Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Strefa motocyklistów


Rekomendowane odpowiedzi

Ja juz mam po sezonie jak nigdy.CBR-a sprzedana,na wiosnę przymiarka do litra model 59. Chociaż nie wykluczam 57b,bo 59 z początku produkcji prawdopodobnie piją ostro oliwe.

kolega ma sc57b i nic mu nie łyka drugi ma 59 i też nie, ale za to kolejny ma gixa k6 1000 i pije niesamowicie oleju

Edytowane przez makiGS
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2.2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Witam:) ja ten sezon przejezdzilem Honda Cbr 125, ze wzgledu, ze to pierwszy moj kontakt z jakimkolwiek jednosladem, no i oczywiscie nie mam prawka na A, na ktore sie wybieram w lipcu, ze wzgledu na wiek... ale mysle, ze to dobry zakup, zeby sie nauczyc jazdy na motorze i przedsmak mocniejszego brata cbr 600 f4, gdyz na taki bede polowal po zrobieniu prawka :) caly czas ucze sie jezdzic, mialem dwa szlify w tym sezonie..raz to babka wyjechala mi na rondzie, a drugi z mojej winy gdyz wyjechalem w deszczu i mialem za wielka predkosc przy dojezdzaniu do ronda..hamulec i gleba ;p z tym ze predkosc nie byla za wielka, ok 30-40 w obu przypadkach takze nic mi nie bylo poza jednym siniakiem..gorzej z motorem, bo troszke plastiki popękały :/ takze ten motorek juz swoje przezyl :) sezon zakonczylem juz w wrzesniu poniewaz czas na wymiane lancucha, ktory jest prawdopodobnie ori, z forum wyczytalem ze wytrzymuja ok 20tys, a moj ma 24tys takze nie ma co ryzykowac..do tego lagi sie rozciekly i musialem wyjac blotnik przedni bo obcieral o opone .

Na zdjeciu bez blotnika (tj wyzej pisalem) i bez poddupka bo wyciagalem aku :) motor umyty i schowany, a na wiosne wyjdzie troszke kosztow :) W tym roku kupilem nowe opony i ośke przednią, w przyszlym prawdopododbnie aku, swieca, lancuch i zebatki did, uszczelniacze i olej ;) No i oczywiscie strój , ew kurtka ;)

e66277caeee3c7a5med.jpg

Tu z poddupkiem, ale bez szybki ;D

18f9337edbb1d061med.jpg

Edytowane przez jhimo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupilem taka jak byla poprzednio ;) tylko, ze wiecej gumy bo porzednia juz byla lysa ;D

Chce kombinezon, zeby od razu miec na mocniejszy motor, tylko, ze nie iwem czy nie bede dziwne wygladal na 125 w kombinezonie ;D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

u mnie dzis sezon zakonczony. mam numery sezonowe 03/10.

Fajna pogoda byla to rundke 230km zrobilismy.

w tym roku przelatalem 14600km na cb1300.

janusz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tam też jeszcze nie zakończyłem sezonu i pogoda na następny tydzień zadowalająca na :witch:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koledzy powiedzcie mi, używacie antifoga na pin locka czy przyklejanego? Nie wiem co wybrać do mojego hjc tr1 i juz meczy mnie jazda z uchylona szybka. Pin lock stowke a klejony 50zl. Tylko jak z wytrzymałością? Czego używacie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pinlock znacznie lepsza opcja bo posłuży znacznie dłużej :) jak masz na szybie śrubki na pinlocka to tylko to.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki. Oczywiście mam mocowania na wizjerze, wiec rozejrze się jednak za pinlockiem skoro dłużej da radę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

koledzy rozgladam sie za k6 k7 600-750 na nowy sezon Moze cos wam sie obilo :) godnego polecenia

moja była :D

1.jpg 1.jpg
Edytowane przez 15lolo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ziomek ma fajna k7 600. Ale foty dopiero za tydzien gdzies bym mial jak bede w domu.

Ja z koleji na nowy sezon planuje dokupic co zeby ktm nie stal taki samotny :) myslalem nad yamaha mt07 albo suzuki gsr600 cos z jak najmlodszych lat, ale narazie to tylko plany, zycie zweryfikuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mt07 jest przysłabawe ... mt09 dobrze wymiata :) do tego wydech Akrapa bez bdkilera i łomot trzycylindrówki jest za***isty :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jutro wpada chłopak po moje F4i i trzeba będie kupić jakąś brzytwe typu RSV1000, VTR1000sp2 lub SV1000s :D Miał ktoś styczność z tymi V-mi???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś ma zabrać bo wczoraj było zimno i się wystraszył.

wp20151101135952pro.jpg

..........

Cebra sprzedana :) Czas na SV1000s :D

Edytowane przez grzes1150
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...