Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Strefa motocyklistów

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

u mnie sezon już zakończony, był szlif na VFR nad morzem, 2 śruby mam w barku, po zdjęciu ortezy rehabilitacja... szkoda :kwasny:

Zdarza się najlepszym... szybkiego powrotu do zdrowia kolego

  • Odpowiedzi 2,2 tys.
  • Wyświetleń 203,7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Wow a takie wiadomości nie są miłe , wracaj do zdrowia !!!

Opublikowano

taktuś trzymaj się i mam nadzieje że szybko się wyliżesz ....:wink:

Tak chodzi mi o ciężarek i miałeś naprawdę farta że udało Ci się kupić ori jedną sztukę .

Może coś i ja upoluję a jak nie to będzie trzeba się wybrać do hondy ....:wink:

Opublikowano

I dowód poleciał :facepalm:

Opublikowano
I dowód poleciał :facepalm:

za co ? :facepalm:

Opublikowano

Za komin... przy 5500rpm 110dB

Opublikowano

Pany a czym kto myje motorynke :D? Myjka czy pucujecie szmatkami? ;)

Wysyłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk 2

Opublikowano
Pany a czym kto myje motorynke :D? Myjka czy pucujecie szmatkami? ;)

Wysyłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk 2

Szmatkami, gąbeczkami i pędzelkami :naughty: kumpel kiedyś mył karcherem to po jakimś czasie mu kable ze skórki obrało :polew: także z myjką trzeba uważać, bo to nie odosobniony przypadek :wink:

Opublikowano

Haha rozumiem :D a jakis srodek specjalny co dobrze brud wyzre zenu go nalozyc pyndzlem polecisz? ;)

Wysyłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk 2

Opublikowano

Ja tam za wiele mycia nie mam, lakier jedynie na baku i przedniej feldze :grin: więc i ze specjalnych środków posiadam jedynie preparat do mycia felg, którym lecę też po ramie i lagach :decayed: a i to najzwyklejsze z marketu :whistling::decayed: W przyszłym sezonie przyprowadzę kompletnego plastika to będę się zbroił w porządną chemię :kox::banan:

Opublikowano

No wlasnie mam fy cztyry w plastiku, a dopiero czas na jakies mycia wiec musze sie zorientowac co dobre :D

Wysyłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk 2

Opublikowano

Pytaj tutaj Auto Detailing

Forumowi specjaliści może coś doradzą :wink:

Opublikowano

toto ja też sie przedstawie;

było:MZ, cbr f2, 929

a w tym sezonie mam: gsxr 750 z silnikiem bandita 1200, cbr sc33 z monowahaczem jak rasowy street, i kilka dni temu kupiłem zx10r `07r

:)

Opublikowano
toto ja też sie przedstawie;

było:MZ, cbr f2, 929

a w tym sezonie mam: gsxr 750 z silnikiem bandita 1200, cbr sc33 z monowahaczem jak rasowy street, i kilka dni temu kupiłem zx10r `07r

:)

:hi: no ładna historia :kox: a powiedz mi kolego jakie wrażenie robi ta kawa? Też na taką się nastawiam pomału :kox: jakieś foto wrzuć tego potwora

Opublikowano

jednym zdaniem; jest nieobliczalna, waży tyle co paczka cukierków. Jak narazie najlepsze moto na jakim latałem i chyba bezkonkurencyjne jak dla mnie.

Opublikowano

1377805216_by_Chlodny.jpg?1377805216

:naughty:

Opublikowano

panowie dzis rano jak na dwa koła troche chłodno ale za to teraz pogoda w sam raz po pracy wracać,.:banan:

ale nie o tym mowa znów na tej samej drodze jak wyprzedzałem na przerywanej linii ktoś skręca w lewo na posesję nie patrząc w lusterka,.

powiedziałbym o mały włos, pozdrawiam tych co jednak w lusterka patrzą,.

Opublikowano
jak wyprzedzałem na przerywanej linii ktoś skręca w lewo na posesję nie patrząc w lusterka

Niestety taka nasza codzienność...

---------- Post dopisany 07-09-2013 at 15:12 ---------- Poprzedni post napisany 06-09-2013 at 15:04 ----------

:hi:

Znów z problemem się borykam...

Pacjent to mini quad 49ccm (silnik jak w pocket bike'u). Silnik oprócz szarpaka (którego nie ma, chyba urwany) wyposażony w starter który nie działa... tzn przekaźnik cyka ale nie kręci. Sygnał na kostce przekaźnika jest, ponad 12V po naciśnięciu startera. Natomiast na grubych przewodach przykręconych do przekaźnika bez wciśniętego startera jest 5.5-6V a po jego naciśnięciu spada do 0v :whistling: Jakieś pomysły? :facepalm: Instalacje przeglądałem, nie widać nic niepokojącego, przekaźnik też wymieniony :facepalm: Takie małe gówno a taka zagadka :doh:

Opublikowano

Panowie,polecicie jakiegoś taniego w zakupie i utrzymaniu crossa tak aby dawał frajde przy oraniu, w lesie,bagnach itp.?

najlepiej chyba 2T w przedziale 125-250?

Opublikowano
Panowie,polecicie jakiegoś taniego w zakupie i utrzymaniu crossa tak aby dawał frajde przy oraniu, w lesie,bagnach itp.?

najlepiej chyba 2T w przedziale 125-250?

KTM 125 SX :wink:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.