Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Meetingi KUJAWSKO-POMORSKIE


felipe.avant

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 43.3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • jedrekx

    5090

  • Reniu

    3605

  • Artur82

    2597

  • WIŚNIA

    2451

Top użytkownicy w tym temacie

Kurcze ,nie wiem czy juz Wam pisałem.Mam nowy zapaszek w autku.Wsadziłem dwa kadzidełka drzewa sandałowego za szybę po lewej i prawej stronie w samych naroznikach.Oczywiscie że nie zapaliłem ich :polew: Zapaszek jest super :good: Może jak dzis koledzy do mnie wpadna na poprawiny dnia ojca to ocenią :evil: Są tez inne zapachy,ale gdzieś wyczytałem że ten jest najlepszy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Reniu chcesz zdradzić :a4fan: na rzecz A6? ;(

Żadna zdrada... nie bądźmy fan-boyami :naughty: chętnie też bym się przesiadł do E60 w sedanie :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chętnie też bym się przesiadł do E60 w sedanie :kox:

Nie mogę tego sluchać .... ;(

Ide sie napić :tongue4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

od E60 wolę A6 C6 ;) obecnie orientuję się ile chodzą A3 8P Sportback z 2007 roku :tongue4: ale i tak jeszcze przynajmniej rok swoim pojeżdżę... mimo, że już kolejny projekt mam w głowie :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no Ty akurat Kierowniku wiesz... tylko jak już Ci wcześniej powiedziałem nie jestem zdecydowany, który model dokładnie :wallbash:

a tu zobaczcie profesjonalny, niemiecki tuning: http://cgi.ebay.de/Opel-Astra-Caravan-T92-Kombi-2-0-16V-C20XE-/260621604986?cmd=ViewItem&pt=Automobile :polew: :polew: :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jedzie ktos do Wawy w najblizszym czasie? Moze Zuzk@? :D Ona swiatowa kobieta :naughty:

Mam cos do odebrania w wawce i przewiezienia do bydy (albo inowroclawia :polew:) niewielki pakunek nie zajmie duzo miejsca

Jesli ktos sie wybiera to prosze o kontakt na PW albo GG 5242284

Przykro mi, ale byłam we wtorek, nie mogłeś wcześniej napisać???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

od E60 wolę A6 C6 ;) obecnie orientuję się ile chodzą A3 8P Sportback z 2007 roku :tongue4: ale i tak jeszcze przynajmniej rok swoim pojeżdżę... mimo, że już kolejny projekt mam w głowie :naughty:

DSC07186.JPG

Jedzie ktos do Wawy w najblizszym czasie? Moze Zuzk@? :D Ona swiatowa kobieta :naughty:

Mam cos do odebrania w wawce i przewiezienia do bydy (albo inowroclawia :polew:) niewielki pakunek nie zajmie duzo miejsca

Jesli ktos sie wybiera to prosze o kontakt na PW albo GG 5242284

Przykro mi, ale byłam we wtorek, nie mogłeś wcześniej napisać???

No moglem ale nie napisalem :confused4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurcze ,nie wiem czy juz Wam pisałem.Mam nowy zapaszek w autku.Wsadziłem dwa kadzidełka drzewa sandałowego za szybę po lewej i prawej stronie w samych naroznikach.Oczywiscie że nie zapaliłem ich :polew: Zapaszek jest super :good: Może jak dzis koledzy do mnie wpadna na poprawiny dnia ojca to ocenią :evil: Są tez inne zapachy,ale gdzieś wyczytałem że ten jest najlepszy.

o tych kadzidełkach też czytałem:) Daj znać jak będziesz w garażu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja bym wzial ale narazie nie moge z powodu...zblizajacego sie urlopu :gwizdanie:[br]Dopisany: 24 Czerwiec 2010, 15:28_________________________________________________Zuzk@ wstawisz sie w Strzyzawie czy dojazd indywidualny??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a wiadomo coś na temat wyjazdu do Piły? czy temat całkowicie ucichł?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Panowie i Panie! Mam problem! Muszę z tyłu przy felgach dać dystanse, ponieważ opony trą o kielich od amortyzatora. Myślę, że 1,5cm dadzą radę, jednak słyszałem, że mniejsze niż 2cm się rozpadają i takie tam,. Po za tym zastanawiam się czy potrzebne będą pierścienie centrujące do tego :wallbash: Nie znam się na tym a nie chcę dać d... za przeproszeniem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Panowie i Panie! Mam problem! Muszę z tyłu przy felgach dać dystanse, ponieważ opony trą o kielich od amortyzatora. Myślę, że 1,5cm dadzą radę, jednak słyszałem, że mniejsze niż 2cm się rozpadają i takie tam,. Po za tym zastanawiam się czy potrzebne będą pierścienie centrujące do tego :wallbash: Nie znam się na tym a nie chcę dać d... za przeproszeniem.

a sprzedales juz fure ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...