Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Strefa motocyklistów


Rekomendowane odpowiedzi

Tekstylna czy skora ??? Polecam tekstylna i mierz ja w koszulce i bez podpinki bo w takim zestawieniu bedziesz najwiecej jezdzil, ogolnie musi byc dobrze dopasowana. Kurtka sie troche uloz i z bluza bedzie ok.

Jedyne co podoba mi sie w skorze to czyszczenie owadow bo w tekstylnej jest to udreka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2.2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Nowsze SV to świetny sprzęt praktycznie bez wad. Czasami trzeba dołożyć przedłużkę przedniego błotnika bo w deszcz zalewa przednią świecę wodą i ginie iskra. Występowały też SV650s z pełnymi owiewkami czyli nie tylko czasza ale i zamiast pługa to zabudowany piec. W starszych SV przednia zawiecha była miękka a lagi potrafiły się pogiąć. Nie bój się tego hamowania silnikiem bo przy umiejętnym operowaniu gazem w winklach to żaden problem. SV650 ma dobry dół ale za to wyżej dla mnie d*py nie urywa. Ja szukałem SV1000 albo VTR1000 ale VTR nie znalazłem nic godnego uwagi a SV1000 po jeździe testowej okazało się za małe dla mnie i kupiłem 929rr ... jeden z ostatnich dużych motocykli a zarazem już lekki jak małe 600 bo 169kg na sucho.

Ja z mojej strony polecam ci Yamahe tdm850,tx4 świetny sprzęt oraz prowadzenie,silnik też ma kopa...[emoji6]

tąpniete z LG F60

Edytowane przez skrab
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siemka! Chłopaki będę chciał kupic ktm 250 sxf 2008-2009. Chce hobbistycznie po lesie szurać :) na droge mam inne moto;) polecacie 4T czy lepiej kupic 150 2T ? Macie jakieś doświadczenie z tymi crossami? :D

Wysłane z mojego PLK-L01 przy użyciu Tapatalka

to tak jakbyś zapytał, chłopaki na imprezę zabrać blondynkę czy brunetkę? :D

tema rzeka, każdy poleci coś innego, ja miałem 2T i 4T i ogólnie wolę 4T, choć te nowe EXC 300 w 2T bardzo mi się podoba

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siemka! Chłopaki będę chciał kupic ktm 250 sxf 2008-2009. Chce hobbistycznie po lesie szurać :) na droge mam inne moto;) polecacie 4T czy lepiej kupic 150 2T ? Macie jakieś doświadczenie z tymi crossami? :D

Wysłane z mojego PLK-L01 przy użyciu Tapatalka

to tak jakbyś zapytał, chłopaki na imprezę zabrać blondynkę czy brunetkę? :D

tema rzeka, każdy poleci coś innego, ja miałem 2T i 4T i ogólnie wolę 4T, choć te nowe EXC 300 w 2T bardzo mi się podoba

Bardziej chodzi mi o silnik;) co ile wytrzyma, ceny serwisów itp... ale jesli chodzi o blondynkę i brunetkę to powiem ci ze obydwie:P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siemka! Chłopaki będę chciał kupic ktm 250 sxf 2008-2009. Chce hobbistycznie po lesie szurać :) na droge mam inne moto;) polecacie 4T czy lepiej kupic 150 2T ? Macie jakieś doświadczenie z tymi crossami? :D

Wysłane z mojego PLK-L01 przy użyciu Tapatalka

to tak jakbyś zapytał, chłopaki na imprezę zabrać blondynkę czy brunetkę? :D

tema rzeka, każdy poleci coś innego, ja miałem 2T i 4T i ogólnie wolę 4T, choć te nowe EXC 300 w 2T bardzo mi się podoba

Ja mialem 250 4t teraz mam 450 4t ale ciagnie mnie jakos do exc300 2t. Choc dzwiek czterotaktu z dobrym wydechem jest meeega :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To sie zdecyduje na 250 :P a co mi tam :kox:

Edytowane przez Beny
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To sie zdecyduje na 250 :P a co mi tam :kox:

nie wiem z kąd jestes a tym samym w jakim terenie chcesz sie poruszać ale z doswiadczenia wiem ze 250 w 4sów jest za slady w gory. ma mały moment obrotowy i na wiekszych podjazdach trzeba trzymac na obrotach jak 2sowa.

polecał bym ci wr 450f lub jakiegos exc.

jesli chcesz jeździć po piaskach lub torze to 2T moze sie okazać lepszy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Muszę kupić akumulator do swojej FZ6N co polecacie?

Jeśli w miarę tanio to JMT żelowy :)

Czytałem dużo o tych fabrycznych Yuasa większość podróbki z Chin na aledrogo a cena kosmiczna 300pln.Był bym skłonny wydać tyle za aku ale mając pewność że będzie made in japan.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To sie zdecyduje na 250 :P a co mi tam :kox:

nie wiem z kąd jestes a tym samym w jakim terenie chcesz sie poruszać ale z doswiadczenia wiem ze 250 w 4sów jest za slady w gory. ma mały moment obrotowy i na wiekszych podjazdach trzeba trzymac na obrotach jak 2sowa.

polecał bym ci wr 450f lub jakiegos exc.

jesli chcesz jeździć po piaskach lub torze to 2T moze sie okazać lepszy.

Góry:) małopolska:) Ale to będzie mój pierwszy cross więc jak na początek nie będę szalał po lesie:P chyba że poniesie mnie fantazja:D z 10 lat temu jezdzilem na brata yamaszce 125 z 2004r. Zobaczymy najwyżej sprzedam:) Chyba że sie trafi w lepszym stanie 150 a dokładnie chyba 144:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kolego tez też jestem z malopolski

mieszkam nie daleko Krynicy. wiec jezdzimy przede wszystkim po górskich szlakach, potokach i ostrych podjazdach. i powiem ci zebys nie kupował zadnej malej pojemnosci. siadaj na 450f lub exc 450 500 lub 530 z dobrym tłumikiem. te motocykle maja dobry dół a to sie niezwykle często przydaje. w góre trzeba buta dawać a jak cie podrzuci lub wzolni w jakis inny sposób to taką pojemnoscia sie wybierasz a dowsow albo zdechnie albo wykopie dziore przy okazji zasypując kolegów kamieniami.

250 4T zaczniesz zrzucać bieg i stoisz.

nie pchaj sie w male pojemnosci bo po dniu bedziesz mosiał sprzedać.

na krosach jeżdze 7lat tydzien w tydzień . wcześniej były CBR-ki .

Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kolego tez też jestem z malopolski

mieszkam nie daleko Krynicy. wiec jezdzimy przede wszystkim po górskich szlakach, potokach i ostrych podjazdach. i powiem ci zebys nie kupował zadnej malej pojemnosci. siadaj na 450f lub exc 450 500 lub 530 z dobrym tłumikiem. te motocykle maja dobry dół a to sie niezwykle często przydaje. w góre trzeba buta dawać a jak cie podrzuci lub wzolni w jakis inny sposób to taką pojemnoscia sie wybierasz a dowsow albo zdechnie albo wykopie dziore przy okazji zasypując kolegów kamieniami.

250 4T zaczniesz zrzucać bieg i stoisz.

nie pchaj sie w male pojemnosci bo po dniu bedziesz mosiał sprzedać.

na krosach jeżdze 7lat tydzien w tydzień . wcześniej były CBR-ki .

Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka

Jeździsz 7 lat a nie widzisz różnicy w "krosach" a enduro...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kolego tez też jestem z malopolski

mieszkam nie daleko Krynicy. wiec jezdzimy przede wszystkim po górskich szlakach, potokach i ostrych podjazdach. i powiem ci zebys nie kupował zadnej malej pojemnosci. siadaj na 450f lub exc 450 500 lub 530 z dobrym tłumikiem. te motocykle maja dobry dół a to sie niezwykle często przydaje. w góre trzeba buta dawać a jak cie podrzuci lub wzolni w jakis inny sposób to taką pojemnoscia sie wybierasz a dowsow albo zdechnie albo wykopie dziore przy okazji zasypując kolegów kamieniami.

250 4T zaczniesz zrzucać bieg i stoisz.

nie pchaj sie w male pojemnosci bo po dniu bedziesz mosiał sprzedać.

na krosach jeżdze 7lat tydzien w tydzień . wcześniej były CBR-ki .

Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka

Jeździsz 7 lat a nie widzisz różnicy w "krosach" a enduro...
z czego to wywnioskowałeś?

bo napisałem ze jeżdze na krosach a mam WR 450f?

odpowiedź nie dotyczyła różnicy miedzy yz a wr i sx a exc. nazwalem ogólnikowo.

a o moją wiedzę dotyczącą róznic sie nie martw, znam każdą. jeździłem też na ful krosach one również sie nie nadaja do naszego stylu jazdy i terenu. predzej na tor.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nowsze SV to świetny sprzęt praktycznie bez wad. Czasami trzeba dołożyć przedłużkę przedniego błotnika bo w deszcz zalewa przednią świecę wodą i ginie iskra. Występowały też SV650s z pełnymi owiewkami czyli nie tylko czasza ale i zamiast pługa to zabudowany piec. W starszych SV przednia zawiecha była miękka a lagi potrafiły się pogiąć. Nie bój się tego hamowania silnikiem bo przy umiejętnym operowaniu gazem w winklach to żaden problem. SV650 ma dobry dół ale za to wyżej dla mnie d*py nie urywa. Ja szukałem SV1000 albo VTR1000 ale VTR nie znalazłem nic godnego uwagi a SV1000 po jeździe testowej okazało się za małe dla mnie i kupiłem 929rr ... jeden z ostatnich dużych motocykli a zarazem już lekki jak małe 600 bo 169kg na sucho.

Tekstylna czy skora ??? Polecam tekstylna i mierz ja w koszulce i bez podpinki bo w takim zestawieniu bedziesz najwiecej jezdzil, ogolnie musi byc dobrze dopasowana. Kurtka sie troche uloz i z bluza bedzie ok.

Jedyne co podoba mi sie w skorze to czyszczenie owadow bo w tekstylnej jest to udreka.

Grzesiek ja jak juz to bede szukał tylko z pełnymi owiewkami bo te nie pełne to mi wyglada jakby ktoś go rozbił i nie stać kogoś na to żeby go w pełni wyremontowac bo owiewki za drogie heheh a zdecydowałem sie na ten motor to wiem że rakieta to to może nie jest ale to bedzie moje pierwsze moto i więc na cos mocniejszego może potem przyjdzie czas poza tym bardzo podoba mi sie wyglad tej SV-ki...Łukasz ja tez tak myślałem o tekstylnej ale ostatnio od kumpla przymierzałem skóre z alpinestars i kurde spodobało mi sie fest heheh i teraz mam rozkmine

Skrab fajna ta yamaszka ale bardzo mi endurakiem zalatuje a mi motocykle enduro jakos mie podchodzą..chyba nie mój gust

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...