Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Meetingi Kujawsko-Pomorskie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

:hi:

06.07. godz 18

1. Barteksak

2. jedrekx

3. ..

  • Odpowiedzi 43,3 tys.
  • Wyświetleń 1,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
:hi:
Opublikowano
jedrekx a no wisialo jakis czas narazie ma przestuj :-P

za duzego ruchu i tak nie bylo wiec pewnie zostanie b5 narazie ;-)

Wyobrazcie sobie: siedze w pracy, ciezko pracuje, patrze a tu jakis duzy czarny alus od merca z rantem w a4 znajomo wyglada :-P mysle se jak nic Wisnia .. no i masz ;-)

A co do spota ja sie pisze 6.07 na 18. Pasi mi

:polew: zaspany wyszedł :grin:

Opublikowano

:siema:

nareszcie forum działa :banan:

Opublikowano
:siema:

nareszcie forum działa :banan:

:siema:

no dokładnie w końcu

Opublikowano
:bry: ekipa :wink:
Opublikowano
:hi::banan:
Opublikowano

zapisujcie sie na liste na tego 06.07 zeby bylo mniej wiecej wiadomo ilu nas bedzie :) bo dla 4 aut nie bede kamerzysty ściągał ...

Opublikowano

mnie nie będzie młoda się dzisiaj broni a w sobote balanga z familią

Opublikowano

ja też odpadam, wczoraj Jędrkowi dzwoniłem ,nie dam rady jednak wpaść na kawkę :kwasny:,nie pozamieniam się w pracy....urlopy :facepalm:

Opublikowano

06.07. godz 18

1. Barteksak

2. jedrekx

3. Kierownik

Kogoś od nas ta furmana ? Ludzie z Toronto może kojażycie ?

AUDI RS4 Line NAVI DVD Xenon QUATTRO!JEDYNA W PL! (3337796137) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. powiem szczerze ze robi robote

Opublikowano

Winczako mówił, że je kojarzy. ja też parę razy w Trn widziałem to auto :wink:

Opublikowano

Jędrzeju te 2.0TFSi w b7 miały te same bolączki co w b8 ? (apetyt na olej) nie chce mi sie szukać, a zaczynam coraz poważniej rozglądać się za czymś świeższym od b5

Opublikowano

właściciel albo syn właściciela myjni/serwisu gajdus w toruniu przy ul broniewskie. Auto prezentuje sie ładnie, ale cena chyba przesadzona :wink:

Opublikowano

z tego co kojarzę to nie wciągały tyle oleju co te w B8. dzwoń do Rafiego, on przecież taką miał to Ci na pewno pomoże :hi:

Opublikowano

06.07. godz 18

1. Barteksak

2. jedrekx

3. Kierownik

4. bula

5. ...

Opublikowano
jedrekx a no wisialo jakis czas narazie ma przestuj :-P

za duzego ruchu i tak nie bylo wiec pewnie zostanie b5 narazie ;-)

Wyobrazcie sobie: siedze w pracy, ciezko pracuje, patrze a tu jakis duzy czarny alus od merca z rantem w a4 znajomo wyglada :-P mysle se jak nic Wisnia .. no i masz ;-)

A co do spota ja sie pisze 6.07 na 18. Pasi mi

:polew: zaspany wyszedł :grin:

Zaspany to ja byłem później :P hehe

---------- Post dopisany at 20:47 ---------- Poprzedni post napisany at 20:45 ----------

06.07. godz 18

1. Barteksak

2. jedrekx

3. Kierownik

4. bula

5. Silidario

6...

Opublikowano
Myślę, że też wpadnę :wink: dziś już jestem po spocie w Lipnie :naughty:

Dzięki Bart że wpadłeś na trochę chociaż :wink4::good:

dzięki również za gościnę fajna miejscówka no i Twoja fura...:slina::shock3:

miło że Ci się podobała działka :wink4:

auto to normalny RS :wink:

img001ee.jpg

Opublikowano

Czy wybiera się ktoś na Plazę w piątek?

Opublikowano

:siema:

Musti, przecież mówiłeś, że sprzedałeś dziada :decayed:

ja niestety w sobotę odpadam, wczoraj wieczorem się dowiedziałem.. :facepalm: Wiśnia, jak tam zdrówko po wczorajszym? wywijał jak tancerz z You Can Dance :decayed::kox:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.