Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Strefa motocyklistów


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 2.2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

A mi w glowie teraz Yamaha mt07. Jara mnie ten motocykl jak nie wiem!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

koledzy rozgladam sie za nowym moto , po sprzedazy mej pc37 06r nw czy jest sens iść w k6/k7 600? myśle także nad 750

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bierz 750, lekka jak 600 a zap... jak 1000 :kox: :kox: :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokladnie! 750 jest super czuc porecznosc 600 a moc inna. No z dołu jest bardzo podobnie dopiero wysokie obroty daj obraz sytuacji :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

750 trzeba wysoko kręcić i wajchowac biegami,ja osobiście brałbym litra.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

750 trzeba wysoko kręcić i wajchowac biegami,ja osobiście brałbym litra.

Jak to mówią prawdziwi twardziele w piciu i jeżdżeniu na moto: "Poniżej litra się nie siada"!!!!! :D:drunk:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakby ktoś szukał dobrego i godnego polecenia moto to mam swój na sprzedaż Suzuki GSR 600 2008r motocykl jak nowy. Sporo dodatków od klamek po wydech. Po dużym serwisie. Więcej info na PW

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakby ktoś szukał dobrego i godnego polecenia moto to mam swój na sprzedaż Suzuki GSR 600 2008r motocykl jak nowy. Sporo dodatków od klamek po wydech. Po dużym serwisie. Więcej info na PW

daj jakieś fotki i cenę na PW

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


:hi: Panowie macie jakieś garażowe patenty jak zakuć łańcuch ? A używa ktoś klocków NHC ? Jakieś opinie ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do zakuwania dwa mlotki jeden duży drugi mniejszy i punktak z odpowiednią końcówką dużym przytrzymujesz z tyłu a mniejszym i punktakiem walisz z przodu najlepiej to robić w dwie osoby

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I na dobrym kowadle.

:hi: Panowie macie jakieś garażowe patenty jak zakuć łańcuch ? A używa ktoś klocków NHC ? Jakieś opinie ?

Nie bierz tego, gufffniane mieszanki a jak dostanie wody to juz tragedia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zalezy do czego te klocki, ja takie wsadzilem do Hondy NX 650 Dominator i były dobre, ale do sporta bym nie wsadził.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I na dobrym kowadle.

:hi: Panowie macie jakieś garażowe patenty jak zakuć łańcuch ? A używa ktoś klocków NHC ? Jakieś opinie ?

Nie bierz tego, gufffniane mieszanki a jak dostanie wody to juz tragedia.

Powiem szczerze, że już je wrzuciłem :decayed:

Pierwsze wrażenia pozytywne, hamuje miękko i przyjemnie, te okładziny to sam " azbeścik" i pewnie szybko się zjedzą ale o to przecież chodzi by klocek się zjadał a nie tarcza ( stosunek cen). Okładziny starych klocków to był zlepek opiłków metalu, twarde były i narowiste. Jeżdżę VFR 800Fi można by rzec turystycznie... :kox:

http://images67.fotosik.pl/1145/74cdfa6669dab280.jpg

Edytowane przez taktuś
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z klockami do moto jest tak samo jak do auta.

Kupuje się sprawdzone produkty.

Wiem że co rusz pojawiają się nowe firmy i niektóre są niezłe ale zawsze jest jakieś ale...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Yzf to maszyna do zabijania. A juz taki exc czy wr sa lagodniejsze. Sam mam exc450 i przesiadlem sie z yzf250 i powiem ze mocy jest pod dostatkiem ale calkiem inaczej ja sie odbiera.

czytalem wlasnie pare ostatnich stron i powiem ze masz 100% racji jesli chodzi o to czym sie jezdzi po torze a czym po lesie.

jestem z nowosądeckiego wiec górki dołki potoki itd. w takie warunki tylko wr lub exc. bo nie wszędzie da sie buta kłasc, jest wiele podjazdów na których sie trzeba wykazać,odpuścić przymanewrowac i dalej drzec w górę i tu powiem ze pojemnosc min 450 ponieważ one maja dobry moment obrotowy i potrafią sie wyzbierac od dołu exc nawet lepiej niz wr, taką maja harakterystyke ktm-y. ja mam WR 450f z power bomb i przelotowym higashi i jestem naprawde zadowolony. maszyna godna polecenia tylko tak jak exc ładna trzeba dlugo szukac

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam świrusów na punkcie 2kółek na pierwsze moto wybrałem sobie takie cacko jutro oglądamy i może kupuje jak wszystko będzie ok. :D

http://allegro.pl/yamaha-fz-600-promocyjna-cena-i5615121592.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...