Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Meetingi Kujawsko-Pomorskie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

No też prawda :tongue4: ale jeszcze trzeba wytrwać ten dzień a z tym może być większy problem :shocked:

  • Odpowiedzi 43,3 tys.
  • Wyświetleń 1,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

:bry:

już jutro weekend :naughty:

Co nie którzy jeszcze jutro do pracy ;( week zacznie się od przyszłego czwartku całe 5 dni urlopu haah nareszczie :cool1:

będzie bombastycznie :kox: :kox: :kox:

Opublikowano

Mi sie wlasnie kończy urlop ;( ale tak mi dobrze, że chyba na chorobowe pójde :evil:

Opublikowano

Kur... Fordon ta wiocha mnie juz doprowadza do pasji... Probuje zakupic pakiet TV + Internet.

1) TPSA <--- fajna promocja neta, TV dla Emerytow (Trwam i Style to podstawa)

2) NETIA <--- fajna promocja neta, nie swiadcza uslug TV

3) UPC <--- Wogole nie swiadcza uslug na mojej ulicy...

4) GAWEX <--- fajna oferta TV, ale 2mb lacze internetowe za 60zl :shocked:

Macie jakies alternatywy? Nie mowie tu o Alternatywach 4... :)

:hi:

Proszę tu nie obrażać Naszej Dzielnicy!!!!!!!! :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil:

Opublikowano

:bry:

Blondi dzięki za życzenia :)

Opublikowano

Kur... Fordon ta wiocha mnie juz doprowadza do pasji... Probuje zakupic pakiet TV + Internet.

1) TPSA <--- fajna promocja neta, TV dla Emerytow (Trwam i Style to podstawa)

2) NETIA <--- fajna promocja neta, nie swiadcza uslug TV

3) UPC <--- Wogole nie swiadcza uslug na mojej ulicy...

4) GAWEX <--- fajna oferta TV, ale 2mb lacze internetowe za 60zl :shocked:

Macie jakies alternatywy? Nie mowie tu o Alternatywach 4... :)

:hi:

Proszę tu nie obrażać Naszej Dzielnicy!!!!!!!! :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil:

Nie obrazac nie obrazac ale nikt nie dal konstruktywnej odpowiedzi... wiec niezla lipa na tej somalijskiej wiosce jest :kwasny:

Opublikowano

Kempesos najlepszego !!!!

Opublikowano

Kur... Fordon ta wiocha mnie juz doprowadza do pasji... Probuje zakupic pakiet TV + Internet.

1) TPSA <--- fajna promocja neta, TV dla Emerytow (Trwam i Style to podstawa)

2) NETIA <--- fajna promocja neta, nie swiadcza uslug TV

3) UPC <--- Wogole nie swiadcza uslug na mojej ulicy...

4) GAWEX <--- fajna oferta TV, ale 2mb lacze internetowe za 60zl :shocked:

Macie jakies alternatywy? Nie mowie tu o Alternatywach 4... :)

:hi:

Proszę tu nie obrażać Naszej Dzielnicy!!!!!!!! :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil:

Nie obrazac nie obrazac ale nikt nie dal konstruktywnej odpowiedzi... wiec niezla lipa na tej somalijskiej wiosce jest :kwasny:

jak mieszkasz w ciulowej części Fordonu to tak jest :gwizdanie: do mnie jakoś wszystko potrafią pociągnąć.. [br]Dopisany: 07 Lipiec 2011, 21:37_________________________________________________ :bry:

Opublikowano
:polew: :polew: :polew: dobre :kox:
Opublikowano

nie moglem sie powstrzymać

http://www.wiocha.pl/37584,Moto_Grill

:polew:

faktycznie śmieszne to graffiti za kolesiem :polew:
Opublikowano
:siema:
Opublikowano

ooo nowy awatar :gwizdanie:

Opublikowano

No własnie też to zauważyłem coś słabo się świeci auto Arturze :tongue4:

Opublikowano

panowie mam w c**j części do b6 i młodszych pisać jak coś!! aktualnie silnik 2004 rok od rs 4.2 przebieg bede znał jutro ale chyba 150.000 ze sprzętem

Opublikowano

dawaj silnik RS-a do b6 3.0 swapa zrobimy :naughty:

Opublikowano

Wiśnia może wklej jakies foto fury zew. + wew. to się coś wybierze...bo tak to jak wróżyć z fusów :mysli:

Opublikowano

panowie mam w ch*** części do b6 i młodszych pisać jak coś!! aktualnie silnik 2004 rok od rs 4.2 przebieg bede znał jutro ale chyba 150.000 ze sprzętem

ile za ten silnik chcesz?

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.