Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Meetingi KUJAWSKO-POMORSKIE


felipe.avant

Rekomendowane odpowiedzi

ja bym sie pisal na jutro o ile ktos by mnie zabral ...i tak siedze cala niedziele w domu :wink4:

BRAWO Tomasz GOLLOB!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 43.3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • jedrekx

    5090

  • Reniu

    3605

  • Artur82

    2597

  • WIŚNIA

    2451

Top użytkownicy w tym temacie

też oglądałem Grand Prix, pięknie pojechał, zdeklasował rywali :) tylko jutro musiałoby być inne miejsce niż Łuczniczka bo jest STS...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spoko już czekam na telefon;) :cool1: Wczoraj spotkałem się z sytuacja że jeżeli ktoś z was by miał na sobie koszulkę z napisem HWDP to ma mandat 200zl :polew: Co jeszcze wymyśli nasz kraj?

ale z tego co wiem to skrot HWDP czyli Hugo Wraca Do Polsatu nie jest zabroniony- mogl sie tak tlumaczyc koles :polew: :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

miron fajne świateła trzasnał - ma ledy z tylu

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/2263030660036bc9.html

Wyczesane... ale on juz takie ma od dosyc dawna ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja bym sie pisal na jutro o ile ktos by mnie zabral ...i tak siedze cala niedziele w domu :wink4:

BRAWO Tomasz GOLLOB!!!

Jeśli wytrzezweje po weselu to cie zabieram na spota...

swoja droga, mialem dzisiaj wesele wujko/kuzyna (powiazaniem rodzinnym wujek, wiekiem kuzyn :P), wiozlo go do slubu srebrne a4 avant, B7, 2.0 Tdi, 170KM... Oczywiscie z wlascicielem pogadalem i... dolaczy do klubu! Generalnie po kilku kielonach okazalo sie, ze to wlasciwie moj sasiad, mieszka 4 ulice ode mnie, jego a4 juz widzialem, KIEDYS NAWET KALENDARZYK ZOSTAWILEM.;) zapomniwalem dodac, ze 2.0 170KM QUATTRO! :P Sory panowie za moje pisanie ale rozumiecie.. Wesele... :hi:

A w ogole to slub byl w nowej wsi wielkiej, eskortowala nas policjia i klub motorowy FENIKS ;) Bylem naczelnym fotoigrafem, wiec wyrwalem z poliucją do przodu przed kolumna weselna... Powiem wam, ze przezycie niesamowite.... Jedziesz sobie za radiowozem 180km/h i masz w d*pie swiatla, samochody wszystko... Odwiezli mnie do lotniska i zawrocili.

Wpadlem na chwile do Rafiego na staje, kupilem 2 red bulle i na wesele (foty strzelać = :drunk:) A co najśmieszniejsze? Wróciłem do domu suką, a mundurowy moją A4 :polew:

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie ma żadnego odzewu więc chyba spota nie będzie... w takim razie zobaczymy się za tydzień :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...