Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Meetingi KUJAWSKO-POMORSKIE


felipe.avant

Rekomendowane odpowiedzi

no wygląda sympatycznie nie ma co :evil:[br]Dopisany: 26 Kwiecień 2011, 14:12_________________________________________________http://moto.allegro.pl/audi-a4-3-0-quattro-s-line-navi-solar-recaro-dvd-i1581287089.html

piękny... ale ciekawe jak mocno było uderzone..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 43.3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • jedrekx

    5090

  • Reniu

    3605

  • Artur82

    2597

  • WIŚNIA

    2451

Top użytkownicy w tym temacie

nie jechałeś przypadkiem o 15:30 w stronę Bdg?[br]Dopisany: 26 Kwiecień 2011, 16:40_________________________________________________ :hi: w sumie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chłopaki nie za taka cene :wallbash: :wallbash:

Rafi bzdury piszesz...porzadne B6 jest drozsze niz sie moze wydawac :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i ten i ten ma cene odpowiednia...ten 3.0 ma wypas chyba maksymalny (no moze czegos mu brakuje) a ten 1.9 pełen s-line itd wiec tez za 30k nikt go nie odda...za 30k zl to nawet swojej bym nie puscił :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cenic kazdy moze a dostac to zycze powodzenia ale co do tego 1.9 to cena tez lekko wygorowana ale ta 3.0 to przegial na maksa :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To tak samo Rafał jak B5 patrząc na giełdę możesz dostać za 9 koła... tyle, że życzę powodzenia z takim autkiem ;)

Dobra eSa w B6 to 50-60 koła więc sam rozumiesz... :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To tak samo Rafał jak B5 patrząc na giełdę możesz dostać za 9 koła... tyle, że życzę powodzenia z takim autkiem ;)

Dobra eSa w B6 to 50-60 koła więc sam rozumiesz... :gwizdanie:

tak tylko reniu powiem ci jedno na przykladzie mojego brata i majkiego zero ale to zero zainteresowania autem o tak duzej pojemnosci bo czasy sie zmienily i ludzie patrza na oc , koszty paliwa

a ten koles 3.0 daje taka cene ze w de to bys taka B7 wychaczyl w tdi-i kazdy by powiedzial ze bedzie oszczedniejsze bo to diesel :tongue4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo auta dla entuzjastów ;) Ja tam bym chętnie zmienił mojego 1.9 na 2.8/3.0/3.2 w benzynie ofkors :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo auta dla entuzjastów ;) Ja tam bym chętnie zmienił mojego 1.9 na 2.8/3.0/3.2 w benzynie ofkors :kox:

ja tez myslalem o 3.2 fsi Q ale niestety z sedanem nie idzie zrobic przekretu na akcyzie :wallbash: :wallbash: :wallbash:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To tak samo Rafał jak B5 patrząc na giełdę możesz dostać za 9 koła... tyle, że życzę powodzenia z takim autkiem ;)

Dobra eSa w B6 to 50-60 koła więc sam rozumiesz... :gwizdanie:

tak tylko reniu powiem ci jedno na przykladzie mojego brata i majkiego zero ale to zero zainteresowania autem o tak duzej pojemnosci bo czasy sie zmienily i ludzie patrza na oc , koszty paliwa

a ten koles 3.0 daje taka cene ze w de to bys taka B7 wychaczyl w tdi-i kazdy by powiedzial ze bedzie oszczedniejsze bo to diesel :tongue4:

Rafio co Ty za bzdury piszesz...Majki swoja sprzedał i chyba az tak długo sie nie bujał z nią...a jesli chodzi o auta, z ktorymi się ludzie bujają to raczej nie ze wzgledu na pojemnosc a bardziej na ich stan techniczny :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To tak samo Rafał jak B5 patrząc na giełdę możesz dostać za 9 koła... tyle, że życzę powodzenia z takim autkiem ;)

Dobra eSa w B6 to 50-60 koła więc sam rozumiesz... :gwizdanie:

tak tylko reniu powiem ci jedno na przykladzie mojego brata i majkiego zero ale to zero zainteresowania autem o tak duzej pojemnosci bo czasy sie zmienily i ludzie patrza na oc , koszty paliwa

a ten koles 3.0 daje taka cene ze w de to bys taka B7 wychaczyl w tdi-i kazdy by powiedzial ze bedzie oszczedniejsze bo to diesel :tongue4:

Rafio co Ty za bzdury piszesz...Majki swoja sprzedał i chyba az tak długo sie nie bujał z nią...a jesli chodzi o auta, z ktorymi się ludzie bujają to raczej nie ze wzgledu na pojemnosc a bardziej na ich stan techniczny :evil:

a ja się bujam, a auto ma za***isty stan techniczny... tylko ludzie szukają takich aut za 70-80 tys przez tych pier****nych handlarzy :wallbash:

odnośnie B6 to niestety, ale takie są ceny. ile razy ludzie w zakupie kontrolowanym jadą ogladać 2004 rok za 33-37 tys i okazuje się bagno. niestety, Rafi spójrz ile takie auta stoją w DE... to 3.0 faktycznie było przegięciem... szwajcar + brak informacji, że bezwypadkowe = na pewno mocna stłuczka. natomiast tym 1.9 tdi bym się mocno interesował gdybym szukał dobrego B6. a automat fajna sprawa :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

artur bzdur nie pisze bo sam majkiemu to auto wystawialem wiec wiem ile czasu wisialo w necie i wiem ile telefonow mial przez kilka miesiecy cale 3 i tylko jeden klient przyjechal je zobaczyc i wystraszyl sie ze majki nie mial wbitego gazu do dowodu rejestr. moj brat probuje sprzedac tez od kilku miesiecy(zreszta widziales sam ogloszenie w necie) no i nic przyjechal jeden klient i powiedzial ze za 10 tys wezmie bo cytuje"z taka pojemnoscia bedzie panu ciezko sprzedac musi trafic sie pasjonat"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, dołączę się do Waszej rozmowy i powiem Wam na swoim przykładzie. Niedawno chciałem swoje B5 po lifcie na sprzedaż, wystawiłem normalną cenę 18tys, co kupiec to najlepiej za 15tys by kupił bo widział taką gdzieś, a prawda jest taka ze handlarze znajdą u helmuta jakiegoś szczura w stodole zrobią polerkę, wypiorą i sprzedają za bezcen...prawda jest taka, że ten kto wie co ma będzie cenił swoją furę. A nikt z kupujących nie patrzy na to, że zrobiony rozrząd, olej, filtry, ubezpieczenie itd a to tez nie mało kosztuje przy AUDI :gwizdanie: , więc ostatniemu powiedziałem żeby mi czasu nie marnował jak chce się targować bo wolę przyczepkę kupić i wozić towar niż oddać mu dobre auto za grosze. :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...