Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Meetingi Kujawsko-Pomorskie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

A gdzie i ilu nas będzie??? :cool1:

  • Odpowiedzi 43,3 tys.
  • Wyświetleń 1,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
  • Autor

proponuje na "dachu" III p parkingu Galerii Focus Park

Opublikowano

ja mam zawsze czas i zawsze sie pisze na spotkania

Opublikowano

Ja zjeżdżam na weekend do domku,

i może też bym podjechał na spotkanko,

będe śledził, czy się zgadaliście.

Opublikowano

Witamy witamy... w naszym wesołym gronie :)

Opublikowano

ja niestety jestem poza CB wiec nie dam rady chyba ze w tygodniu ale mam duzo roboty bo obrona pracy sie szykuje

widzialem cie ostatni Tomek na Dworcowej

Pozdro ALL

:a4fan::quattro::ON:

Opublikowano
:) Witam po dlugiej przerwie, pasuje mi ta niedziela, ktora godz?
Opublikowano
  • Autor

może popołudniu 17? 18? :good:

Opublikowano

jestem za jakims spotem:) tylko kiedy i gdzie ? :)

Opublikowano

Witam wszystkich smiley Od 2 miesięcy jestem szczęśliwym posiadaczem Audi 2.5TDI. Ostatnio polecono mi zrobić przegląd silnika za pomocą odpowiedniego sprzętu..., jestem laikiem więc nie wiem czy się dobrze wyrażę... chodzi o VAG, żeby porobić nim testy silnika. Potem wychodzą z tego jakieś cyferki i jeżeli jest jakaś usterka to będzie wiadomo co w trawie ewentualnie piszczy. Czy ktoś z okolicy kuj-pom(mogę nawet podjechać dalej) może posiada takowy sprzęt i byłby tak miły i zrobiłby mi taki przegląd?

Trochę mi głupio o to prosić ale tak mi doradził jeden klubowicz z tego serwisu więc ot i napisałem smiley

Byłem dzisiaj u mechanika, niby taki przegląd kosztuje 100zł + Vat ale chcę, żeby to zrobiono porządnie, gruntownie... a właściciel był coś za ładnie ubrany i sprawiał wrażenie jak by nie wiedział o co mi chodzi...

Pozdrawiam smiley

Chciałbym wiedzieć w jakim stanie jest silnik, czy coś mu dolega, czy wszystkie parametry w normie, czy coś trzeba zrobić..., poza tym ustawić kilka spraw w elektryce jak otwieranie i domykanie szyb z pilota, otwieranie bagażnika z pilota też nie działa... takie tam pierdoły które za pomocą tego VaGa podobno można opanować.

Chodziłoby mi o taką diagnostykę -----> http://www.a4-klub.pl/smf/tdi_diagnostyka_aktualizacja_13_x_2007-t18478.0.html

Opublikowano

Znam gościa,który sobie dorabia po godzinach.

MI zakładał alarm i również sprawdzał parametry,

jest to mój znajomy,młody chłopak, ale kumaty..

Ale on mieszka w gminie koronowo i nie wiem czy to Ci pasuje.

Jak się zdecydujesz to daj znać, to Cię z nim skumam.

Opublikowano

Znam gościa,który sobie dorabia po godzinach.

MI zakładał alarm i również sprawdzał parametry,

jest to mój znajomy,młody chłopak, ale kumaty..

Ale on mieszka w gminie koronowo i nie wiem czy to Ci pasuje.

Jak się zdecydujesz to daj znać, to Cię z nim skumam.

A ma odpowiedni sprzęt i poradziłby sobie z tym przeglądem?

Opublikowano

strobo .... to o tobie mowa? :tongue4:

Opublikowano

Nieeee....

Ja tam amatorsko sprawdzam i nie umiem zakładać alarmów....

Jak ja widzę setki kolorowych kabelków i co do czego jak i po co to mnie szlak trafia....

Ja umiem podłączyć wtyczkę,przekrecic kluczyk w stacyjce i :shocked: w monitor :)

Opublikowano

Witam, proszę, możecie mi polecić jakiegoś dobrego fachowca w kuj-pom, który zna się na rzeczy i zrobi mi diagnostyke pełną..., statyczną, dynamiczną wraz z logami? Bardzo proszę...

Opublikowano

oki nie ma problemu

pojedziemy do kolesia z ASO

a spieszy ci sie??

oczywiście robi po godzinnach

Opublikowano

A dokąd i ile by wziął za taką robotę?

Opublikowano

jak chcesz to dam Ci tel. to sobie pogadasz,

bo nie wiem co dokładnie chcesz zrobić

u mnie podłączył laptopa noi tyle.. okazało się,

że ma za małą moc, wymieniłem filtr powietrza i było oki..

Opublikowano

Ok, podaj mi nr do tego gościa... i powiedz mi gdzie to jest, Bydgoszcz?

Opublikowano

kolego, ale ty masz w brodnicy pod nosem taką firmę: http://diesel-tuning.pl/cennik.php Sprawdzałeś?

A najlepiej to kupić sobie fejsa za 100 zł, zrobić logi zgodnie z przepisem i wrzucić na dział diagnostyka - i będziesz wiedział wszystko, a fejs ci zostanie na "potem" :decayed:. Ja tak zrobiłem i wyszło, że turbawka do czyszczenia :wallbash:

A teraz moje małe OT - ponieważ nie bardzo chcieliście mi podpowiedzieć w osobnym wątku :naughty: : gdzie w Toruniu mogę dać do czyszczenia turbawkę? Robił ktoś już to?

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.