Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Strefa motocyklistów

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Wszyscy sie chwalą jesiennymi zakupami to pochwale się i ja :naughty:

Miała być 929 ale po 3 miesiącach poszukiwań setkach przebytych kilometrów i dziesiątkach obejrzanych fajerów trafił sie starszy brat 919 w pięknym stanie i nie mogłem pozwolić aby wpadł w ręce młodocianego stuntera :wink:

e42f90b325738649.jpg

a8480f8ca12c8482.jpg

Edytowane przez lukaszooo

  • Odpowiedzi 2,2 tys.
  • Wyświetleń 203,7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Piękna maszyna:) ja w przyszłym sezonie będę polować na jakiegoś nakeda 500te 600te bo chwilowo odpycham się 125 i idę na lejce A. 5ec553031b385fccfa5c632f6067046e.jpg24c4c6cba1567d14900f5f195cc6c45e.jpg

To moje chwilowe odpychadlo;)

Opublikowano

Dziś z rańca dobiłem targu i kupiłem

Foto z drogi :

7k6jfnkp.jpg

Opublikowano

Ciuszki fajne, Blady 929 też spoko ale dla mnie 954 jest miazga :D Też coś muszę kupić na zimowych wyprzedażach a jak się znajdzie kupiec na F4i to i moto się odmieni :P

a za ile sprzedajesz?:)

Dziś z rańca dobiłem targu i kupiłem

Foto z drogi :

7k6jfnkp.jpg

piekna cbr, taka bede szukal na przyszly sezon jak zrobie A :)

Opublikowano

musti znajome moto gdzie kupiłes ???? skoro spoty samochodowe nam nie wychodzą to musimy ustawić sie na motocyklowego spota w mińsku :decayed:

Opublikowano

musti znajome moto gdzie kupiłes ???? skoro spoty samochodowe nam nie wychodzą to musimy ustawić sie na motocyklowego spota w mińsku :decayed:

Łuki może i znajome ale to nie to co znasz.

To ściągnięte z zagranicy dopiero co 2 dni w PL

Opublikowano

Dziś z rańca dobiłem targu i kupiłem

Foto z drogi :

7k6jfnkp.jpg

D...pa Ci nie zmarzła ??? :decayed:

Opublikowano

Dla napalonego motocyklisty na nowym moto wystarczy aby było na plusie :decayed:

Edytowane przez lukaszooo

Opublikowano

Dzisiaj u nas bylo 17 stopni wiec całkiem przyzwoicie.

Opublikowano

Tylko liście nie potrzebne...

Opublikowano

Taka pora roku.

Pamietam czasy gdzie jezdzilo sie praktycznie caly rok, pomijajac dni w ktorych snieg lezał na ulicach :facepalm:

A gdy pogoda byla w miare to jezdzilem praktycznie codziennie na motorze do technikum 25km w jedna strone, achhhhhh.... co to byly za czasy....

Edytowane przez Dev

Opublikowano

Dziś z rańca dobiłem targu i kupiłem

Foto z drogi :

7k6jfnkp.jpg

D...pa Ci nie zmarzła ??? :decayed:

d*pa mi nie zmarzla Dev :)

Jeszcze pogode mowia ze ma byc to bedzie latane

Opublikowano

Hejka zapaleńcy coś dłubiecie już przy moto ja dziś pierwszy modzik wykonałem poprowadziłem kabelki z aku pod siedzenie w swoim Fazerku.Teraz żeby ładować aku nie muszę podnosić baku tylko ściągam siedzisko i podpinam prostownik :D

Opublikowano

Są takie ładowarki które mają rozpinany kabek i jak masz aku w mało dostępnym miejscu to sobie zakładasz kabal i tylko wpinasz.

Ja mam takie ustrojstwo:

4696157161.jpg

Pamiętajcie żeby nie ładować aku w moto prostownikiem samochodowym bo aku szybko powie papa :D

Opublikowano

Mozesz i samochodowym ale musi miec regulacje natężenia prądu.

Opublikowano

Są takie ładowarki które mają rozpinany kabek i jak masz aku w mało dostępnym miejscu to sobie zakładasz kabal i tylko wpinasz.

Ja mam takie ustrojstwo:

4696157161.jpg

Pamiętajcie żeby nie ładować aku w moto prostownikiem samochodowym bo aku szybko powie papa :D

Coś podobnego mam tylko ten kabelek który podłączysz pod aku z kostką jest trochę za krótki i mi nie sięgał do siedziska i go przedłużyłem a właśnie taki impulsowy zakupiłem tylko innej firmy :D

Opublikowano

To jest Ctek xc08 tylko sprzedawany przez salon Yamaha ;)

Opublikowano

Zakończyłem dziś sezon...

8a59c1b5c33f1b8063d4007bae1756f8.jpg

Opublikowano

Ja się jeszcze nie poddaję :P Jak będzie 10 na plusie to jeszcze jeździmy :)

Opublikowano

Ja się jeszcze nie poddaję :P Jak będzie 10 na plusie to jeszcze jeździmy :)

A Ty Grzesiek co masz ? F4i ?

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.