Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 ALF]Paputowóz - 2.4 V6 quattro + LPG -- SPRZEDAM--

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Z własnej woli, czy z woli papy SMERFA? :decayed:

Opublikowano
  • Autor

Z własnej woli, czy z woli papy SMERFA? :decayed:

po części z woli swojej ale po reprymendzie papy smerfa
Opublikowano

Prezes, lampki przód, tył i furka :kox:

ujdzie :mysli::decayed:

Ja Ci dam ujdzie :bicz:

Polifty obowiązkowo, i to to jak najszybciej :>

Opublikowano

wuja ujdzie :decayed: ale fele to weź coś zmodz bo te biołe coś ni bardzo do czornej :decayed: i wgl to kształty takie se maja :tongue4:

Opublikowano

no ładnie tyłek siedzi.... :good: teraz wszystkie dziury na pamieć będziesz znał :wink4:

Opublikowano

Skręć ten przód na dół bo jest tragedia :facepalm:

Przynajmniej tak jak tył :wink4:

Opublikowano

albo ten kuper unieś i wyrównaj :gwizdanie:

Opublikowano

Paput chcesz lampki poliftowe valeo :naughty: bo cos tam mam :tongue4:

Opublikowano

no i ju zjest malina :D fela 17 robi robote :) lepsza niz 16 stka jakies plany jeszcze sa ?

Opublikowano

no i ju zjest malina :D fela 17 robi robote :) lepsza niz 16 stka jakies plany jeszcze sa ?

Na pewno białe kieruneczki :decayed:

Opublikowano
  • Autor

albo ten kuper unieś i wyrównaj :gwizdanie:

przód też dobrze siedzi tylko tutaj jest pod górkę i tak wygląda
Opublikowano

musisz zrobić foto na prostym bo teraz wyglada jak byś miał z 300 kilo cementu w kufrze :polew:

Opublikowano
  • Autor

Paput chcesz lampki poliftowe valeo :naughty: bo cos tam mam :tongue4:

co ty lampami tak handlujesz ostatnio?[br]Dopisany: 13 Lipiec 2011, 18:52_________________________________________________

no i ju zjest malina :D fela 17 robi robote :) lepsza niz 16 stka jakies plany jeszcze sa ?

coś się tam zrobi jeszcze :decayed: na pewno lampki polift
Opublikowano

Paput chcesz lampki poliftowe valeo :naughty: bo cos tam mam :tongue4:

co ty lampami tak handlujesz ostatnio?[br]Dopisany: 13 Lipiec 2011, 18:52_________________________________________________

no i ju zjest malina :D fela 17 robi robote :) lepsza niz 16 stka jakies plany jeszcze sa ?

coś się tam zrobi jeszcze :decayed: na pewno lampki polift

sie ma sie sprzedaje :polew:

Opublikowano
  • Autor

Paput chcesz lampki poliftowe valeo :naughty: bo cos tam mam :tongue4:

co ty lampami tak handlujesz ostatnio?[br]Dopisany: 13 Lipiec 2011, 18:52_________________________________________________

no i ju zjest malina :D fela 17 robi robote :) lepsza niz 16 stka jakies plany jeszcze sa ?

coś się tam zrobi jeszcze :decayed: na pewno lampki polift

sie ma sie sprzedaje :polew:

:kox: spawane? :mysli:
Opublikowano

Paput chcesz lampki poliftowe valeo :naughty: bo cos tam mam :tongue4:

co ty lampami tak handlujesz ostatnio?[br]Dopisany: 13 Lipiec 2011, 18:52_________________________________________________

no i ju zjest malina :D fela 17 robi robote :) lepsza niz 16 stka jakies plany jeszcze sa ?

coś się tam zrobi jeszcze :decayed: na pewno lampki polift

sie ma sie sprzedaje :polew:

:kox: spawane? :mysli:

zdjęte z auta :wink4: lepsze albo gorsze, jedyny mankament uchwyty spawane :wink4:

Opublikowano
  • Autor

Paput chcesz lampki poliftowe valeo :naughty: bo cos tam mam :tongue4:

co ty lampami tak handlujesz ostatnio?[br]Dopisany: 13 Lipiec 2011, 18:52_________________________________________________

no i ju zjest malina :D fela 17 robi robote :) lepsza niz 16 stka jakies plany jeszcze sa ?

coś się tam zrobi jeszcze :decayed: na pewno lampki polift

sie ma sie sprzedaje :polew:

:kox: spawane? :mysli:

zdjęte z auta :wink4: lepsze albo gorsze, jedyny mankament uchwyty spawane :wink4:

te w lepszym stanie hał macz?
Opublikowano

naprawie uchwyty i standardowa cena za ori lampy :wink4:

Opublikowano
  • Autor

naprawie uchwyty i standardowa cena za ori lampy :wink4:

50 zł za sztukę :mysli::polew:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.