Skocz do zawartości
IGNOROWANY

A4 na 17"


siwy8416

Rekomendowane odpowiedzi

ładna ale jeszcze przydałoby się :

- gleba

- ściemnienie szybek

- xenon

- progi polakierować

- w późniejszym okresie rezać RNS-E :)

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

coś pomału będziemy koło niej robić, narazie wymieniałem rozrząd na serwisie! podstawa to wygląd!!! fela 18 musi być!! :drool: ksenony są założone tylko nie oryginalne, i powiedział bym że nawet lepiej świecą 8000K, wystarczy obniżyć na regulacji wysokości i jest ok. A nad ściemnieniem szybek też myślałem, przynajmniej cały tył tak delikatnie. :thumbup: Pozdro dla wszystkich :audi:[br]Dopisany: 20 Listopad 2007, 19:53 _________________________________________________elkrecik mam zamiar sprzedać fele z oponami za 2500 do wziecia, fele mają miesią a opony są spoko. pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witaj join7! jak kupowałem ten samochód też pytałem każdego czy jest to możliwe że ten rocznik w takiej budzie i wogóle... kazdy mówił że nie... wiec pojechałem do serwisu Audi no i jednak sie okazało że faktycznie w 2005 roku wyszły ostatnie egzemplarze w tej budzie, no i tak wygląda ostatni model w tej budzie. pozdro ps. dzieki za zainteresowanie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moze ty masz rok pierwszej rejestracji 2005 bo faktycznie od 2004 byly juz dokladki pomalowane , chociaz widzialem kilka aut z wloch w ktorych nawet w 2004 tez dokladki byly niepomalowane , wiec sam juz nie wiem ale na pewno 90 % z 2004 roku ma dokladki pomalowane

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moze ty masz rok pierwszej rejestracji 2005 bo faktycznie od 2004 byly juz dokladki pomalowane , chociaz widzialem kilka aut z wloch w ktorych nawet w 2004 tez dokladki byly niepomalowane , wiec sam juz nie wiem ale na pewno 90 % z 2004 roku ma dokladki pomalowane

niech poda nam 10ty znak z VINu, powinno pomóc...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

być moze że tak jest, ten samochód jest właśnie z Włoch może dlatego ma niepomalowane. ale jak jest brudny to i tak niewidać :> pozdro

no ale podaj proszę tę 10 cyfrę z VINu... możesz ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

być moze że tak jest, ten samochód jest właśnie z Włoch może dlatego ma niepomalowane. ale jak jest brudny to i tak niewidać :> pozdro

no ale podaj proszę tę 10 cyfrę z VINu... możesz ?

u mnie jest 3 o chyba to oznacza ze jest modelowo z 2003 chociaz pierwsza rejestracja byla 2002

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie klej foli na szyby bo może się zdarzyc, że dowód rejestracyjny Tobie zabiorą. Autko rewelka. Nie mam żadnych uwag. Normalnie jest git :oklaski:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...