Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Strefa motocyklistów


Rekomendowane odpowiedzi

4265421_DSC_0489Medium.JPG


Fajny ten Twój Zet :D
Przebieg KOSA :)

Czy R1 a Z750 rozstrzał miałeś spory widzę ;)

Tak ale R1 to grzechotka niestety

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2.2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Fajna kawa i to w dodatku na era, niedaleko mnie moze sie kiedyś umówimy na jakieś smiganko.

tąpniete z LG F60

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zetka ładna. Plakujesz opony? bo świecą się nieużywane kraje jak psu jajca a te power piloty same z siebie są śliskie :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tez kiedys wyplakowalem opony, pierwsze 3 zakrety na spokojnie zeby rozgrzac opony a na czwartym gleba ..... Ucz sie na cudzych bledach i nie rob tego wiecej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajna kawa i to w dodatku na era, niedaleko mnie moze sie kiedyś umówimy na jakieś smiganko.

tąpniete z LG F60

Nie widzę problemu . A skąd jesteś ?

Ale ten Żuk w tle też kosa już pomału unikat :naughty:

Żuk kupiony nowy w salonie w którymś tam roku , mogę spojrzeć w dokumenty :) od nowości w naszej rodzinie ;) i dalej chodzi ;d 0 grama rdzy oraz szpachli ;d

Ale ten Żuk w tle też kosa już pomału unikat :naughty:

Żuk kupiony nowy w salonie w którymś tam roku , mogę spojrzeć w dokumenty :) od nowości w naszej rodzinie ;) i dalej chodzi ;d 0 grama rdzy oraz szpachli ;d

Zetka ładna. Plakujesz opony? bo świecą się nieużywane kraje jak psu jajca a te power piloty same z siebie są śliskie :D

Nie wiem co to jest plak :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kto dziś latał na moto? :naughty:

wp20160202143002pro.jpg

Zapomniałem tylko huggera i osłony na łańcuch założyć i mi trochę zadupek smarem owaliło :kox:

Edytowane przez grzes1150
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kumpel sprzedaje Zetę gdyby ktoś szukał pewne moto, a sprzedaje bo przesiadł sie na gixa

http://allegro.pl/show_item.php?item=5978463033


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja się ubrałem od stóp po głowę w 4ride oczywiście będąc w sklepie i bez przymiarki nie wyobrażam sobie kupna kurtki a przede wszystkim kasku,przez internet to możesz sobie gatki na d*pę kupić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście możesz sobie kupić ciuchy przez internet , ale przed kupnem idziesz do sklepu i robisz przymiarkę takich samych ubrań.

Wysłane z mojego SM-G903F przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdzie kupujecie ubrania na motocykl, bo pewnie sa tu jacyś kierowcy jednośladów. Ja zastanawiam się nad kupnem kombinezonów motocyklowych w tym miejscu: http://motomoda24.pl/index.php/odziez-motocyklowa/odziez-skorzana/kombinezony-skorzane.htmlnigdynie kupowałem przez internet, a maja tam naprawdę duzo niższe ceny...

Najlepiej przymierzyć w sklepie.

Wtedy wiesz co bierzesz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co producent a nawet model to leży inaczej. Tak samo z kaskami... niektóre L-ki mnie uciskały do bólu a tu nagle M-ka leży idealnie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siemka! Chłopaki będę chciał kupic ktm 250 sxf 2008-2009. Chce hobbistycznie po lesie szurać:) na droge mam inne moto;) polecacie 4T czy lepiej kupic 150 2T ? Macie jakieś doświadczenie z tymi crossami? :D

Wysłane z mojego PLK-L01 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jak będę kupował coś do zabawy to tylko czterosuw.Kilka osób znam i widziałem częste zacierki 2T,ten silnik wymusza pewną specyfikę jazdy.


jak słonko przyświeci tak jutro jak dziś to otwarcie sezonu i moto wyprowadzone z garażu :D

Edytowane przez danielo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tyle ze 125 2T to 30km i szatańska natura, 250 w 4T nie da ci takiej frajdy jak 125.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

siema moto-maniacy...jako że planuje kupić w koncu mysle w nie dalekiej przyszłości jakieś moto to mam do was 2 pytanka.pierwsze to chodzi o moto..śmigał lub śmiga ktoś z was na suzuki sv650s roczniki po 2003r??bardzo podoba mi sie ten motor i myslałem nad nim jako pierwsze wozidło mojego szlachetnego tyłka...druga sprawa dotyczy ubioru..przy zakupie kurtki co mieć pod kurtką?zwykły t-shirt czy jak?co ubieracie pod kurtke jak idziecie śmigać?byłbym wdzieczny za jakiekolwiek odpowiedzi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nowsze SV to świetny sprzęt praktycznie bez wad. Czasami trzeba dołożyć przedłużkę przedniego błotnika bo w deszcz zalewa przednią świecę wodą i ginie iskra. Występowały też SV650s z pełnymi owiewkami czyli nie tylko czasza ale i zamiast pługa to zabudowany piec. W starszych SV przednia zawiecha była miękka a lagi potrafiły się pogiąć. Nie bój się tego hamowania silnikiem bo przy umiejętnym operowaniu gazem w winklach to żaden problem. SV650 ma dobry dół ale za to wyżej dla mnie d*py nie urywa. Ja szukałem SV1000 albo VTR1000 ale VTR nie znalazłem nic godnego uwagi a SV1000 po jeździe testowej okazało się za małe dla mnie i kupiłem 929rr ... jeden z ostatnich dużych motocykli a zarazem już lekki jak małe 600 bo 169kg na sucho.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...