Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Strefa motocyklistów


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 2.2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

:decayed: dobre

ale w wypadku motocykli o ktorych mowa jak masz reflektor przod i lampe tyl to jedyna przeszkoda zeby miec wszystko jak trzeba sa papiery. masz oc i przeglad, i dojazd na tor/do lasu staje sie bezstresowy :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mam huskę zarejestrowaną ale w sumie do niczego te papiery potrzebne i tak sie jeździ bez tablicy żeby sobie kłopotu nie narobić

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mam huskę zarejestrowaną ale w sumie do niczego te papiery potrzebne i tak sie jeździ bez tablicy żeby sobie kłopotu nie narobić

u mnie w CBR 600 RR blacha robiła mi za błotnik pod siedzeniem :grin: i co mnie zatrzymali to gadka: Panie władzo, dopiero co mi się urwało mocowanie, musiałem jakoś przyczepić :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na forum jestem kilka ładnych lat i teraz wątek luknąłem. Przedstawię moje B12 :wink: cieszę się nim trzeci sezon :decayed: jestem zaje.iście z niego zadowolony :banan:

Poprzedni jeżdziłem Fajerem SC33 I GSXR K5 ale problem z kręgosłupem uniemożliwia jazdę w pozycji jaka jest na plastiku :kwasny: dlatego wybór padł na Bandita 1200, pozycja wygodna natomiast również całkiem sprawnie się odpycha :naughty:

P5190271.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie widzę nic śmiesznego poza idiotą na kładzie, a i jeszcze idiotami na skarpie :facepalm: ale cóż ludzie są różni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie widzę nic śmiesznego poza idiotą na kładzie, a i jeszcze idiotami na skarpie :facepalm: ale cóż ludzie są różni.

Idiota, bo co...? Bo nie zatrzymał się do kontoroli...? Bo na gumie przeleciał...? Powiedz mi, że jeżdżąc motocyklem nigdy w życiu nie wstawiłeś na koło to yebne śmiechem :whistling:

Cofnij się 15lat wstecz i podomyśl, jakbyś wtedy zareagował na ten filmik :wink: Trochę dystansu nie zaszkodzi :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nigdy nie postawilem moto na koło, mowie tutaj o tylnym.

Z przednim roznie bywalo....:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nigdy nie postawilem moto na koło, mowie tutaj o tylnym.

Z przednim roznie bywalo....:wink:

W ten czy inny sposób, każdy się wydurnia/wydurniał mniej lub bardziej...ale jednak. Na filmiku jak widać droga pusta, poza radiowozem...to poderwał delikatnie :whistling: Na świecie o wiele straszniejsze rzeczy się wyczyniają...a tu harmider o jeden króciutki filmik :whistling::wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie widzę nic śmiesznego poza idiotą na kładzie, a i jeszcze idiotami na skarpie :facepalm: ale cóż ludzie są różni.

Idiota, bo co...? Bo nie zatrzymał się do kontoroli...? Bo na gumie przeleciał...? Powiedz mi, że jeżdżąc motocyklem nigdy w życiu nie wstawiłeś na koło to yebne śmiechem :whistling:

Cofnij się 15lat wstecz i podomyśl, jakbyś wtedy zareagował na ten filmik :wink: Trochę dystansu nie zaszkodzi :wink:

Może wiek swoje zrobił w moim przypadku :decayed: ale uważam, że to trochę prowokacja. Wyobraź sobie, że takich quadowców jeździ z dziesięciu po drodze publicznej, nikt się nie zatrzymuje do kontroli i wszyscy się cieszą :wink: nie coś mi tu nie pasi.

Nie ukrywam, że lubię ostro latać od wielu wielu lat :decayed: może smutne doświadczenia życiowe stawiają mnie po innej stronie, bezpieczeństwo przede wszystkim. Jak miałem 21 lat doświadczyłem zdarzenia drogowego motocyklem które przykuło minie do łóżka na 11 miesięcy natomiast ponad rok uczyłem się ponownie chodzić :facepalm: niestety z motocykli nie wyleczyłem się i chyba nie wylecze. Nie ma się co spinać :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może wiek swoje zrobił w moim przypadku :decayed: ale uważam, że to trochę prowokacja. Wyobraź sobie, że takich quadowców jeździ z dziesięciu po drodze publicznej, nikt się nie zatrzymuje do kontroli i wszyscy się cieszą :wink: nie coś mi tu nie pasi.

Nie ukrywam, że lubię ostro latać od wielu wielu lat :decayed: może smutne doświadczenia życiowe stawiają mnie po innej stronie, bezpieczeństwo przede wszystkim. Jak miałem 21 lat doświadczyłem zdarzenia drogowego motocyklem które przykuło minie do łóżka na 11 miesięcy natomiast ponad rok uczyłem się ponownie chodzić :facepalm: niestety z motocykli nie wyleczyłem się i chyba nie wylecze. Nie ma się co spinać :naughty:

Na szczęście na tym filmie jest tylko jeden "malutki" Quadzik :decayed: a nie zatrzymał się z wiadomych przyczyn (jest ścigany przez filmiki z serii "skazany na stunt") :whistling:

Odkręcić mocniej każdy lubi :kox: Mimo mojego młodego wieku, rówież jestem już po przejściach...a konkretniej po trzech :facepalm: po drugim 2lata się zbierałem do kupy :thumbdown: Po czym polatałem kilka miesięcy i jeb, szlif na spocie naszych kochanych a4 :whistling::doh: Ale wróciłem szybko do ładu i znów trzymam lewą w górze :banan::kox: To już choroba chyba jest :decayed:

---------- Post dopisany 29-06-2013 at 19:32 ---------- Poprzedni post napisany 26-06-2013 at 09:34 ----------

Koledzy oficjalnie oświadczam, że z dniem dzisiejszym trx sprzedany :facepalm: ale cebra jeszcze została :decayed:

O trx'a się nie martwię bo zostaje nadal w moim garażu...szwagier przejął po mnie, a że mieszkamy razem także tego :decayed::grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Takie małe pytanie mam. jestem zielony całkowicie. Na pierwsze moto co byscie polecali?:wink: mysle nad Banditem, cos lajtowego na weekendowe przejazdzki dookoła komina

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Takie małe pytanie mam. jestem zielony całkowicie. Na pierwsze moto co byscie polecali?:wink: mysle nad Banditem, cos lajtowego na weekendowe przejazdzki dookoła komina

Honda CB500 na poczatek tez git :)

Wysyłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk 2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siemka koledzy, jak by ktoś był zainteresowany :decayed: lampa przednia przerobiona przez Gwertego wiecej info na pw:wink:

SUZUKI GSR 600 soczewka (3364587233) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Takie małe pytanie mam. jestem zielony całkowicie. Na pierwsze moto co byscie polecali?:wink: mysle nad Banditem, cos lajtowego na weekendowe przejazdzki dookoła komina

Dobrze podpowiadają :wink: wszystkie wymienione motocykle fajne dodał bym jeszcze Fazera :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Takie małe pytanie mam. jestem zielony całkowicie. Na pierwsze moto co byscie polecali?:wink: mysle nad Banditem, cos lajtowego na weekendowe przejazdzki dookoła komina

Dobrze podpowiadają :wink: wszystkie wymienione motocykle fajne dodał bym jeszcze Fazera :wink:

Bandit 600 bardzo dobra opcja na początek, Fazer 600, Hornet 600, wszystko to na początek będzie mega :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...