Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Meetingi Kujawsko-Pomorskie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Dzień Dobry wszystkim...

jak zwykle poniedziałek bardzo cięzkim dniem :gwizdanie:

  • Odpowiedzi 43,3 tys.
  • Wyświetleń 1,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

witam

dzięki za spota ;) szkoda tylko że tak zimno było...

Opublikowano

oczywiście dziewczyny :>

9519d7431da0ea74med.jpg

dziewczyny górą :>[br]Dopisany: 04 Październik 2010, 11:29_________________________________________________

Dropsone... dzięki za podpięcie :notworthy:

to nie było śmieszne :disgust:

Nie miało być... jestem wdzięczny Patrykowi że mnie podpiął :good: nie tylko mnie zresztą :)

Patrykowi?? czy Przemkowi ;p czy mówimy o innej osobie

Opublikowano

Oczywiście że Przemkowi :kox:

Opublikowano
:siema:
Opublikowano
:hi:[br]Dopisany: 04 Październik 2010, 12:02_________________________________________________Ale mojej niuni przebieg pyknął 177771 :>
Opublikowano

Pany nie luknalby ktos ?

http://otomoto.pl/audi-a4-anglik-2-0fsi-110kw-C12784708.html

Glownie pod katem bezwypadkowej biudy reszta mnie malo interere :wink4:

Opublikowano

Dzień Dobry wszystkim...

jak zwykle poniedziałek bardzo cięzkim dniem :gwizdanie:

uuufff, koniec pracy na dzis :wallbash:

ciężki poniedziałek dzis był :kwasny:

ale juz po pracy wiec kawka,obiadek zaliczony, potem jakies piwko i brzuchem do góry :gwizdanie:

pozdrowionka dla wszystkich :cool1:[br]Dopisany: 04 Październik 2010, 17:06_________________________________________________

:good:

Opublikowano

Fotki ze spotu wszystkim ładnie powychodziły ... Miłego wieczoru :evil:

Opublikowano

Dropsone dzieki za podpięcie ... i licze że bedziesz pamiętać o mnie z tyą kratką :kox: :notworthy

mam kratke w domu, tylko ze na spocie bede dopiero w listopadzie :naughty: dam Ci nr kata przelejesz na wysylke i jakiegos browara i powiem zonie zeby Ci wyslala jak cos to daj na pw

Opublikowano

:hi:[br]Dopisany: 04 Październik 2010, 12:02_________________________________________________Ale mojej niuni przebieg pyknął 177771 :>

Mówisz o przebiegu na jednej osi? :D

Ja tam mam u siebie ~202500 i nie mam pewności czy to prawdziwy przebieg ;P

Co do przebiegu to na 199999/200000km foto se pstryknąłem :decayed:[br]Dopisany: 04 Październik 2010, 18:53_________________________________________________

Pany nie luknalby ktos ?

http://otomoto.pl/audi-a4-anglik-2-0fsi-110kw-C12784708.html

Glownie pod katem bezwypadkowej biudy reszta mnie malo interere :wink4:

Na stronce: "Pojazd uszkodzony" :mysli: a w opisie zero info o uszkodzeniu. Chyba, że to pomyłka lub uszkodzenie polega na tym, że kierownica po prawej stronie ;P

Opublikowano

Ja tez jestem z Osowej ale ostatnio siedze w pracy do 17-18 i to juz troche za pozno na ogladanie samochodu pod wzgledem wypadkowosci :(

Opublikowano

widze po weekendzie wiekszosci mocy brakuje :polew:

Opublikowano

spot2010100300.jpg

Jak by była troszke jaśniejsza to dałbym to zdjęcie na konkurs do kalendarza :kox:[br]Dopisany: 04 Październik 2010, 21:18_________________________________________________

Pany nie luknalby ktos ?

http://otomoto.pl/audi-a4-anglik-2-0fsi-110kw-C12784708.html

Glownie pod katem bezwypadkowej biudy reszta mnie malo interere :wink4:

Samochód ten sprzedaje kumpel , nawet na jednym ze zdjeć widać go "wysoki brunet" jutro do niego zadzwonie i dowiem sie co i jak jest z tym autem , raczej mi wałka nie wcisnie troche piwa juz z nim wypiłem :cool1:[br]Dopisany: 04 Październik 2010, 21:21_________________________________________________http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=162246.0

Grześ chyba naprawdę cie wzięło na to b6 3.0 V6 :naughty:

Opublikowano

Zdjęcie wymiata :good:

Opublikowano

forspam87 czy to oryginalny przebieg :mysli: tego najstarsi górale nie wiedzą :kox: trzeba sprawdzić :wallbash:

Opublikowano

Dzieki chlopaki za zainteresowanie :good: nie ma cisnien z tym autem ale jakby bylo godne uwagi i za dobra kase chyba bym wzial :good:

Opublikowano
:hi:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.