Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Meetingi KUJAWSKO-POMORSKIE


felipe.avant

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 43.3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • jedrekx

    5090

  • Reniu

    3605

  • Artur82

    2597

  • WIŚNIA

    2451

Top użytkownicy w tym temacie

jeśli macie u was jakieś ciekawe miejsce... to jestem gotów wpaść... pośmigać :P:good:[br]Dopisany: 29 Listopad 2010, 18:45_________________________________________________w przyszłą sobotę prawdopodobnie wyjazd do Warszawki... może wybiera się ktoś z was?

http://jazda.pl/event/48-rajd-barborka-2010[br]Dopisany: 29 Listopad 2010, 18:55_________________________________________________

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja malanem driftowałem całe popołudnie :good:

prawie jak BMW :tongue4:

ale przyznac musze ze po sniegu nie jedno luksusowe auto nie dało rady a malanem przemknąłem sobie lajtowo :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

juz mnie wkurw.....a ta pogoda, brak spryskow od lamp i szyby, pekniety zbiornik od spryskow albo przewod (mam nadzieje ze to tylko przewod) do spryskiwaczy szyby, wylane na chodnik 3 litry plynu do spryskiwaczy, polamana wycieraczka i skrobaczka do szyb, urwana oslona pod silnikiem, jutro pol dnia na warsztacie :kwasny: a gdzie tu dalej z ta pogoda....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zima zbiera żniwo , jutro ja wyjade swoim to zobacze co i jak sie jezdzi na "all seasons" :naughty: chociaz jestem zdania ze co jest do wszystkiego , tak naprawde jest do niczego :confused4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

juz mnie wkurw.....a ta pogoda, brak spryskow od lamp i szyby, pekniety zbiornik od spryskow albo przewod (mam nadzieje ze to tylko przewod) do spryskiwaczy szyby, wylane na chodnik 3 litry plynu do spryskiwaczy, polamana wycieraczka i skrobaczka do szyb, urwana oslona pod silnikiem, jutro pol dnia na warsztacie :kwasny: a gdzie tu dalej z ta pogoda....

Dropson co sie stalo ze takie szkody sie porobily??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurde ja swojego płynu też nie zdażyłam zużyć przed mrozami. Mogę do letniego dolać zimowy :decayed:? czy niebardzo?[br]Dopisany: 29 Listopad 2010, 20:18_________________________________________________aaa no właśnie... osłony też zapomniałam zamontować, mam w bagażniku :shocked:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Płyn mógł rozsadzić przewody jak zamarzł :mysli:

raczej tak bylo bo do konca nie zuzylem letniego i dolamem zimowego i nie przeplukalem przewodow :wallbash:

tak a co z oslona pod silnikiem i wycieraczka :mysli::wallbash:

oslona juz wczoraj wisiala z jednej strony a dzisiaj poprawilem.... a wycieraczke chcialem troche otrzepac ze sniegu i zostala mi w reku :wallbash: polamalo sie cale mocowanie... jutro z rana musze odwiedzic arpol..[br]Dopisany: 29 Listopad 2010, 20:23_________________________________________________

slyszalem o sposobach wlewania spirytusu , albo denaturatu do zbiornika

moze i oki tylko jak dolalem plynu to zachwile mialem wszystko na chodniku :wallbash:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

noooo niestety takie uroki zimy... :mysli:

ale są i dobre strony... dzisiaj z Krzysiem i ze znajomym zrobiliśmy sobie małą pojeżdzawkę :D idealna pogoda na taki coś :good: oczywiście na dużym i bezpiecznym od slupków parkingu :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ArturB6 widziany na rondzie Grunwaldzkim :cool1:[br]Dopisany: 29 Listopad 2010, 22:48_________________________________________________Moja niunia już śmiga :naughty: Gregory jak chcesz to wbijaj do garażu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to ja wam powiem ze te moje letnie ni c**ja sie nadaja na śnieg, normalnie do tańca z gwiazdami letko bym pasował. predkosc na kamiennej to 40... makabra.. nie ogarnialem fury w ogole.. musialem na prawde ostroznie jechac

ledwo podjechalem pod planu dzisiaj... i to chyba tylko dlatego ze caly czas sie przemieszczałem i udalo sie nie zatrzymać i jeszcze ASR mnie ratował

spędziłem 4 godziny w garażu przekładając koła bo oczywiscie nie mogłem odkrecić kilku śrub.. no i jeszcze pakowanie kół do kanału i zeszło... załapałęm sie też na odśniezanie przed garazem wiec ledwo dycham.. o 21 skończyłem.

kupiłem 2 zimowki na przód od pana co ma aukcje na allegro a sprzedaje w bydzi... 2x barum polaris2 6mm 205x55x16 za 90 za sztuke.

oczywiscie przetestowalem po zalozeniu i różnica jest meeega.... teraz moge jeździć.. a to używki

ciekawe jak nowe by chodziły po śniegu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...