Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Meetingi KUJAWSKO-POMORSKIE


felipe.avant

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 43.3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • jedrekx

    5090

  • Reniu

    3605

  • Artur82

    2597

  • WIŚNIA

    2451

Top użytkownicy w tym temacie

Gość -makaveli-

powiem Ci że jeździ mi sie o wiele lepiej jak na seryjnym zawieszeniu....ale kwestia gustu,ja wole jak jest twardo i sztywno.poza tym jakos tak wszystko ciszej chodzi i lżej(kierownica), ale może to tylko jakies wrażenie

a no i klocki już tak nie piszczą jak na początku :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co do psow to moze ja Karol bym sie Twoim zaopiekowal...a co do sliny mojego Fąfelka to nie mam z tym zadnych problemów :good:

No to bedziesz sie musial z Zuzk@ o niego bic teraz, jakby co moze byc kisiel... :polew:

A tak na powaznie to prowadzisz jakis przytulek dla porzuconych psiakow? :) Mnie 3 dni nie bedzie, a to nie jest York, moj pies tez troche miejsca zajmuje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

karolussss obgadamy temat na spocie...a waleczny jest czy bo innych psow jest lagodny ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

karolussss obgadamy temat na spocie...a waleczny jest czy bo innych psow jest lagodny ??

Obawiam sie ze moze byc ciezko z tym obgadywaniem na spocie bo najprawdopodobniej nie dam rady dojechac.. a co do walecznosci to jesli chcesz trzymac swojego psa razem z moim to raczej nie wypali :) Nie jest agresywny do innych psow ale wiesz to w koncu tylko i az 2 psy :wink4:

Oddam go do hotelu na te 3-4 dni i po klopocie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

może ci swoje sprzedam, tyle km na nim zrobileś :tongue4:

:good:[br]Dopisany: 09 Lipiec 2010, 20:16_________________________________________________albo nie, bo potem Ty do mnie będziesz wydzwaniać w razie draki :tongue4:

:nabijasie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witka wrocilem wlasnie z urlopiku

i widze ze mam troche do nadrobienia

:naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak już wrociłeś z urlopu, to masz szansę pojawić się na spocie w niedzielę :naughty:[br]Dopisany: 09 Lipiec 2010, 20:49_________________________________________________[br]

Mykam popracować, przy okazji słucham radyjka:

http://scfire-dtc-aa06.stream.aol.com:80/stream/1015 (adres do wklejenia w winampie)

aktualnie fajny set leci :yeee:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co do psow to moze ja Karol bym sie Twoim zaopiekowal...a co do sliny mojego Fąfelka to nie mam z tym zadnych problemów :good:

No to bedziesz sie musial z Zuzk@ o niego bic teraz, jakby co moze byc kisiel... :polew:

A tak na powaznie to prowadzisz jakis przytulek dla porzuconych psiakow? :) Mnie 3 dni nie bedzie, a to nie jest York, moj pies tez troche miejsca zajmuje

żadnych walk w kisielu nie będzie, ja nie mam u siebie żadnego psa i bez problemu możesz Karol zostawić u mnie pupila, obiecuję, że nie rozkocham go w bieganiu :tongue4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...