Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Meetingi Kujawsko-Pomorskie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

widzę że coś sie ruszyło ale bydgoszcz nie chce nawet do połowy drogi przyjechac w stronę torunia, a dwa to logiczne że jest was wiecej i statystyki w takim głosowania będą po waszej stronie :mysli:

zajmij się spotami Hondy :tongue4: ex-miłośniku Audi :przebiegly:

:naughty:

  • Odpowiedzi 43,3 tys.
  • Wyświetleń 1,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
:bry:
Opublikowano

Rafi masz weekend wolny?? nie za dobrze masz?? :co:

Opublikowano
:hi:
Opublikowano

Rafi masz weekend wolny?? nie za dobrze masz?? :co:

jeden weekend na 3 miesiace wolny :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

jeden weekend na 3 miesiace wolny :polew: :polew: :polew:

to faktycznie za dobrze masz :D

DO ROBOTY :cygaro:

:decayed:

Opublikowano

1. mam nadzieje, że poziom alk. we krwi pozwoli mi jutro na jazdę. Dzisiaj zakończenie rundy z drużyną. Mleka nie będziemy pili :naughty: :naughty:

Pozdro dla wszystkich

Opublikowano

widzę że coś sie ruszyło ale bydgoszcz nie chce nawet do połowy drogi przyjechac w stronę torunia, a dwa to logiczne że jest was wiecej i statystyki w takim głosowania będą po waszej stronie :mysli:

zajmij się spotami Hondy :tongue4: ex-miłośniku Audi :przebiegly:

:naughty:

Przepraszam ale Kolega chyba odrobine przesadza... to że ma sie inne auto nie oznacza że zaraz jest sie jakimś Ex - miłośnikiem... w życiu bywa różnie... a znajomości zostają te same, nawet jeśli ma sie inne auto.

a odnośnie spota... fakt faktem myślałem że ustalimy spotkanie w neutralnym miejscu, ale jak widać... was jest niestety więcej, oczywiste że będziecie być u siebie na miejscu ... a ja nie wiem czy na czas przyjade do Bydgoszczy bo popołudniu prawdopodobnie jestem we Włocławku... ktoś robi te podziały ale to napewno Nie Toruń...

Opublikowano

ktoś robi te podziały ale to napewno Nie Toruń...

Nie, no pewnie... to wcale nie Toruń robi te podziały...

A tak poza tym ro :hi:

Opublikowano

proponowałem coś innego...dla obu miast w połowie drogi to wy i tak wybierzecie wasze miasto bo jest was więcej .. szkoda że brak kompromisów :thumbdown:

Opublikowano

wrocilem z aso :naughty: wszystkie cztery rzeczy ktore zamawialem przyszly :dance:

Opublikowano

Rafi az 4 zamowiles :mysli:

ciekawe co :mysli:

Opublikowano

Rafi az 4 zamowiles :mysli:

ciekawe co :mysli:

:naughty:

Opublikowano
:hi:
Opublikowano

proponowałem coś innego...dla obu miast w połowie drogi to wy i tak wybierzecie wasze miasto bo jest was więcej .. szkoda że brak kompromisów :thumbdown:

Po ostatnim dwukrotnym olaniu spotu w Bydgoszczy gestem dobrej woli z Waszej strony było by pojawienie się w końcu w Bydgoszczy, dziękuję za uwagę :hi:

Tymczasem czas na kawkę :kawa:

Opublikowano

proponowałem coś innego...dla obu miast w połowie drogi to wy i tak wybierzecie wasze miasto bo jest was więcej .. szkoda że brak kompromisów :thumbdown:

Po ostatnim dwukrotnym olaniu spotu w Bydgoszczy gestem dobrej woli z Waszej strony było by pojawienie się w końcu w Bydgoszczy, dziękuję za uwagę :hi:

Tymczasem czas na kawkę :kawa:

:good:

Opublikowano

proponowałem coś innego...dla obu miast w połowie drogi to wy i tak wybierzecie wasze miasto bo jest was więcej .. szkoda że brak kompromisów :thumbdown:

Po ostatnim dwukrotnym olaniu spotu w Bydgoszczy gestem dobrej woli z Waszej strony było by pojawienie się w końcu w Bydgoszczy, dziękuję za uwagę :hi:

Tymczasem czas na kawkę :kawa:

święte słowa...popieram w 1000%... :good:

Opublikowano

Kawa... tez bym sie napił gdybym czajnik znalazł :polew: zachciało sie w sobote okna wymieniać :wallbash:

Opublikowano

no to ja się raczej moge nie pojawić bo nie wiem czy sie wyrobie niestety ! a koledzy z Torunia nie mam pojęcia jak sie na to zapatrują ...

Opublikowano

no to ja się raczej moge nie pojawić bo nie wiem czy sie wyrobie niestety ! a koledzy z Torunia nie mam pojęcia jak sie na to zapatrują ...

znając życie - nie przyjadą - albo spotkają się w Toruniu :polew:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.