Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Meetingi KUJAWSKO-POMORSKIE


felipe.avant

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 43.3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • jedrekx

    5090

  • Reniu

    3605

  • Artur82

    2597

  • WIŚNIA

    2451

Top użytkownicy w tym temacie

ooo nowy awatar :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

panowie mam w c**j części do b6 i młodszych pisać jak coś!! aktualnie silnik 2004 rok od rs 4.2 przebieg bede znał jutro ale chyba 150.000 ze sprzętem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiśnia może wklej jakies foto fury zew. + wew. to się coś wybierze...bo tak to jak wróżyć z fusów :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

panowie mam w ch*** części do b6 i młodszych pisać jak coś!! aktualnie silnik 2004 rok od rs 4.2 przebieg bede znał jutro ale chyba 150.000 ze sprzętem

ile za ten silnik chcesz?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:siema:

Chłopaki mam takie pyt z innej beczki. Czy do mojej a4-czki istnieje możliwość założenia takiego kierunku jak w b6 jest ? tzn chodzi mi że po naciśnięciu kierunek mruga 3krytonie ? Fajna sprawa z tym jest;p jakiś przekażnik jest potrzbeny ? orientował sie ktoś na ten temat :tongue4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:siema:

Chłopaki mam takie pyt z innej beczki. Czy do mojej a4-czki istnieje możliwość założenia takiego kierunku jak w b6 jest ? tzn chodzi mi że po naciśnięciu kierunek mruga 3krytonie ? Fajna sprawa z tym jest;p jakiś przekażnik jest potrzbeny ? orientował sie ktoś na ten temat :tongue4:

pewnie ze sie da..... [br]Dopisany: 09 Lipiec 2011, 11:25_________________________________________________http://moto.allegro.pl/listing.php/search?string=MODU%C5%81+KOMFORTU+KIERUNKOWSKAZ%C3%93W+&category=3&sg=0&params_top_cookie=635c8699ec6a48ca70780f0e041b45ce82fe39d8

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:slina: :slina: :slina:[br]Dopisany: 09 Lipiec 2011, 11:38_________________________________________________dzisiaj bede wiedział za ile,a zdjęć raczej nie będzie bo samochody juz rozebrane są
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:slina: :slina: :slina:[br]Dopisany: 09 Lipiec 2011, 11:38_________________________________________________dzisiaj bede wiedział za ile,a zdjęć raczej nie będzie bo samochody juz rozebrane są

szybko coś rozebrane :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie... Nie mogę znaleźć wszystkich śrub trzymających schowek pasażera. Gdzieś na forum widziałem opis, a teraz oczywiście jak jest to potrzebne to ani śladu po wskazówkach ;/

Pomożecie?

W sumie chyba, że niepotrzebnie się za to biorę, bo chodzi o to, że coś mi stuka, puka właśnie w okolicach schowka pasażera i może nie chodzi o coś luźnego. Dźwięk taki jakby jakiś plastik się odczepił i końcówka jest luźna, a na nierównościach "terkocze". Na dziurach o dziwo raczej jest cicho. Raczej nie są to poduchy (aczkolwiek pewnie któraś z nich jest do wymiany, bo lewarek rusza się przy ostrzejszym przyspieszaniu). Stawiam na jakiś plastik, bo na dywaniku znalazłem podkładkę jakąś, więc pewnie od wibracji jakaś śrubka się odkręciła.

Kilka dni temu pod pedałami znalazłem jakiś ułamany plastik, zaczep. Może to właśnie to odpadło.

Może opis nic Wam nie da, więc postaram się jutro pojawić na spocie ;)

P.S. Tydzień temu ustawiałem zbieżność, ale to raczej nie powinno mieć znaczenia, bo to raczej nie z tego powodu są te dziwne dźwięki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

otworz dzwi pasazera, zdejmij zaslepke desk z boku, pod nia sa dwie srobki, otworz schowek, tam gdzie jest zaczep klapki ugory na sierodku jest jedna srobka, z lewej strony schowka tam gdzie jest lampka sa dwie okragle dziury, wewnatrz nich sa 2 srobki i to wszystko[br]Dopisany: 09 Lipiec 2011, 15:04_________________________________________________Damian byles szybciej :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Panowie za szybki odzew:)

zapomniałem o śrubce u góry w schowku ;| Dzięki :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...