Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Meetingi Kujawsko-Pomorskie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

stówa ! :drunk:

  • Odpowiedzi 43,3 tys.
  • Wyświetleń 1,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Wszystkiego najlepszego :thumbup::drinks:

Jak impreza, to impreza. Koleżanka zobowiązała się pomóc w kwestii napojów :D

october-fest.jpg

Opublikowano

Zdrówka, szcześcia i duzo kasiory zyczę!:drunk:

Opublikowano

najlepszego Petara!!

P.S. a ja dziś ściemniam szybki :tongue4:

Opublikowano

najlepszego Petara!!

P.S. a ja dziś ściemniam szybki :tongue4:

w folmarze ?? tam kolo zeglugi

Opublikowano

Petara STO LAT funny-picture-beerpint.jpg

Opublikowano

To dzisiaj pijemy zdrowie Petary ;) Najlepszego!

Opublikowano

Rafi w folglassie u znajomego, zaproponował dobrą cenę i bardzo ładnie przyciemnił. Oto efekt:

35e445a9f8b63b2emed.jpg

Opublikowano
:good:
Opublikowano

Petara Najlepszego :drunk: Życzę :good:

Jedrex szybki eleganckie jeszcze lekko przednie boczne być ogarnąć sobie :cool1:

A co do Spotów Niedzielnych też jestem bardziej za niedziela :hi: w środy duzo roboty i zalatany do wieczora a w niedziele wieczorkiem luzik :kox:

Opublikowano

przodu póki co nie ruszam ;) teraz idę w czerń... na pierwszy ogień będą oklejone relingi w tej samej firmie.. ale to muszę dozbierać kaski

Opublikowano

Szkoda ,że całości nie po gangstersku nie przyciemniłeś, ale fajny efekt :) Co do niedzielnych spotów, to będzie na chwilę hurra! o potem każdy będzie mówił: że niedziele to trzeba z rodziną spędzać... pół roku temu to przerabialiśmy. Mi w sumie pasuje każdy dzień, jak mam czas to podjadę.

0f9c2aa9fedc24be.jpg

Panowie, idzie wiosna, będzie trzeba foteczki porobić. A to lekkie przypomnienie :)

Opublikowano

No Binek przydało by sie porobić konkretne foteczki w ciekawych miejscach :good: ale co tam byle do wiosny :hi: ale nie wiadomo kiedy przyjdzie :decayed:

Opublikowano

Binek... jeśli chodzi o niedzielę, to myślę, że problemem była godzina 14, pora obiadowa, pora spędów rodzinnych ;)

Opublikowano

Petara najlepszego i RS4 nowego !!!

a ja sie w koncu pozbyłem gdzies osłony pod silnikiem... poszla w siną dal... uczciwy znalazca proszony.......

Opublikowano

Szkoda ,że całości nie po gangstersku nie przyciemniłeś, ale fajny efekt :) Co do niedzielnych spotów, to będzie na chwilę hurra! o potem każdy będzie mówił: że niedziele to trzeba z rodziną spędzać... pół roku temu to przerabialiśmy. Mi w sumie pasuje każdy dzień, jak mam czas to podjadę.

0f9c2aa9fedc24be.jpg

Panowie, idzie wiosna, będzie trzeba foteczki porobić. A to lekkie przypomnienie :)

2b2f87495c11b72dmed.jpg

Opublikowano

No to ja też przypomnę normalne oblicze mojej niuni:

b5reniu.jpg

Opublikowano

W ZWIĄZKU Z PRZEMIANĄ SEZONOWĄ TERMINU SPOTÓW ZE ŚRODY NA NIEDZIELĘ :) STARSZYZNA W MOJEJ I RENIA OSOBIE ORGANIZUJE I ZAPRASZA NA POGADUCHY

SPOT AUDI A4 TORUŃ BYDGOSZCZ, NIEDZIELA GODZ 17 LUB 18, ZŁA WIEŚ POD GOŁĘBIEM pozdro :a4fan:

KTO CHĘTNY???

1. majki :good:

2. Reniu :good:

Opublikowano

Rafi w folglassie u znajomego, zaproponował dobrą cenę i bardzo ładnie przyciemnił. Oto efekt:

35e445a9f8b63b2emed.jpg

No no efekt ładny, folia??[br]Dopisany: 22 Styczeń 2010, 13:29_________________________________________________

W ZWIĄZKU Z PRZEMIANĄ SEZONOWĄ TERMINU SPOTÓW ZE ŚRODY NA NIEDZIELĘ :) STARSZYZNA W MOJEJ I RENIA OSOBIE ORGANIZUJE I ZAPRASZA NA POGADUCHY

SPOT AUDI A4 TORUŃ BYDGOSZCZ, NIEDZIELA GODZ 17 LUB 18, ZŁA WIEŚ POD GOŁĘBIEM pozdro :a4fan:

KTO CHĘTNY???

1. majki :good:

2. Reniu :good:

a od kiedy miałyby być te spoty??

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.