Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Meetingi KUJAWSKO-POMORSKIE


felipe.avant

Rekomendowane odpowiedzi

Dziękuję za spota... oczywiście jak zawsze pozytywnie... Artur dam znać co i jak do wtorku/środy

fotki wyszły słabo w tym świetle ale jakieś postaram się wrzucić za chwilkę [br]Dopisany: 09 Styczeń 2011, 22:12_________________________________________________takie mody planuje na wiosne tego roku.. fotka autka była wykonywana w czasie zakupu dlatego jeszcze WP :P

audilisz2a.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 43.3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • jedrekx

    5090

  • Reniu

    3605

  • Artur82

    2597

  • WIŚNIA

    2451

Top użytkownicy w tym temacie

no to nieźle.. ja jechałem tamtędy w piątek i nie widziałem w sumie żadnej mega dużej dziury...

forspam87 to mogłeś chociaż na spota na chwilę podjechać bo o 18 był pod tesco ;)

Ja jechałem tam dziś i też jakoś dziury głębokiej na koło nie było albo gdzieś w kałuży była.

Na spot chciałem podjechać, bo rodziców zawoziłem na Szwederowo i miałem w planach TESCO lub Łuczniczkę. Niestety musiałem o tej 18, na chwilę podjechać do domu, a w moim przypadku podróż do domu to jakieś 30 min, więc już na spota nie zdążyłem.

ja jechałem z grzesiem i potwierdzam z 10 furek stało z Psiarnią z pourywanymi kołami :wallbash:

Też Misiaków widziałem.

:sarcastic:tu macie dziurke przy Bazylice

Wczoraj jechałem z kumplem 2 autami tamtędy. Na szczęście (nie dla niego) on jechał jako pierwszy, wiec to on tą dziurę zaliczył (przy prędkości 30-40 km/h).

takie mody planuje na wiosne tego roku.. fotka autka była wykonywana w czasie zakupu dlatego jeszcze WP :P

audilisz2a.jpg

Co do modów to w tym roku chcę kupić lampy (poliftowe oczywiście). Miałem je już wymienić w 2010r. ale rezanie mnie przeraziło, a raczej brak czasu i chyba drobne obawy przed samodzielnym montażem lamp.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Damian jak zrobisz tak auto to będzie wyglądać mega... celujesz w 17 czy 18 cali? możliwe, że moje "felgi zimówki" będą na sprzedaż na wiosnę..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja kupie raczej te dzielone żeby zadużo się nie mordować :P chyba że sie trafią US :P

Dzielone :thumbdown: Naprawdę nie ma z lampami dużo roboty. Przy zespolonych efekt jest 100 razy lepszy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam prośbę. Może ktoś wrzucić tu lampy zespolone i dzielone? Bo ja jakoś jednych z nich znaleźć nie mogę ;|

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Damian jak zrobisz tak auto to będzie wyglądać mega... celujesz w 17 czy 18 cali? możliwe, że moje "felgi zimówki" będą na sprzedaż na wiosnę..

felgi wizualnie upiekszają autko ... osobiście wolałbym 17' ...

Mam prośbę. Może ktoś wrzucić tu lampy zespolone i dzielone? Bo ja jakoś jednych z nich znaleźć nie mogę ;|

dzielona, kierunek osobno...:

http://moto.allegro.pl/lampa-przednia-prawa-audi-a4-s4-xenon-i1396924580.html

a tutaj masz całą...:

http://moto.allegro.pl/nowe-lampy-audi-a4-s4-b5-95-depo-komplet-soczewka-i1368030590.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

te "zespolone" sa na 99% przystosowane do blotników w przedliftach ... widać to ładnie na zdjeciu

tu sa zamienniki polifta np

http://allegro.pl/audi-a4-b5-99-01-lampy-po-lifcie-nowe-l-p-komplet-i1394449180.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich w nowym roku!! :>

Dopiero teraz dostałem na forum.

Troszeczkę wojaży było co spowodowało brak dostępu do neta :kox: :kox:

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siucek ...nie chcesez sprzedac Twojej tylnej dokładki zderzaka...mialbym komplet

Nie ma szans. Ja obecnie nie planuje żadnej modyfikacji bo czeka mnie kupno nowych opon letnich i wymiana przedniego zawieszenia. Więc przykro mi bardzo :( a na allegro nic nie ma ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...