Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Meetingi KUJAWSKO-POMORSKIE


felipe.avant

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 43.3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • jedrekx

    5090

  • Reniu

    3605

  • Artur82

    2597

  • WIŚNIA

    2451

Top użytkownicy w tym temacie

póki co zrobiłem 30-40 km i powiem Ci szczerze, że na razie nie widzę żadnej różnicy w porównaniu do 17stek i opon 225/45/17[br]Dopisany: 21 Kwiecień 2010, 12:36_________________________________________________kur... jak widać na zdjęciu umyłem auto. pojechałem na uczelnię zaczęło padać i d*pa z czystego samochodu :/ ale przynajmniej felgi ciągle cieszą moje oko :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piękne są Audi V8 ale niekoniecznie ten egzemplarz... zobacz jakie błoto ma pod nogami kierowca :thumbdown: Śmiem twierdzić że to już złom.

Niestety zadbane egemplarze będzie coraz trudniej znaleźć ;(

Od lat jestem zakochany w tym bulgocie :slina:

Old Panzer - Audi V8

* * *

Odnośnie wyjazdu do Poznania bardzo boleję, że moje plany musiały się zmienić, bo od dawna się grzałem na ten wyjazd. Niestety takie jest życie i nie zawsze jest tak jakbyśmy sobie tego życzyli :sorry:

witam

no Reniu wiesz co mi po glowie chodzi,jest jedna taka w toruniu i ciągle myśle o niej tym bardziej ze na sprzedaz jest i z dobrej reki :good:

--------------------------------------------------

no ja łożysko z przodu ogarnąlem

filtry wymienione, :good:

narazie wszystko jak w szwajcarskim zegarku u mojej Bestii :gwizdanie:

--------------------------------------------------

pozdro :a4fan:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak miałeś to samo na zimówkach to raczej nie opona. Może łożysko?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kiedy spot z browarem w reku?? Panowie trzeba kiedyś jak mężczyźni przy trunkach pogadać :cool1:

nie zapominaj, ze sa tu rowniez klubowiczki, ktore chetnie wypija browara w konkretnym gronie :angry:

Wiesz my "fordoniacy i fordonianki" nie mamy problemu ze spotem browarowym , gorzej z resztą klubowiczów z pozostałych części bydgoszczy :decayed: Może ktoś ma działke ? :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

myślę, że fordoniacy będą się częściej spotykać na piwku gdy postawią parasolki :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość -makaveli-

kiedy spot z browarem w reku?? Panowie trzeba kiedyś jak mężczyźni przy trunkach pogadać :cool1:

nie zapominaj, ze sa tu rowniez klubowiczki, ktore chetnie wypija browara w konkretnym gronie :angry:

przepraszam...zwracam honor :hi:[br]Dopisany: 21 Kwiecień 2010, 20:40_________________________________________________

mi coś buczy w prawym kole i nie wiem czy to opona bo to samo miałem na zimówkach czy coś innego pomysły??

mi kiedyś super piszczało w kole jak kamyszek wpadł pod hamulce...trzeba było kolo zwalać i klocki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

już Ci coś kiedyś pisałem na temat rantów :gwizdanie: w sumie w Bydgoszczy nie widziałem A3 na tej feldze...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...