Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Strefa motocyklistów


Rekomendowane odpowiedzi

Hejka zapaleńcy coś dłubiecie już przy moto ja dziś pierwszy modzik wykonałem poprowadziłem kabelki z aku pod siedzenie w swoim Fazerku.Teraz żeby ładować aku nie muszę podnosić baku tylko ściągam siedzisko i podpinam prostownik :D

Dobrze kojarzę, że kupiłeś na pierwsze moto fz6? Bo miał bym parę pytań jak co; )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2.2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

http://allegro.pl/prostownik-ladowarka-impulsowa-ctek-mxs-7-0-12v-7a-i5738510336.html

Ja zakupiłem coś takiego do swojego Fazerka :D


Hejka zapaleńcy coś dłubiecie już przy moto ja dziś pierwszy modzik wykonałem poprowadziłem kabelki z aku pod siedzenie w swoim Fazerku.Teraz żeby ładować aku nie muszę podnosić baku tylko ściągam siedzisko i podpinam prostownik :D

Dobrze kojarzę, że kupiłeś na pierwsze moto fz6? Bo miał bym parę pytań jak co; )

Tak jest za***isty ja mam 165cm wzrostu i go spokojnie ogarniam wiem że jest wyrywny ale w głowie poukładane.Pytaj śmiało o co kaman.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

musti taka samą tylko całą czarną w drobny pył rozbiłem, teraz grosik do grosika i chce młodsza siostre kupić 600rr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja się jeszcze nie poddaję :P Jak będzie 10 na plusie to jeszcze jeździmy :)

A Ty Grzesiek co masz ? F4i ?

Tak f4i

Podeślij na PW ile cenisz za to

musti taka samą tylko całą czarną w drobny pył rozbiłem, teraz grosik do grosika i chce młodsza siostre kupić 600rr

Trzeba było tak nie dopierdzielać hehe :)

Zbieraj kaskę i kupuj :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

grześ mi też podeślij cene f4i

Ty czasem nie przyjezdzałeś na słonne/tyrawe tą f4i, bo podobną kojarze.

Edytowane przez makiGS
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

potrzebuje ktos przewodow hamulcowych w oplocie ?

jest dostepna prawie cała gama

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dev w mojej sc33 delikatnie bije przedni hamulec, objaw jest dość dziwny bo przy prędkościach poniżej 60km/h nie bije wcale przy większych delikatnie bije, przy 160 jesli zacznę hamować bije do ok 120 a poniżej jest ok, im tarcze są bardziej nagrzane tym bardziej czuć bicie. Poprzedni właściciel twierdził ze trzeba wsadzić nowe klocki ja w to nie wierze bo klocki są trw i są dość grube, rozebralem zaciski zalozylem nowe uszczelnienia i zalalem nowy płyn efekty nikłe...

Powiedz czy zostaje tylko wymiana tarcz które tanie nie sa, lepiej odzalowac 1300zl i kupić chińskie nowe czy szukać używki ??.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chińskich nie kupuj, bo szybkoooooo wróci problem bicia.

a co do używek jak masz dobre źródło albo gość ci zagwarantuje, że tarcze nie biją ewentualnie do zwrotu to jak najbardziej, ja tak zrobiłem dałem 600zł za dwie tarcze przyszły sprawdziłem jeździłem i bardzo zadowolony byłem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tarcze oryginalne ok 2500zł i jest to 1/4 wartości moto wiec zastanów sie jeszcze raz nad swoim postem :) Puki co zastanawiam sie jak sprawdzić czy biją obydwie czy tylko jedna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

potrzebuje ktos przewodow hamulcowych w oplocie ?

jest dostepna prawie cała gama

:decayed: jaka cena do Kawaskai Z800 2013r ABS? Kolor zielony:) tak z ciekawosci tylko pytam :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja juz mam po sezonie jak nigdy.CBR-a sprzedana,na wiosnę przymiarka do litra model 59. Chociaż nie wykluczam 57b,bo 59 z początku produkcji prawdopodobnie piją ostro oliwe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś piękna pogoda wiec strzeliłem 100km i warunki naprawdę fajne, miejmy nadzieje ze to nie była ostatnia jazda w tym roku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pany jakby ktoś szukał zadbanej 600tki to mam swojego GSR 600 na sprzedaż. 2007r dużo dodatków.


Bez najmniejszego wkładu finansowego. Z transportem nie ma problemów.


Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...