Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Meetingi Kujawsko-Pomorskie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
15 minut temu, ivan1977 napisał:

Hej jakiego tunera  polecacie w Bydgoszczy pacjent A6 C7 3.0 BTDI z B8 byłem w BRK tu polecanym dawno temu ale szczerze nie chce mi się dymać do Inowrocławia 

Jak byłeś zadowolony i było to zrobione dobrze to jedź do Inowrocławia.

Niektórzy jadą kilkaset km, czasem w jedną stronę żeby zrobić program, jednak jak dla Ciebie 45 km daleko to szukaj w Bydgoszczy :wink:

  • Odpowiedzi 43,3 tys.
  • Wyświetleń 1,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
1 minutę temu, Dev napisał:

no fakt ze daleko

Daleko w *uj, całe 45 km :polew:

Opublikowano

Ja pier...le nie daleko tylko z czasem nie wyrabiam jak jestem PL 

Opublikowano
1 minutę temu, ivan1977 napisał:

Ja pier...le nie daleko tylko z czasem nie wyrabiam jak jestem PL 

Diesel Chip Kania dobrze ogarnia

Opublikowano
2 minuty temu, FroS-t napisał:

Diesel Chip Kania dobrze ogarnia

Konkretna odpowiedz dzięki zajrze do nich

 

Opublikowano
3 minuty temu, ivan1977 napisał:

Ja pier...le nie daleko tylko z czasem nie wyrabiam jak jestem PL 

Nie wiem jak na Sowiej na Osowej Górze, czy dalej działają czy nie, opinie takie średnie się zrobiły swego czasu, wiem ze kilku mechaników odpuściło u nich programy do dpf i egr out, ale teraz nie wiem jak to wygląda, zawsze można podjechać pogadać bo są na miejscu

Opublikowano
3 minuty temu, FroS-t napisał:

Nie wiem jak na Sowiej na Osowej Górze, czy dalej działają czy nie, opinie takie średnie się zrobiły swego czasu, wiem ze kilku mechaników odpuściło u nich programy do dpf i egr out, ale teraz nie wiem jak to wygląda, zawsze można podjechać pogadać bo są na miejscu

podjadę pogadam dzięki

Opublikowano
59 minut temu, pelonek1 napisał:

Daleko w *uj, całe 45 km :polew:

Pośmiałeś się już to teraz do wyra

Opublikowano
1 minutę temu, ivan1977 napisał:

Pośmiałeś się już to teraz do wyra

Jeszcze nie skończyłem :wink:

Opublikowano
8 minut temu, pelonek1 napisał:

Jeszcze nie skończyłem :wink:

Dawaj chętnie poczytam 

Opublikowano

jeszcze TC Performance w Reptowie jest dosyć polecane, kilkoro znajomych tam robiło ;)

Opublikowano
24 minuty temu, jedrekx napisał:

jeszcze TC Performance w Reptowie jest dosyć polecane, kilkoro znajomych tam robiło ;)

Dzieki też o nich myślałem wywalali mi tam dpf w pasacie i wszystko było ok

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano

Siema szykuje się jakiś spocik ?

Opublikowano

baaardzo dawno nie było żadnego spota.. ale moglibyśmy coś zorganizować ;)

Opublikowano

Pod koniec lipca będzie zlot AKP  w Toruniu. 

Opublikowano

KOMUNIKAT. Nawiążę współpracę z handlarzem samochodowym. Posiadam atrakcyjne miejsce ekspozycyjne w Świeciu. Zapraszam do kontaktu na priv. KONIEC KOMUNIKATU

Opublikowano
W dniu 30.03.2022 o 13:51, jedrekx napisał:

baaardzo dawno nie było żadnego spota.. ale moglibyśmy coś zorganizować ;)

Nie obiecuj ?? no można by tylko kiedy i gdzie? Pod Leroy Merlin dawne Tesco? Było by co wspominać ? ale Audi na stanie aktualnie brak ? passat B6 w avancie ? najwyżej stanę z boku ?

Edytowane przez WIŚNIA

Opublikowano
W dniu 4.04.2022 o 20:30, Steve napisał:

KOMUNIKAT. Nawiążę współpracę z handlarzem samochodowym. Posiadam atrakcyjne miejsce ekspozycyjne w Świeciu. Zapraszam do kontaktu na priv. KONIEC KOMUNIKATU

Świecie zawsze na propsie ?poka fure to może skojarzę ?

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
W dniu 8.04.2022 o 22:52, WIŚNIA napisał:

Świecie zawsze na propsie ?poka fure to może skojarzę ?

To jest tak, że nawiąże współprace z ogarniętym gościem, który szuka prywatnego miejsca, na ekspozycji i pod kamerą celem wystawienia auta do sprzedaży. Zapraszam, współpraca już możliwa. Najchętniej oczywiście widziałbym pojazdy marki Audi.

  • 2 miesiące temu...
Opublikowano

Coś mnie podkusiło, żeby wejść na stare, dobre forum i zobaczyć co się tutaj dzieje... Na początku myślałem, że "stara gwardia" się powoli zbiera do jakiegoś spota i myślałem do dołączenia, ale wtedy zauważyłem, że to posty z ostatnich 2-3 lat :D Pozdrowienia!

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.