Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Meetingi KUJAWSKO-POMORSKIE


felipe.avant

Rekomendowane odpowiedzi

http://allegro.pl/item891739771_hid_zarnik_palnik_xenon_d2r_ksenon_4_12k_koszalin.html

Kochani, co powiecie na temat tych żarników? Jaki jest efekt, ma ktoś? Bo nie widzi mi się wydawać 300zł na ksenony i pier**** z kabelkami :P

I jeszcze pytanko odnośnie LEDów do podświetlania blach: wiem, że są to 36mm, a jakie są stosowane wewnątrz auta i w bagażniku? Też 36mm? Petara i Nowek powinni mi odpowiedzieć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 43.3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • jedrekx

    5090

  • Reniu

    3605

  • Artur82

    2597

  • WIŚNIA

    2451

Top użytkownicy w tym temacie

Sam zarnik Ci nic nie da musisz miec przetwornice WN inaczej gaz sie nie rozzarzy...A odnosnie diod to Ci nie pomoge bo juz nie pamietam...Wrzuc w szukajke na forum to Ci wyskoczy co chcesz ja tak tez znalazłem...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

filtr zmien sobie dopiero na wiosne ... w zime nie warto

Podstawa dobrego funkcjonowania Ropniaka w zimie to

Wymieniony Filtr Paliwa

Dobrze dzialajace Swiece Zarowe

Nie Lejace Wtryski

I Dobra Kompresja

Pierwsze slysze by ktos zmienial filtr paliwa dopiero na wiosne bo na zime nie warto(BO WIADOMO ZE GDY SA MROZY TO Z ROPY WYTRACA SIE PARAFINA I WODA Z ZASYFIONEJ ROPY I JUZ MAMY KLOPOTY)PARAFINA NAM ZATKA WKLAD PALIWOWY I DOPIERO JEST JAZDA--wtedy jest potrzeba rozebrania ukladu paliwowego i jego czyszczenie denaturatem i nie obedzie sie bez kompresora by przepchnac rurki az do zbiornika.Wymieniaj smialo a jesli chodzi o odpowietrzenie ukladu paliwowego to proste jak budowa gwozdzia.

Wystarczy odkrecic wszystkie rurki przy wtryskach (najlepiej jak jest sie we dwoch)jeden kreci rozrusznikiem drugi obserwuje czy paliwo juz plynie przez rurki przy wtryskach(nie musisz ich calkiem odkrecac wystarczy ze tylko popuscisz je tak by pociekla z nich ropa)gdy to nastapi to wystarczy ze dociagniesz przewody spowrotem i juz masz caly uklad paliwowy odpowietrzony cala filozofia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość -makaveli-

wielkie dzięki za pomoc.jutro jade do znajomego mechanika i wymieni mi filtr za 20zł(lepsze to niż walka z tym na mrozie :decayed:).na różnych forach wyczytałem że moje objawy http://www.a4-klub.pl/smf/b5_ahu_mulowaty_silnik-t115281.0.html mogą mieć przyczynę w przepływomierzu lub wtryskach.oby to był filtr.pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://allegro.pl/item891739771_hid_zarnik_palnik_xenon_d2r_ksenon_4_12k_koszalin.html

Kochani, co powiecie na temat tych żarników? Jaki jest efekt, ma ktoś? Bo nie widzi mi się wydawać 300zł na ksenony i pier**** z kabelkami :P

I jeszcze pytanko odnośnie LEDów do podświetlania blach: wiem, że są to 36mm, a jakie są stosowane wewnątrz auta i w bagażniku? Też 36mm? Petara i Nowek powinni mi odpowiedzieć.

tak jak Ci petera pisal, same palniki to mozesz na polce w garazu sobie postawic, musza byc przetwornice, prawdopodobnie adapter z ds2 na h7 (jezeli chcesz kupic te palniki) a co do kabli to i tak musisz przerabiac :tongue4: poprustu musisz wpiac przetwornice, wyrezac dziure w lampie zeby doprowadzic kable z przetwornicy do palnika i ewwntualnie zasilanie przetwornic, ogolnie roboty na 30 min, no chyba ze ktos ma endzele :> [br]Dopisany: 01 Luty 2010, 21:38_________________________________________________Montaż typu Plug and Play - maksymalnie prosty montaż.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tzn źle się wysłowiłem ... mówiąc wiosna chodzi mi o cieplejsze dni . Oczywiście , niestety nasze paliwa sa "chrzczone" i jest to spowodowane nieuczciwością naszego społeczeństwa ,ale tez wiesz dobrze pewnie że idzie usunąć parafinę i zapobiegać jej osadzaniu poprzez stosowanie odpowiednich tego typu środków , bądź co bądz producenci również polecają tego typu "specyfiki", bo oczyszczają wtryskiwacze i jednocześnie przedłużają żywotność.

Co do Odpowietrzania sam napisałeś ze najlepiej być w dwójkę , wiec jednak wątpię ze Grzesiek solo sam by sobie z tym poradził, przyznam ze jeszcze nie miałem zbytnio z silnikami wysokoprężnymi VW/Audi do czynienia, co mnie zarazem zaskoczyło ze tak prosto sie w nich odpowietrza ukł. , ale swoje odczucia przedstawiłem to na motywach silników y20dth i Z19DTL . Jednocześnie ciesze sie ze mnie sprostowałeś , nie mam doświadczenia zbyt dużego ale staram sie nadrabiać to, zostało mi jeszcze troche nauki do zawodu, ale najważniejsze jest to ze przyjmuje swoje blędy z pokorą i zarazem sie na nich uczę natychmiastowo. :good:

:hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma problema mozna tez byc samemu tylko wystarczy 3 do 4 razy przekrecic rozrusznikiem i podejsc do silnika i tylko dokrecic rurki przy wtryskach i juz po sprawie.A w warsztatach to cuduja a to jest naj naj prostsza sprawa i naj bardziej skuteczna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A newman pojawi sie na spocie :gwizdanie:??[br]Dopisany: 02 Luty 2010, 00:20_________________________________________________Witam.I znów Bydgoszcz trochę przysypało...Ja cierpliwie oczekuje na samochód :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Pocieszę" Cię... :wallbash:

Prognozy pogody na najbliższe dni są mało zaskakujące - będzie mroźno. Temperatura minimalna w najbliższych dniach wyniesie średnio -9 st. C. Ma też padać śnieg. Jutro spadnie go dużo, a masy śniegu rozwieje gwałtowny wiatr. Wiać będzie z prędkością nawet 70 km/h.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo poprosiłeś o deklarację kto wybiera się na spota a z tym u nas ciężko :nabijasie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...