Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 ALF]Paputowóz - 2.4 V6 quattro + LPG -- SPRZEDAM--

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

rób tak jak ja robie beda dwie podobne wykonaniem..... grill + wokół szyb + nakładki lusterek---> chrom..... reszta w czarno :cool1:

Opublikowano

paput będziesz coś robił z tym drewnem w środku, polecam oklejenie folią carbon di-noc firmy 3M, kolega okleił i wygląda za***iście :good: i bardzo prosto to zrobić :)

Opublikowano
  • Autor

paput będziesz coś robił z tym drewnem w środku, polecam oklejenie folią carbon di-noc firmy 3M, kolega okleił i wygląda za***iście :good: i bardzo prosto to zrobić :)

nie wiem może kiedyś, póki co dekory w drewnie będę miał z poprzedniej do sprzednia

Opublikowano

efekt jest fajny a koszt ok 100 zł to chyba niewiele, jak byś kiedyś chciał zobaczyć to pojedziemy i sobie zobaczysz

Opublikowano

czyli wywal chrom....?! :gwizdanie:

własnie nie wiem co mam zrobić[br]Dopisany: 26 Luty 2011, 15:10_________________________________________________ale ten jest świetny

Audi%20A4%20Avant%20Black.jpg

Ja idę z moją Adą w pełną czerń, jakoś do A4 chromy mi nie pasują.

Ale to stopniowo, finalnie chcę osiągnąć taki efekt, że Ada będzie tylko w dwóch kolorach: swoim naturalnym szmaragdowym, a reszta czarne.

Opublikowano
  • Autor

no i jest Battalion na tylnej szybie i znaczki 2.4Q :polew:

battalion.jpg

Opublikowano

no i jest Battalion na tylnej szybie i znaczki 2.4Q :polew:

battalion.jpg

coś Ty to nakleił na tylnej szybie? :blink: Dziwnie to wygląda :kwasny: jakoś tak nie tak :decayed:

Opublikowano
  • Autor

no i jest Battalion na tylnej szybie i znaczki 2.4Q :polew:

battalion.jpg

coś Ty to nakleił na tylnej szybie? :blink: Dziwnie to wygląda :kwasny: jakoś tak nie tak :decayed:

spokojnie to nie battalion :decayed:

Opublikowano

Ma którys luźną naklejke A4Klubu to bym odkupił i tez zasunął na wozidło :przebiegly:

Opublikowano

spokojnie to nie battalion :decayed:

wiem że nie ale i tak ujowo wygląda

Ma którys luźną naklejke A4Klubu to bym odkupił i tez zasunął na wozidło :przebiegly:

Solarowi odklej, bo on ma zbyt dużo na klapie :decayed:

Opublikowano

spokojnie to nie battalion :decayed:

wiem że nie ale i tak ujowo wygląda

Ma którys luźną naklejke A4Klubu to bym odkupił i tez zasunął na wozidło :przebiegly:

Solarowi odklej, bo on ma zbyt dużo na klapie :decayed:

Chyba tak zrobie jak nie będzie patrzył :polew:

Opublikowano
  • Autor

spokojnie to nie battalion :decayed:

wiem że nie ale i tak ujowo wygląda

pertolisz tam :tongue4:[br]Dopisany: 07 Marzec 2011, 10:21_________________________________________________dobra zmieniłem fele bo mi opony huczały :polew: :polew: :polew:

dsc03688dx.jpg[br]Dopisany: 12 Marzec 2011, 23:11_________________________________________________82172786.jpg

Opublikowano

jakoś "chudzieńko" wyglada ta opona... :mysli: :mysli: :mysli:

Opublikowano
  • Autor

jakoś "chudzieńko" wyglada ta opona... :mysli: :mysli: :mysli:

racja nie pasi :good:[br]Dopisany: 12 Marzec 2011, 23:20_________________________________________________ta lepiej, bo mi znowu huczały :polew: robiłem mu glebę :decayed:

64337758.jpg

Opublikowano

fajne masz najeczki :decayed::naughty::kox:

Opublikowano
  • Autor

fajne masz najeczki :decayed::naughty::kox:

:facepalm: :facepalm: :facepalm:
Opublikowano
:polew: :polew: :polew: :polew:
Opublikowano

to wkoncu która fela? :decayed: najken klub :kox:

Opublikowano

spokojnie to nie battalion :decayed:

wiem że nie ale i tak ujowo wygląda

pertolisz tam :tongue4:[br]Dopisany: 07 Marzec 2011, 10:21_________________________________________________dobra zmieniłem fele bo mi opony huczały :polew: :polew: :polew:

dsc03688dx.jpg[br]Dopisany: 12 Marzec 2011, 23:11_________________________________________________82172786.jpg

huczały..... bo mi to się wydaje że na pierwszym zdjęciu jodła jest pod prąd?!

Opublikowano

jakies swiatla po lifcie na przod moze by wpadly ? ;p i masz jeszcze felgi z tamtej audiny te 17 stki czarne ?

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.