Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 ALF]Paputowóz - 2.4 V6 quattro + LPG -- SPRZEDAM--

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

no no,gwincik ładny,to nie koza :kox:

fajna :a4fan:

:quattro:

a dzięki dzięki :decayed:
Opublikowano

papuć widziałem jest :good: jeszcze tylko lampy i skończysz polerkę co zacząłeś i będzie :kox:

Opublikowano
  • Autor

papuć widziałem jest :good: jeszcze tylko lampy i skończysz polerkę co zacząłeś i będzie :kox:

:ranting1: ja Ci dam polerkę
Opublikowano

To określenie padło już u nas na forum :

"Fela miażdży cyce mej sąsiadce Weronice" :D:polew:

Super ! :evil:

Opublikowano

papuć widziałem jest :good: jeszcze tylko lampy i skończysz polerkę co zacząłeś i będzie :kox:

:ranting1: ja Ci dam polerkę

:ad:

Opublikowano
  • Autor

To określenie padło już u nas na forum :

"Fela miażdży cyce mej sąsiadce Weronice" :D:polew:

Super ! :evil:

dzięki, dobre :polew:[br]Dopisany: 14 Lipiec 2011, 21:22_________________________________________________

papuć widziałem jest :good: jeszcze tylko lampy i skończysz polerkę co zacząłeś i będzie :kox:

:ranting1: ja Ci dam polerkę

:ad:

:stop: FRce by się przydała też polerka :gwizdanie:
Opublikowano

To określenie padło już u nas na forum :

"Fela miażdży cyce mej sąsiadce Weronice" :D:polew:

Super ! :evil:

dzięki, dobre :polew:[br]Dopisany: 14 Lipiec 2011, 21:22_________________________________________________

papuć widziałem jest :good: jeszcze tylko lampy i skończysz polerkę co zacząłeś i będzie :kox:

:ranting1: ja Ci dam polerkę

:ad:

:stop: FRce by się przydała też polerka :gwizdanie:

e tam i tak już lakieru za cienko

Opublikowano

Paput chcesz lampki poliftowe valeo :naughty: bo cos tam mam :tongue4:

co ty lampami tak handlujesz ostatnio?[br]Dopisany: 13 Lipiec 2011, 18:52_________________________________________________

no i ju zjest malina :D fela 17 robi robote :) lepsza niz 16 stka jakies plany jeszcze sa ?

coś się tam zrobi jeszcze :decayed: na pewno lampki polift

kowi juz wszystkim handluje :P

  • 4 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

pany jak myślicie do gwintu wystarczy dolna rozpórka :mysli: czy też bez można śmigać :mysli:

Opublikowano

niemożna :decayed:

Opublikowano
  • Autor

niemożna :decayed:

może taka :mysli:

attachment.php?attachmentid=38586&d=1215165156

:polew:

Opublikowano

Ja śmigam bez żadnej rozpórki już rok ale w najbliższych dniach planuje to zmienić bo choy nie jazda :disgust:

Opublikowano
  • Autor

Ja śmigam bez żadnej rozpórki już rok ale w najbliższych dniach planuje to zmienić bo choy nie jazda :disgust:

ale dolną czy górną zakładasz?
Opublikowano

Ja śmigam bez żadnej rozpórki już rok ale w najbliższych dniach planuje to zmienić bo choy nie jazda :disgust:

ale dolną czy górną zakładasz?

nie mecz wora nie rznij dziada zaloz jak bialy czlowiek gorna i dolna :good:

Opublikowano

najlepiej wywalić środek i wspawac klatkę. Będzie sztywno jak w czołgu :decayed:

Opublikowano
  • Autor

Ja śmigam bez żadnej rozpórki już rok ale w najbliższych dniach planuje to zmienić bo choy nie jazda :disgust:

ale dolną czy górną zakładasz?

nie mecz wora nie rznij dziada zaloz jak bialy czlowiek gorna i dolna :good:

i jeszcze mi mrogaliku images?q=tbn:ANd9GcQh0W-lEUvNrMQRNFuFqbsNSzGGzRK0u0N-jkkqjoQRaIzNV0_dHw lampiszonów poszukaj :decayed:
Opublikowano

kupiles gwint i dalej koza na tych fotach ;p

Opublikowano
  • Autor

kupiles gwint i dalej koza na tych fotach ;p

nie mam lepszych :decayed:
Opublikowano
:polew: :polew: :polew: to cza zrobic przod wysoko cos ci siedzi :D
Opublikowano
  • Autor

:polew: :polew: :polew: to cza zrobic przod wysoko cos ci siedzi :D

teraz jest równo

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.