Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Meetingi KUJAWSKO-POMORSKIE


felipe.avant

Rekomendowane odpowiedzi

panowie co zrobic z podartym boczkiem w fotelu kierowcy? :mysli:

Jeździć z podartym :polew: A serio to tapicer chyba pozostał... Bo znaleźć jakieś ładne fotele... Ja już jakiś czas się rozglądam. Dałem sobie czas do końca roku, jak nie to pójdą jakoś ładnie równo do obszycia. Znaleźć oryginalnego materiału w ogóle się nie da chyba w takich ilościach... Dropsone mi sprezentował taki kawałek, ale wystarczy tylko na obszycie dołu, już oparcia nie.

BTW... Gdyby były w lepszym stanie, czort wie czy w ogóle da się to do porządku doprowadzić... http://moto.allegro.pl/komplet-foteli-boczki-drzwi-audi-a4-1995-2000r-i1613960262.html

Byłby :kox:

dobre fotele :good:[br]Dopisany: 24 Maj 2011, 17:02_________________________________________________

panowie co zrobic z podartym boczkiem w fotelu kierowcy? :mysli:

jakie masz fotele? kubelki czy placki? z regulacja ledzwia czy bez? jaki wzor/kolor najlepiej jak bys fotke podrzucil, bo mam w garazu fotel kierowcy w bdb stanie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 43.3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • jedrekx

    5090

  • Reniu

    3605

  • Artur82

    2597

  • WIŚNIA

    2451

Top użytkownicy w tym temacie

Darek ma kubełki :cool1: na boczku zazwyczaj jest tkanina bez wzorka, więc nie powinno być problemu ze znalezieniem niepotrezbnego fotela :przebiegly:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ehh typowa przypadłość kubłów :(

u Jędrzeja w a3 też już sie przecierał nawet ;(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

panowie co zrobic z podartym boczkiem w fotelu kierowcy? :mysli:

Jeździć z podartym :polew: A serio to tapicer chyba pozostał... Bo znaleźć jakieś ładne fotele... Ja już jakiś czas się rozglądam. Dałem sobie czas do końca roku, jak nie to pójdą jakoś ładnie równo do obszycia. Znaleźć oryginalnego materiału w ogóle się nie da chyba w takich ilościach... Dropsone mi sprezentował taki kawałek, ale wystarczy tylko na obszycie dołu, już oparcia nie.

BTW... Gdyby były w lepszym stanie, czort wie czy w ogóle da się to do porządku doprowadzić... http://moto.allegro.pl/komplet-foteli-boczki-drzwi-audi-a4-1995-2000r-i1613960262.html

Byłby :kox:

dobre fotele :good:[br]Dopisany: 24 Maj 2011, 17:02_________________________________________________

No dobre, tylko szkoda, że w takim stanie, gdyby nie to to już bym je brał :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Darek ma kubełki :cool1: na boczku zazwyczaj jest tkanina bez wzorka, więc nie powinno być problemu ze znalezieniem niepotrezbnego fotela :przebiegly:

no to lipa bo ja mam zwykly fotel a na kubelki wiecej materialu potrzeba, Reniu masz racje ze tkanina jest taka sama tylko ze ja chce za caly fotel w 100% sprawny 50zl i jeszcze moge pomoc go zalozyc ewentualnie za dodatkowego browara przelozyc regulacje ledzwia ze starego fotela, takze wydaje mi sie ze zabawa w tapicera bedzie nie oplacalna, bo za 50zl to niewiem czy bedzie chcial zdjac material z fotela a potem go spowrotem zalozyc a gzie tu nowy material i szycie :gwizdanie:[br]Dopisany: 24 Maj 2011, 18:27_________________________________________________

panowie co zrobic z podartym boczkiem w fotelu kierowcy? :mysli:

Jeździć z podartym :polew: A serio to tapicer chyba pozostał... Bo znaleźć jakieś ładne fotele... Ja już jakiś czas się rozglądam. Dałem sobie czas do końca roku, jak nie to pójdą jakoś ładnie równo do obszycia. Znaleźć oryginalnego materiału w ogóle się nie da chyba w takich ilościach... Dropsone mi sprezentował taki kawałek, ale wystarczy tylko na obszycie dołu, już oparcia nie.

BTW... Gdyby były w lepszym stanie, czort wie czy w ogóle da się to do porządku doprowadzić... http://moto.allegro.pl/komplet-foteli-boczki-drzwi-audi-a4-1995-2000r-i1613960262.html

Byłby :kox:

dobre fotele :good:[br]Dopisany: 24 Maj 2011, 17:02_________________________________________________

No dobre, tylko szkoda, że w takim stanie, gdyby nie to to już bym je brał :)

jak by nie bylo dziur i plam od jakis olejow/farb to mysle ze spokojnie bys je doczyscil

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sumie jakbym dał swoje ładnie do obszycia w ten sposób... :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sumie jakbym dał swoje ładnie do obszycia w ten sposób... :kox:

wydaje mi sie ze jak bys rozebral fotele to za samo wszycie skory duzo bys nie zaplacil, bo z rozbieraniem foteli jest duzo zabawy i duzo czasu na to schodzi, musze zorientowac sie w jakim stanie jest maszyna do szycia mojej mamy :decayed: wiem ze napewno skory nie przeszyje ale ten zwykly material to kto wie.... moze da rade.... i wtedy poswiecil bym stara tylna kanape i zrobilbym jeszcze ze 2 fotele kierowcy bo spokojnie ma w garazu pare stelazy :naughty: a w sumie jest to dosc chodliwy towar... takze jak cos to ustawiac sie w kolejke :naughty::decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

może i bym śmignoł jeśli jechałby ktoś jeszcze z TRN

29 maja mamy spota to moze by sie grupa przejecahc...niech chlopaki z BMW widza ze audiole tez sie spotykaja :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

j**ane Pajace.. dla MNIE KIEROWCY BMW to Skończeni idioci... !!!!Ojciec miał wypadek na motocyklu... gość nie opanował auta... najlepsze było tłumaczenie... "wypiłem piwo zaraz po wypadku" ....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście, że można, trzeba tylko skombinować materiał pasujący do tego co masz.

Kupujesz coś takiego i masz materiał:

http://allegro.pl/audi-a4-b5-kanapa-siedzisko-i1620773036.html

* * * *

Siemanko :kawa:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam obszyty, ale materiał w ogóle nie pasuje. Jak znajdziesz odpowiedni materiał to nie będzie problemu...

------

Reniu mnie wyprzedził ;)

-----------

:hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:siema:

Dropsone...oczysc PW

wyczyszczone

no a nie mozna obszyć samego boczku jeszcze raz? :)

Oczywiście, że można, trzeba tylko skombinować materiał pasujący do tego co masz.

Kupujesz coś takiego i masz materiał:

http://allegro.pl/audi-a4-b5-kanapa-siedzisko-i1620773036.html

* * * *

Siemanko :kawa:

za 40zl to bierz moja tylna kanape

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:siema:

Dropsone...oczysc PW

wyczyszczone

no a nie mozna obszyć samego boczku jeszcze raz? :)

Oczywiście, że można, trzeba tylko skombinować materiał pasujący do tego co masz.

Kupujesz coś takiego i masz materiał:

http://allegro.pl/audi-a4-b5-kanapa-siedzisko-i1620773036.html

* * * *

Siemanko :kawa:

za 40zl to bierz moja tylna kanape

a wyślesz mi dropsone fotke tej twojej na pw to zobacze co u mnie jest za material i porownam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...