Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B6 ASN] A cityry ;) B6 3.0 ASN Quattro by GELUS

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Audi A4 z silniczkiem 3.0 benzynka w manualnej 6 biegowej skrzyni biegow sedanik

Niby 220KM i QUATTRO

z wypasiku w sumie chyba full opcja bez elektrycznych foteli i skor co mnie cieszy

duza navi, solar dach, parktronik, bixenon, podgrzewane kubly, lusterko fotochrom, COMING/LEAVING home,

poki co nie siedzi zbytnio nisko i jezdzi na kolach 17 ATSach czarno srebnych

na wiosne posadzi sie ja w dol, zrobi ciemna szybe i mam nadzieje ze dojdzie pare jakis gadzetow jak cos sie pojawi sensownego ;P

fotki niebawem jakies ogarne ;P

Opublikowano
:kox: ale kosa
Opublikowano

ile dałeś za nią ? :decayed:

Opublikowano
  • Autor

auto sprowadzone zza grabanicy, nie podliczalem kosztow i nie chce podliczac;P

Opublikowano

Jest piękna :> wolał bym widzieć zdjęcia niż czytać opis.

Opublikowano
  • Autor

zdjecia pojawia sie dzisiaj, ewentualnie jutro :) dzis byla sesyjka takze wrzuce jakies :)

Opublikowano

wiela to poli ?

Opublikowano
  • Autor

17-18 gazu poki co, ale fakt faktem bawie sie sporo, swiezo zalozona instalka zobaczymy po pierwszej regulacji jak ze spalaniem bedzie

Opublikowano

dawaj fotensy :decayed:

Opublikowano
  • Autor

46f4f9b5a314b4c9m.jpg

83ffe646154b25dfm.jpg

234210aaf442b9bam.jpg

38f9dc6589fd8262m.jpg

d4a94846b7f3fdcam.jpg

Opublikowano

fura :kox:

dawaj foty środka :slina:

Opublikowano

Fura super, gratki silnika :slina: Tylko te koła to jakoś nie bardzo pasują wg mnie.

Opublikowano
  • Autor

takie dostalem takie sa, na lato auto mam nadzieje iz pojdzie w dol i trafi sie jakas 19" :)

Opublikowano

46f4f9b5a314b4c9m.jpg

83ffe646154b25dfm.jpg

234210aaf442b9bam.jpg

38f9dc6589fd8262m.jpg

d4a94846b7f3fdcam.jpg

masz założone kołpaki na felgi :wink4::polew: :polew: :polew:
Opublikowano
  • Autor

od kiedy ATS'y to sa kolpaki to moze byc i kolpaki mam zalozone i moze nawet spinery :evil::kox:

Opublikowano

nie doczytałem ale chyba autko z drugiej połowy 2004r :mysli:

falgi jak dla mnie :sick3:

Opublikowano

falgi jak dla mnie :sick3:

Dla mnie też ;(

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano
  • Autor

tak jak pisalem, na takich felgach przyszlo na takich poki co jest, na lato napewno auto dostanie przynajmniej 19 i napewno w dol[br]Dopisany: 25 Styczeń 2011, 07:10_________________________________________________i owszem druga polowa 2004r [br]Dopisany: 25 Styczeń 2011, 07:10_________________________________________________4d3963fb10aa682am.jpg

2e54c9b8a17bca2dm.jpg

d748268d63478e7fm.jpg

255f83877b74d744m.jpg

Opublikowano

Przepaść jeśli chodzi o zmiane wizerunku samochodu dzięki tym felom! :good:

Opublikowano
  • Autor

na zdjeciach widoczne sa felgi tomason 19" + zawieszenie KIT ABT -50mm

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.