Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Kołobrzeskie A4 .........


cool506

Rekomendowane odpowiedzi

Następnym razem trzeba się ładnie ustawić, zrobić kilkanaście fotek i zaliczyć przejazd przez miasto ;)

Wytapatane

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest moźliwość jeszcze na lotnisku ogarnac maly spocik z ogniskiem. I jakas zrecznosciówke zrobic na czas zeby sie pobawic. Jakiś slalom itp.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest moźliwość jeszcze na lotnisku ogarnac maly spocik z ogniskiem. I jakas zrecznosciówke zrobic na czas zeby sie pobawic. Jakiś slalom itp.

Kiedy byłeś na nim? Ją ok. miesiąc temu i mogę śmiało powiedzieć, że bagicza już nie ma, ale może nie trafiłem do tego miejsca gdzie Ty, a znam lotnisko dobrze ;)

Wytapatane

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siema

Od poniedziałku do niedzieli jestem z młodym ( 3 latek) w Kołobrzegu w Arka arena spa. Więc jak coś dawać znać i stykniemy się jakimś wieczorem na chwilę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coś ucichło w temacie. Wczoraj pod E.leclerk widziałem czarną b5 z ramkami i wlepami klubowymi, na czarnych leksusach, ale bez tablicy.

Wytapatane

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmmm... może i ja się wybiorę na wycieczkę z moją kobietą do Kołobrzegu. O ile pogoda dopisze bo trochę przeziębiony jestem. Gdzie te potencjalne spotkanie? Tylko nic nie obiecuje bo ostatnio miałem się pojawić a nie dotarłem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No szkoda że byliśmy tylko z kazikiem . Mysle ze następny raz wypali lepiej spotkanie. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja niestety dopiero gdzieś w grudniu się pojawię w okolicach, ale daleko do tego czasu ;)

Panowie taki ori felunek s line mam na sprzedaż jakby może ktoś był zainteresowany to priv. 8,5Jx18 ET35. Zdjęcie poglądowe. Moje są do odmalowania, przez delikatnie zdarte ranty itd, ale są proste. Na razie piszę tylko tu, bo nie ma mnie na miejscu.

76g53sf7.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gracie może w paintballa albo znacie kogoś ? Chodzi mi o sprawdzenie markera.

Edytowane przez woodzuu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gracie może w paintballa albo znacie kogoś ? Chodzi mi o sprawdzenie markera.

Mogę popytać znajomych, bo wiem, że strzelają.

Ja mam inne pytanie: jakiś lakiernik godny polecenia?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...