Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AGB] Moja zielona landryna :)


Tposejdon

Rekomendowane odpowiedzi

Idzie w dobrym kierunku zrób tylko cos z tylem :wink::wink::wink:

Tyny zderzak wywal załóż jakis esowy i progi z esy a lampy bym widzial tak je zrobic

11042012569.jpg22012012434.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

halo są tak na sztukę żeby dziur nie byłojakieś soczewki z allegro średnica żeby pasowało tylko. docelowo kupie ori z RS4 ale nie taka prosta sprawa wiadomo:)

zderzak leży RSa już docięty tylko kurcze czasu niema na nic ostatnio. ale doczeka się Lampy zostawie na koniec ważniejsze rzeczy narazie zostały:)

projekt tych co pokazałeś jest ok pomyślę ale zstanawiam się jeszcze nad czymś w stylu Cleer black ale nie żadne luxusy z allegro... zobaczę jak może się trafi jakiś fajny wzór puki co mam więcej rzeczy do ogarnięcia narazie..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jedyne sluszne lampy tylne do avanta to polifty, ewentualnie przerobka przez bidzia na LED

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a masz jakieś foto jak on to ogarnia? jak te ledy wyglądaja

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a masz jakieś foto jak on to ogarnia? jak te ledy wyglądaja

w dzień wygladaja jak typowy polift, nie widać ze to modyfikowane, ale świecą jak LED

http://a4-klub.pl/audi-a4-b5-152/oswietlenie-wnetrza-led-tylne-lampy-led-przerobka-lampek-a4-b5-303826/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no ciekawie to wygląda. tylko ja bym jeszcze powalczył z tym czerwonym kolorem czyli zrobić je na black tylko tak z sensem nic pomyslę i jak już nie będę miał co robić to ogarnę i ten temat

---------- Post dopisany 27-04-2014 at 20:01 ---------- Poprzedni post napisany 26-02-2014 at 15:07 ----------

Wczoraj auto wydało pierwsze oddechy dwiema turbinami:grin::banan::dance:

pare rzeczy zostało ogarnąć i po majowym weekendzie lawetka i do kolegi na spawanie FMIC :)

Kowi jak dobrze pójdzie to widzimy sie na zlocie 18 ADHD:)

---------- Post dopisany at 20:49 ---------- Poprzedni post napisany at 20:01 ----------

a tu taka wisienka na tort :)

2014_04_26_18_47_37.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mogę się doczekać by ją zobaczyć w Bałtowie:naughty:

Po cichu myślałem o swapie 2.7 do mojej ex-B5 ale na myśleniu się skończyło.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no powiem Ci ze jest trochę roboty z tym ale pierwszy odpał i dźwięk wynagradza wszystko:) kładź do B6 co Ci zależy:)

---------- Post dopisany at 22:35 ---------- Poprzedni post napisany at 21:04 ----------

auto wróciło za nowym płucem pod zderzakiem:) jeszcze zderzak nei dopasowany ale zarys juz widać

szkoda ze sie na 18 nie wyrobiłem ale trudno będzie jeszcze okazja sie spotkać

2014_05_19_19_47_54.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ladnie idzie do przodu:) teraz jeszcze ogarnij lampy, zderzak tyl i dwururke. Bedzie kozak :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeździ ale puki co stoi u grzanka ma troche elektronikę ogarnąć jeszcze bo coś się chyba na kablu walnąłem jednym...

skończę z silnikiem to pora na hamulce zrobic. plany sa 345 na przód i 320 tył..

potem przyjdzie czas na budę i tu sie chyba zmieni więcej niz zamierzałem:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłem ,widziałem moim skromnym zdaniem będzie ciekawie i to bardzo:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeździ ale puki co stoi u grzanka ma troche elektronikę ogarnąć jeszcze bo coś się chyba na kablu walnąłem jednym...

skończę z silnikiem to pora na hamulce zrobic. plany sa 345 na przód i 320 tył..

potem przyjdzie czas na budę i tu sie chyba zmieni więcej niz zamierzałem:)

wy***ać wsio tylko kolor zostawić :decayed:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehe no prawie :) Będzie pierwsza RS4 w tym kolorze:whistling:

Pany nie ma ktoś wolnego czasu na zbyciu?? hamulcownia leży gotowa do założenia tylko czasu nei ma.. aa przydało by się :) ???

jxcs96il.jpg

7wh2xtxp.jpg

Idzie w dobrym kierunku zrób tylko cos z tylem :wink::wink: :wink:

Tyny zderzak wywal załóż jakis esowy i progi z esy a lampy bym widzial tak je zrobic

11042012569.jpg22012012434.jpg

masz jakieś namiary na tego co je robił? może qwerty robi takie ? on tam działa sporo z lampami

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale Gwerty dziala z tego co wiem z przednimi a czy tylnie modzi to nie wiem... przegladnalem watek i musze powiedziec ze ladny kolorek no i te 2.7 :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no taka landryna ważne że kolor oryginalny a w body rs4 będzie jeszcze lepiej wyglądać:) do efektu końcowego jeszcze trochę brakuje ale powoli do przodu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bo czasu mało by pisać i prace tez zdeka wolno ale do przodu.:) body już dogadane terminowo a puki co ogarnięte  amorki sprężyny.  teraz jest lekko wyżej niż była bo już wygniotło 2,7 ori spingi z 1,9 więc decyzja padła na komfort ale i niżej niż ori esa.  zrobie foty to wrzuce przy niedzieli. w międzyczasie4 szykuje modernizację systemu audi zamiast ori rnsd będzie ori rnse :) może jakiś bluetotch i kamera cofania :P zobaczymy

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To czekamy na foty..bo już myślałem że projekt umarł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...