Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Strefa motocyklistów


Rekomendowane odpowiedzi

f4i

z tego co wiem to nowe napinacze (nawet te poprawione dwie niebieskie kropki) potrafią grzechotać po 1000km :D a larsson oferuje mocniejsze sprężyny do napinacza koszt 19zł :-) a nie 320zł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2.2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Gdybyście słyszeli że ktoś ma na sprzedanie godne polecenia: Honda Hornet600, Suzuki Bandit600, Kawasaki Z750 do 8tys zł dajcie znać.

A może popatrzysz na turysta, FJ 1200 godny polecenia.

To typowa PLA*,niezniszczalny, za***iście wygodny i elastyczny.

Dosiadam takową od 10 lat,tle że po lifcie.

Yamaha FJ1200 + kufry Lesznowola ? Tablica.pl

*-Pospieszna Lokomotywa Autostradowa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

interesowałoby mnie coś bardziej nowożytnego i po mieście częściej niż do dalekiej turystyki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co to znaczy coś?? 250?? Czy coś mocniejszego?? Ja oddałem Hondę 1000 VFR (w sensie pożyczyłem) bo nie dało się tym za bardzo jeździć po mieście (za ciężka i za szybka), teraz mam YBR250 i jestem mega zadowolony. Nie ma za bardzo się czym ścigać, ale w miejskich warunkach startujesz pierwszy spod świateł (mówię o autach), a ponieważ jest lekka i zwinna przeciśniesz się tam gdzie nawet większe skutery mają problemy. Ale ogólnie trochę mało mocy, teraz bym brał ninje 300r, nie jeździłem tym jeszcze ale myślę że zwinność jest podobna.

---------- Post dopisany at 00:03 ---------- Poprzedni post napisany at 00:00 ----------

OO Łódź, no to 250/300 jest na łódź optymalna moim zdaniem. Wystarczająco szybka żeby pójść 120 po włókniarzy i wystarczająco zwinna żeby ładować się na rozkopy budowlane :) Zresztą wiesz że teraz im jesteś mniejszy tym szybciej przejedziesz przez te remonty (ja latam przez parki)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdybyście słyszeli że ktoś ma na sprzedanie godne polecenia: Honda Hornet600, Suzuki Bandit600, Kawasaki Z750 do 8tys zł dajcie znać, najlepiej z łódzkiego lub okolic, max do 200km jak sztuka będzie mega przyzwoita. Sam ujeżdżam Suzuki GS500 (świetne moto w idealnym stanie- do sprzedania, gdyby byli chętni to PW) a zamarzyło mi się zmienić na ww motocykle. Wszystkie bardzo mi się podobają tylko niewiem który byłby najodpowiedniejszy za te pieniążki.

wszystko w temacie, to jest właśnie to coś czego szukam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi: pogoda elegancka, a tu taka cisza :decayed: zbrojo się :eusathink::decayed:

A tymczasem wczoraj dorwałem swojego ex trx'a :kox: co mu dałem w palnik na poligonie :slina::kox: dzisiaj nie wiem co ze sobą zrobić, jedyne co mnie nie boli to uszy :grin: ...dzisiaj event vol.2 :kox::banan:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jaka cisza,na pasie awaryjnym wczoraj v-maxa stuknąłem:decayed: i ogólnie ponad 300km najezdziłem,dziś powtórka :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też już się przymierzam by wyjechać w teren. Tylko gardło wyleczyć do końca muszę i w drogę. :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pojeździłem wczoraj trochę niewiele ponad 100 km , ale jak wracałem to było już zimno i zmarzłem :kwasny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To juz jak wy smigacie:kox: to faktycznie trzeba stroic moto do nowego sezonu:decayed: olej wymienic i heja:banan:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak ktoś byłby zainteresowany zakupem ładnej fz6 s2 fazer rok 2007 to pisać na priv.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja już rozpocząłem sezon w pełni moto po serwisie i śmigam jak mam tylko chwilę.Dzisiaj piękna słoneczna pogoda więc też będzie latanie ...:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pod koniec maja sprzedaje swoja f4i :) wiec jak dalej bedziesz chetny to zapraszam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...