Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Meetingi KUJAWSKO-POMORSKIE


felipe.avant

Rekomendowane odpowiedzi

Reniu fotki jak zwykle super , następnym razem wezmę swoją cyfrówkę , może zobaczymy co ta moja potrafi :naughty:[br]Dopisany: 16 Maj 2010, 20:06_________________________________________________

Dzięki za spocik i miłe przyjęcie...pojawię się na kolejnym... by the way, wracałam przepisowo :naughty:

yhym my juz wiemy wszystko jak wracałaś :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 43.3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • jedrekx

    5090

  • Reniu

    3605

  • Artur82

    2597

  • WIŚNIA

    2451

Top użytkownicy w tym temacie

ważne, że dotarła cało i zdrowo :):decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki wszystkiemu za obecność spora ekipa, mam nadzieje że następnym razem będzie lepsza pogoda i coś się wykombinuje??

PS. Nowek kase na ramki i smycze zostawiliśmy przy drugim filarze od lewej w czarnym woreczku z napisem "ramki&smycze", mamy nadzieje że na następnym spocie dostarczysz zamawiany towar :polew: :polew: :polew: :polew: :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cieszę się, że mogłem być po raz pierwszy na spocie, a do tego wciągnąć mojego synka, w to elitarne grono ludzi z nieprzeciętnymi autami. Co prawda zmieniłem model swojego auta, ale nie markę. A 4 oddałem synowi i teraz, to On będzie raczej przyjeżdżał na spotkania.

Jednakże liczę, że gdy pojawię się na spocie moją A6, to nie obrzucacie mnie kamieniami :naughty:

Pozdrawiam wszystkich serdecznie i do miłego.........

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dobra dobra....jedyny blad u Ciebie to problem z "immobilaizerm" i z centralnym zamkiem ale moze to kiedy cos sie dzialo i ktos to juz usunal zreszta te same bleby z centralnym ma ciurmen [br]Dopisany: 16 Maj 2010, 21:18_________________________________________________SIUCEK a u Ciebie to chyba turbinka juz jest do czyszczenia :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trochę mi żal, że się rozstałem z moją czwóreczką, bo troszkę nią pojeździłem ( o wrażenia z jazdy możecie spytać Artura) , ale na szczęście zostaje w rodzinie i pewnie syn nie raz da mi się przejechać. W końcu, to ja będę zajmował się serwisowaniem mu tej audiczki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzieki za spota :hi:[br]Dopisany: 16 Maj 2010, 19:00_________________________________________________PS kto mi sie na klapie podpisał...kto jest brudas,przyznać się :naughty:

Podpisalem ci sie jak wciagales buritos w mc donaldsie :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość -makaveli-

dzieki za spota :hi:[br]Dopisany: 16 Maj 2010, 19:00_________________________________________________PS kto mi sie na klapie podpisał...kto jest brudas,przyznać się :naughty:

Podpisalem ci sie jak wciagales buritos w mc donaldsie :polew:

no pięknie :polew: szacun za przyznanie się :hi: [br]Dopisany: 16 Maj 2010, 21:24_________________________________________________małe rezanko :slina:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzieki wszystkim za odwiedzenie mnie na stacji :hi: pozdrawiam wszystkich i do nastepnego spotkania

PS. nieladnie Zuzka klamac policji :tongue4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzieki wszystkim za odwiedzenie mnie na stacji :hi: pozdrawiam wszystkich i do nastepnego spotkania

PS. nieladnie Zuzka klamac policji :tongue4:

no pewnie mogla powiedziec ze jedzie na spot audi, wtedy by ja na kogutach pod tesco przywiezli :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jednakże liczę, że gdy pojawię się na spocie moją A6, to nie obrzucacie mnie kamieniami :naughty

nie przejmuj się, mnie jeszcze nie obrzucili :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to łącznie 48 zdjęć naliczyłem :gwizdanie: bardzo ładnie :) oby następnym razem pogoda tylko dopisała... :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...