Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Meetingi KUJAWSKO-POMORSKIE


felipe.avant

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 43.3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • jedrekx

    5090

  • Reniu

    3605

  • Artur82

    2597

  • WIŚNIA

    2451

Top użytkownicy w tym temacie

sprawdz czy filtrem oleju i nigdzie nie ucieka... przy oringu

Czemu akurat tam ?? :mysli:

Ten wyciek pojawił się po tym jak trochę go pocisnąłem do Torunia i z powrotem. 160-140 non stop. To był pt. wieczór, w sobotę jechałem do Sopotu i już czułem zapach oleju jak stałem gdzieś na światłach. ale nie sądziłem że aż tyle może mi oleju zlecieć. Jak spojrzałem ostatnio to widziałem że ten wyciek jest gdzieś bardziej w górnej części silnika bo olej kapał na układ dolotowy (chyba :) ) który biegnie do turbiny. Tam jest temp. i stąd ten zapach :wallbash: :wallbash:[br]Dopisany: 30 Styczeń 2011, 13:30_________________________________________________Dzisiaj powrót, autostradą już nie wracam ;( ;( ;( ;( nie chcę bulić jak coś by się stało :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do mechaniora jedź i go dawaj na podnośnik i będzie wiadomo Panie :)

Tak się zapewne zrobi ale dopiero w Bydgoszczy !! Zaraz przejdę się po kolejną buteleczkę oleju :wallbash: :wallbash: :wallbash:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi:[br]Dopisany: 30 Styczeń 2011, 15:00_________________________________________________

:slina: :slina: :slina: :slina: :slina: :slina:[br]Dopisany: 30 Styczeń 2011, 15:01_________________________________________________

Do mechaniora jedź i go dawaj na podnośnik i będzie wiadomo Panie :)

Tak się zapewne zrobi ale dopiero w Bydgoszczy !! Zaraz przejdę się po kolejną buteleczkę oleju :wallbash: :wallbash: :wallbash:

zapodaj sobie Moby - Flower i w droge :naughty: [br]Dopisany: 30 Styczeń 2011, 15:03_________________________________________________a tak swoją drogą to może jakiś uszczelniacz puścił,np.na wałku rozrządu,albo na wale i pasek go przenosi dalej. zdejmij tą małą osłone z góry co jest przykryte koło pasowe od wałka rozrządu i zobacz czy tam sucho jest,bo jak jedziesz to pęd powietrza go pcha na cały silnik i śmierdzi :naughty: ja tak miałem :wallbash:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sprawdz czy filtrem oleju i nigdzie nie ucieka... przy oringu

Czemu akurat tam ?? :mysli:

Ten wyciek pojawił się po tym jak trochę go pocisnąłem do Torunia i z powrotem. 160-140 non stop. To był pt. wieczór, w sobotę jechałem do Sopotu i już czułem zapach oleju jak stałem gdzieś na światłach. ale nie sądziłem że aż tyle może mi oleju zlecieć. Jak spojrzałem ostatnio to widziałem że ten wyciek jest gdzieś bardziej w górnej części silnika bo olej kapał na układ dolotowy (chyba :) ) który biegnie do turbiny. Tam jest temp. i stąd ten zapach :wallbash: :wallbash:[br]Dopisany: 30 Styczeń 2011, 13:30_________________________________________________Dzisiaj powrót, autostradą już nie wracam ;( ;( ;( ;( nie chcę bulić jak coś by się stało :)

jeśli kapał na ukłąd dolotowy obstawiam wyciek pod pokrywą zaworów :gwizdanie:

widziałem taki przypadek w 1.8 T B6, tzn zmonitorowałem już coś takiego kiedyś :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zazdroszczę... a Ty tak właściwie to na której uczelni studiowałeś?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mi wystarczy jak raz ją skończę... na uzupełniające już chyba wybiorę Toruń albo Poznań..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mi wystarczy jak raz ją skończę... na uzupełniające już chyba wybiorę Toruń albo Poznań..

:hi:

pierd.... studia zostan NINJA :decayed::naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy z kuj-pom tylko Petara robil chipa u Rogala?? a moze ktos robil u Rob555 z Tun-up w Gdansku??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...