Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Strefa motocyklistów


Rekomendowane odpowiedzi

Mialem kiedys r6 i nie jeden chcial sie przejechac. Nigdy sie na to nie zgodzilem... widac pracownik troszke nieodpowiedzialny ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2.2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

125? Pomyliles watki? :-D

Pytaj w strefie rowerzystow

:facepalm: za***isty cwaniak z ciebie.. ale zycze powodzenia.... ja wiem na co mnie stac i dlatego wole podszkolic sie na 125, niz pozyczac od nieznajomego R6tke i ro***bac mu ja.... yeah... kozaku w kropki, poza tematem nie bede musial walic klocow... a z przyszczedzonych na pampersy pieniedzy kupie nowe moto..... czujesz to synu? czy namalowac?

Chyba ze... R6 to....? :kox:

Edytowane przez mariuszsmietana
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zartowalem chlopie....zluzuj majty. Pelen luz ;-)

Wysłane z mojego GT-I9300 przy użyciu Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zartowalem chlopie....zluzuj majty. Pelen luz ;-)

Wysłane z mojego GT-I9300 przy użyciu Tapatalk

wiesz w czym problem? majt nie nosze :P:decayed:

moj kolega mowil... popusc gume w majtusiach misiu - to bardzie podnosi cisnienie.....

do modkow... zeby nie bylo ostrzezen.... czy innych kwadratowych kropek... potraktujcie to jak luzna rozmowe z Damianem z ktorym umowiony jestem na flaszke (1litrowa... on nie pije ale stawia)

Edytowane przez mariuszsmietana
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja miałem okazję jeździć wiadrem 125 ale modelem jeszcze na gaźniku i mogę powiedzieć że na pierwszy motocykl jest to dobry wybór. w trasie spokojnie można jechać ponad 100 km/h a i z pasażerem daje rady pod strome podjazdy. bardzo wygodna pozycja za kierownicą i bardzo elastyczny silnik jak na 125 ale to pewnie przez dwa cylindry w układzie V. spalanie jest śmieszne bo wychodzi coś około 3 l/100 km. jedyny minus to może być tylko waga tego motorka: około 180 kg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja miałem okazję jeździć wiadrem 125 ale modelem jeszcze na gaźniku i mogę powiedzieć że na pierwszy motocykl jest to dobry wybór. w trasie spokojnie można jechać ponad 100 km/h a i z pasażerem daje rady pod strome podjazdy. bardzo wygodna pozycja za kierownicą i bardzo elastyczny silnik jak na 125 ale to pewnie przez dwa cylindry w układzie V. spalanie jest śmieszne bo wychodzi coś około 3 l/100 km. jedyny minus to może być tylko waga tego motorka: około 180 kg

Wlasnie szukam czegos na sezon, moze dwa. Podszkolic sie itd a pozniej przesiasc na cos wiekszego. Ciezko znalezc negatywne opinie o tym motocyklu. Tym bardziej ze szukam jakiegos turystyka ew supermoto.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja Ci odradzam 125 ponieważ sam od tego zaczynałem i było fajnie ale przez 2 miesiące.

Później nie myślałem o niczym innym tylko o zmianie motocykla na mocniejszy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A kwity masz na większy? Jak masz to bierz jakas 500 czy 600, ja zakupiłem na pierwszy moto Zetę 750 i jestem zadowolony. Jest spokojniejsza niż nie jedna 600

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja zaczynałem od pierwszego moto CBR 600 F2 i żyje ;)

Zależy kto ile oleju ma w głowie...

Nie lepszy na początek jakiś GS 500?

A4 b6 avant 172hp dokładnie...

Edytowane przez boguc
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No własnie, 125 się nudzą bardzo szybko i po czasie jest męczarnia nimi jeździć, więc jak masz papiery to szukaj czegoś większego, gs500, kawa er5, a jak wyżej mówią jak masz trochę oleju to nawet kawa z750 będzie git :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety nie mam szmat na A... ale wlasnie... wczoraj sie zapisalem :decayed: podobaja mi sie turystyki pokroju varadero, lub jakies sm... mam czas do przyszlego roku....

Edytowane przez mariuszsmietana
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Latacie cos w offie?

Ja wlasnie zrastam 3 żebra i doleczam kolano :D

Wysłane z mojego SM-N9005 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dlatego nie latam w offie :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ja narazie mam przerwe z powodu wyjazdu do pracy... :/ polatac sie chce jak nie wiem co, a maszyna stoi w domu i kwitnie :( ale za 2 tyg mam urlop wiec troche poganiam, moze jakis filmik w koncu wrzucę na jutuby :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Latacie cos w offie?

Ja wlasnie zrastam 3 żebra i doleczam kolano :D

Wysłane z mojego SM-N9005 przy użyciu Tapatalka

Yamaha tak Cię poturbowała? :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...