Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Meetingi KUJAWSKO-POMORSKIE


felipe.avant

Rekomendowane odpowiedzi

Dziekuję Karolowi za zorganizowanie spota oraz dziękuję przybyłym za świetną atmosferę :thumbup:

Zaraz będa fotki :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 43.3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • jedrekx

    5090

  • Reniu

    3605

  • Artur82

    2597

  • WIŚNIA

    2451

Top użytkownicy w tym temacie

nooo zazdroszczę Wam imprezki :) a teraz Wam coś powiem: FORZA INTER! GRANDE MILITO! :decayed: robimy coś jutro czy raczej nie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nooo zazdroszczę Wam imprezki :) a teraz Wam coś powiem: FORZA INTER! GRANDE MILITO! :decayed: robimy coś jutro czy raczej nie?

ja jestem zawsze chętny :naughty: pogoda dopisuje więc trzeba ją wykorzystać :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry :hi: Mam pytanko.Był ktoś może wczoraj w Myślęcinku na majówce?Wybieram się dziś z rodziną i jestem ciekaw czy warto.Drugie pytanko,czy tam są strzeżone parkingi(mam rejstracje na toruńskich numerach)wiadomo o co chodzi :kwasny: Nie powinno tak być ale niestety i w Bydgoszczy i w Toruniu są huligani.Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja byłem wczoraj przez chwilę ale deszcz mnie przepłoszył. Czy warto to zależy na co się nastawiasz ja chciałem zobaczyć ciężarówki i pod tym względem szału nie było. Poza tym jazdy konne, 20 m dalej stajnie pod namiotami i wiaterek zapaszek niesie. A tak poza tym to jak każdy " piknik rodzinny".

Co do parkingów strzeżonych to zauważyłem tylko płatne niestrzeżone oraz darmowe przy działkach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

duzo osob jechalo bo pytali sie o droge jak bylem w pracy ale niestety nie wiem jak bylo. naklejka klubowa powinna zalatwic ci nietykalnosc :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry :hi: Mam pytanko.Był ktoś może wczoraj w Myślęcinku na majówce?Wybieram się dziś z rodziną i jestem ciekaw czy warto.Drugie pytanko,czy tam są strzeżone parkingi(mam rejstracje na toruńskich numerach)wiadomo o co chodzi :kwasny: Nie powinno tak być ale niestety i w Bydgoszczy i w Toruniu są huligani.Pozdrawiam.

Wjezdzajac do myslecinka masz parking platny, co prawda nie wiem na ile jest on strzezony ale podejrzewam ze tamtedy nie chodza raczej bandy bezmozgich gowniarzy :) A jesli chcesz faktycznie strzezony parking to jest jeszcze przed zawisza ale watpie zeby chcialo ci sie tyle dralowac z buta bo cala wycieczka pojdzie w leb

Ps. Felipe albo Reniu po wczorajszym grillu zostal Wasz sloik z mlekiem :) Jesli jestescie przywiazani do niego emocjonalnie to w razie co go umylem i czeka na odbior :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

topor dzis do was przyleci na spota do torunia

gdzie bedziecie ;> ? MotoArena czy Piotr i Pawel ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

topor dzis do was przyleci na spota do torunia

gdzie bedziecie ;> ? MotoArena czy Piotr i Pawel ?

Ogólnie to spot przypada za tydzien w Toruniu (bo co 2 tyg) , ale moze cos sie da zorganizować :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurde chętnie bym oblookał lalkę Topora :slina: ale niestety dzisiaj odpadam :wallbash: Sprawy rodzinne.

Ogólnie nie wiem czy coś jest planowane dzisiaj w Toruniu :mysli: Może niech lokalna ekipa się zorganizuje...

Ps. Felipe albo Reniu po wczorajszym grillu zostal Wasz sloik z mlekiem :) Jesli jestescie przywiazani do niego emocjonalnie to w razie co go umylem i czeka na odbior :>

Hehe... nie łączy nas z tym słoikiem nic szczególnego więc możesz go wykorzystać w dowolny sposób :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za odpowiedzi.Pojadę i sprawdzę.Troszkę strach o auto ale zobaczymy :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja dziś raczej jestem pod telefonem bo niedługo jadę z rodzinką do znajomych więc jak będzie jakaś decyzja odnośnie spota to podeślijcie mi godzinę i miejsce sms'em 660-665-983, z góry dzięki :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to co organizujemy cos dzisiaj :gwizdanie: kto by byl chetny :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość -makaveli-

jak co to piszta sms-a, bo ja jade się poszwędać tu i tam :gwizdanie:[br]Dopisany: 23 Maj 2010, 15:08_________________________________________________

Jak tam poziom wody na Fordonie?? U mnie już ulica zamknięta :thumbdown:

Fordon w normie....chyba
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w fordonie lajt :wink4: wał mamy za***iście duży , boje sie bardziej o tych co mieszkają po drugiej stronie :confused4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...