Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Meetingi Kujawsko-Pomorskie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
:thumbup::a4fan:
  • Odpowiedzi 43,3 tys.
  • Wyświetleń 1,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

właśnie znalazłem stare Foty byłego a4 b5

a74c1b634fe7b9b3m.jpgc1f16e869a526889m.jpg0b0b10849386cc67m.jpg46b4740c6783a2aam.jpg75e18c6ca90ea1d0m.jpgb9585c0387245675m.jpg

Opublikowano

Poniżej fotki, jak ktoś sobie życzy fotke o lepszej rozdzielczości to wyśle na maila.

pozdrawiam i dzięki za spocik :)

0.jpg

1.jpg

2.jpg

5.jpg

13.jpg

14.jpg

15.jpg

16.jpg

17.jpg

18.jpg

19.jpg

20.jpg

21.jpg

22.jpg

23.jpg

24.jpg

25.jpg

27.jpg

28.jpg

29.jpg

30.jpg

31.jpg

33.jpg

34.jpg

38.jpg

40.jpg

42.jpg

43.jpg

45.jpg

47.jpg

48.jpg

49.jpg

50.jpg

51.jpg

52.jpg

53.jpg

54.jpg

55.jpg

56.jpg

57.jpg

58.jpg

59.jpg

60.jpg

61.jpg

62.jpg

63.jpg

64.jpg

65.jpg

66.jpg

67.jpg

68.jpg

69.jpg

70.jpg

72.jpg

73.jpg

74.jpg

75.jpg

76.jpg

77.jpg

78.jpg

79.jpg

80.jpg

81.jpg

82.jpg

83.jpg

84.jpg

Opublikowano

SIEMA STROBO,MIJALIŚMY SIĘ WIDZIAŁEM,JAK TRĄBIŁEŚ TEŻ SŁYSZAŁEM,POZDRAWIAM :good:NO KROGHOT NIE ZAWIODŁEŚ :tongue4: ALE NIE ZAPOMINAJ KTO NAJSTARSZY TU W KLUBIE JEST :gwizdanie: NO I TA SESJA ZDJĘCIOWA NIE ZA DŁUGA JEST TWOJEJ AUDI :mysli: GDY JA NA POCZĄTKU WYJAŚNIŁEM BMW KTO TU RZĄDZI TO NIKT TEGO NIE UWIECZNIŁ :( PRZYKRO MI :disgust:

Opublikowano

Majki poprawimy się na przyszłość

co do sesji nie myślałem że dadzą ją na forum - jak wam przeszkadza to poproszę Kempasa żeby je usunął z forum

Kempas wywal jak możesz te foty z moją bryką?

Opublikowano

Nie ma potrzeby wywalać tych fotek. Załóż sobie temat ze swoim autkiem, napisz kilka słów i tam wrzuć te foty.

Czy Wam również nie wszystkie foty kempasa się wyświetlają? Brakuje fotek 3, 4, 6-12, 26, 32, 35-37, 39, 41, 44, 46 i 71. Jeśli można, proszę o re-upload.

Opublikowano

NO I TA SESJA ZDJĘCIOWA NIE ZA DŁUGA JEST TWOJEJ AUDI :mysli:GDY JA NA POCZĄTKU WYJAŚNIŁEM BMW KTO TU RZĄDZI TO NIKT TEGO NIE UWIECZNIŁ :evil:PRZYKRO MI :disgust:

A niby jak ktoś mia łCi sesje strzelić jak jechałeś ? może trzeba było torowisko przy ulicy rozłożyć i z kamerką popierdaczać przed wami :decayed:[br]Dopisany: 21 Czerwiec 2009, 22:39_________________________________________________

Czy Wam również nie wszystkie foty kempasa się wyświetlają? Brakuje fotek 3, 4, 6-12, 26, 32, 35-37, 39, 41, 44, 46 i 71. Jeśli można, proszę o re-upload.

Fotki są ok, złe linki dałem,

pozdro

PS zapomniałem wsadzić do torby jeden z filtrów i fotki mogabyć niektóre nieostre, ale od czego jest PhotoShop :)

Opublikowano

a wezcie kiedys jakos w tyg pozniejsza pora bo te niedziele za nic mi nie pasuja ;/

Opublikowano

w srode mozemy sobie spocik w toruniu zrobic i kilka fotek walnac :gwizdanie: wiem ze dla niektorych to za szybko w srode ale jak by ktos mogl :hi:

i pogoda by dopisala :)

Opublikowano

majki proszę cb7af478079825d2med.jpg[br]Dopisany: 22 Czerwiec 2009, 08:45_________________________________________________łuczniczka :)

53c7059c7d02121bmed.jpg

778ba0d08c1ff2bamed.jpg

70b7a61330a098e0med.jpg

e7b5220b44abf349med.jpg

935b9034633346bcmed.jpg

021407184ec80fccmed.jpg

a1d0425ea3d5cfe0med.jpg

287e2d7c0abe899bmed.jpg

98ebe81591a10904med.jpg

f8921779a4c7e33bmed.jpg

Opublikowano

rafi filmik wrzuc i fotki

Opublikowano

Spot wg mnie najlepszy na jakim byłem, fotki i filmiki dodam niebawem :) Ma ktoś filmiki z moich wyscigów?

PS> Majki, chyba musze Cie wyjaśnic moją srebrną strzałą bo za mocny sie czujesz :cool1:Tak samo ten cwaniaczek z Wehrmachtu, z niebieskiej BMKi, (był z takim typkiem co ma srebrnego turbo-golfa).

Opublikowano

Ja mam jak stanąłeś z dropsonem. Po południu wrzucę.

Spocik był w dechę, moje dziewczyny rownież były zachwycone :good:

Opublikowano

audi_a6.jpg

Wczoraj z reichu sprowadziłem tą A6, 2.4 full opcja, skóry, alufelgi 19', navi, srebrna perła

Opublikowano

Widze jeszcze otwierany szyberdach :polew:

Opublikowano

prawdopodobnie panoramiczny :gwizdanie:

Opublikowano

a to nie był przystanek kiedys?? :polew:

Opublikowano

najlepiej byśmy mogli zrobić spocik gdzieś na początku miesiąca w toruniu bo jestem spłukany :embarrassed: a jeszcze musze kupić przepływke

pozdrawiam :decayed:

Opublikowano

nie ma co za często organizować bo wtedy nie będzie dobrej frekwencji. Raz a porządnie :)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.