Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Meetingi KUJAWSKO-POMORSKIE


felipe.avant

Rekomendowane odpowiedzi

dzięki wszystkim za spota, fotki ogarnę jutro... nie mam ich zbyt wiele, jakoś 4-5. Reniu fotki jak zawsze :good: tylko na jednym strasznie widać jak mam uje*ane auto :embarrassed:

nie dość że jedyny z torunia zapierdalam z nad morza żeby na spota podjechac jeszcze to już sie zdjęc nie robi, i kto mi teraz uwierzy ze byłem :mysli: jestem niepocieszony i chyba przejme rola fotografa spotowego bo ten sie opuszcza chyba i zeby mnie nieuwiecznić??? :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 43.3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • jedrekx

    5090

  • Reniu

    3605

  • Artur82

    2597

  • WIŚNIA

    2451

Top użytkownicy w tym temacie

Majki ja uwieczniłem Twoje auto ;)

spoko jest :naughty:

tylko ze jak jade tyle km żeby sie z wami spotkać i sie trochę spóźniam to życze sobie tez byc na fotkach :evil:[br]Dopisany: 15 Sierpień 2010, 22:40_________________________________________________narazie mordy nie pijta za dużo i spać ja zaraz wlasnie w kimono uderzam :gwizdanie:

spokojnej nocki :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie dość że jedyny z torunia zapierdalam z nad morza żeby na spota podjechac jeszcze to już sie zdjęc nie robi, i kto mi teraz uwierzy ze byłem :mysli: jestem niepocieszony i chyba przejme rola fotografa spotowego bo ten sie opuszcza chyba i zeby mnie nieuwiecznić??? :evil:

Pieniactwo przysłoniło Ci widzenie? :wink4: (pierwszy z lewej)

spot2010081508.jpg :gwizdanie:[br]Dopisany: 16 Sierpień 2010, 09:02_________________________________________________

:naughty:

tylko ze jak jade tyle km żeby sie z wami spotkać i sie trochę spóźniam to życze sobie tez byc na fotkach :evil:

a co ja mam powiedzieć jak wszystkich opstrykam a mnie nie ma na fotach? :wallbash: [br]Dopisany: 16 Sierpień 2010, 09:04_________________________________________________[br]

Tu macie opisaną sytuację o której mówiłem na spocie:

http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=102027.msg1763474#msg1763474

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie dość że jedyny z torunia zapierdalam z nad morza żeby na spota podjechac jeszcze to już sie zdjęc nie robi, i kto mi teraz uwierzy ze byłem :mysli: jestem niepocieszony i chyba przejme rola fotografa spotowego bo ten sie opuszcza chyba i zeby mnie nieuwiecznić??? :evil:

Pieniactwo przysłoniło Ci widzenie? :wink4: (pierwszy z lewej)

spot2010081508.jpg :gwizdanie:[br]Dopisany: 16 Sierpień 2010, 09:02_________________________________________________

:naughty:

tylko ze jak jade tyle km żeby sie z wami spotkać i sie trochę spóźniam to życze sobie tez byc na fotkach :evil:

a co ja mam powiedzieć jak wszystkich opstrykam a mnie nie ma na fotach? :wallbash: [br]Dopisany: 16 Sierpień 2010, 09:04_________________________________________________[br]

Tu macie opisaną sytuację o której mówiłem na spocie:

http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=102027.msg1763474#msg1763474

:tongue4:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak ;) gwint od quattro nie pasuje do ośki ;) co zresztą masz napisane w aukcji :tongue4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak ;) gwint od quattro nie pasuje do ośki ;) co zresztą masz napisane w aukcji :tongue4:

nie czytałem samej aukcji :embarrassed: ....wiadomo blondyn :polew:

eee eee ee :naughty:[br]Dopisany: 16 Sierpień 2010, 16:16_________________________________________________2315.jpg

:thumbup:

:pleasantry:

ps . Nie orientuje się ktoś ile czasu ma straż miejska na przesłanie do mnie zdjecia ? Gdzieś czytałem że mają na to 2 tyg a ja dostałem to dziś (czyli po 16stu dniach )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

heh Kieras widze że deszczyk padał bo się autko w jezdni odbija :kox:

a tak wogóle to nie widziałem jeszcze Twojej Audiczki w dziale "Moje A4" :gwizdanie:

na razie nie planuje jej tam umieścić , bo to zwykła seria , później jak coś będę rezał to dodam ją :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...