Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Montaż elementów pakietu oświetlenie - kratek nawiewów, lampki przedniej


alvaro

Rekomendowane odpowiedzi

img4956wj.jpg

a powiecie mi co to za cudo ? :decayed: jest z A3 tak ? gdzieś kupię to ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Mam pytanie a mianowicie pod co się podpiąć najlepiej przy rezaniu podświetlenia przednich klamek z tego co przeczytałem to od strony kierowcy można wpiąć się w przycisk centralnego masa pin 4 a zasilanie pin 3 a jak wygląda to po stronie pasażera z przodu ???? podrzućcie coś pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla iluminaci klamek przednich:

PIN-1 z diody iluminacji (szaro-niebieski) leci do wtyczki 32 pinowej (T32c) w sterowniku drzwi do PIN-6.

PIN-2 z diody iluminacji (brązowy) leci do wtyczki 32 pinowej (T32c) w sterowniku drzwi do PIN-21 (jeśli masz oświetlenie czerwone lub/i białe na obrzeżu drzwi to masz tam masę już wpięta i trzeba się dolutować).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla iluminaci klamek przednich:

PIN-1 z diody iluminacji (szaro-niebieski) leci do wtyczki 32 pinowej (T32c) w sterowniku drzwi do PIN-6.

PIN-2 z diody iluminacji (brązowy) leci do wtyczki 32 pinowej (T32c) w sterowniku drzwi do PIN-21 (jeśli masz oświetlenie czerwone lub/i białe na obrzeżu drzwi to masz tam masę już wpięta i trzeba się dolutować).

dzięki za pomoc , Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz luknij do dzalu elektryki i dla przewodu 000 979 009 luknij w tabeli jaki pin trzeba kupic by sie wpiac pod koche sterownika drzwi. Kosz samego pinu 0.60 - 1.60 zl. Spr. tylko czy dobrze pamietam nr przewodu.

Wysyłane z mojego GT-I9100 za pomocą Tapatalk 2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam po wyciągnięciu kratek nawiewów okazało sie ze sa fabrycznie juz podświetlane tylko nie sa podłączone tak jak na zdjeciu tej aukcji : AUDI A4 B6 B7 KRATKI NAWIEWU NIEBIESKIE (3046717232) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. i tu moje pytanie czy wystarczy tylko dorobic instalacje i podlaczyc czy tez trzeba pod te fabryczne oświetlenie montować jakies rezystory ? aby sie nie przepaliło w najbliższym czasie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tylko dorabiasz instalacje od wlacznika świateł lub przycisku esp i bedzie cacy :) żadnych rezystorów nie trzeba dorabiać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi:szukałem i szukałem i się nie dowiedziałem

MAM pytanko odnośnie oświetlenia w drzwiach po ich otwarciu.

aktualnie tego nie mam ale kupiłem nową tapicerkę i tam jest tylko oświetlenie czerwone, chcę sobie dorezać białe te które oświetlają podłoże.

gdzie się to wpina ? czy muszę coś dorabiać w instalacji czy gdzieś się to tylko wpina.

mile widziane zdjęcia z opisem.

:wink:

podświetlenie kubka i wizytownika gdzie wpinacie pod esp czy kratki nawiewów?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi:szukałem i szukałem i się nie dowiedziałem

MAM pytanko odnośnie oświetlenia w drzwiach po ich otwarciu.

aktualnie tego nie mam ale kupiłem nową tapicerkę i tam jest tylko oświetlenie czerwone, chcę sobie dorezać białe te które oświetlają podłoże.

gdzie się to wpina ? czy muszę coś dorabiać w instalacji czy gdzieś się to tylko wpina.

mile widziane zdjęcia z opisem.

:wink:

podświetlenie kubka i wizytownika gdzie wpinacie pod esp czy kratki nawiewów?

Białe ośw. podpinasz do czerwonego (ja tak zrobiłem) i jest:git:

kubek, wizytownik i kratki pod ESP

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzięki ziomek,

a powiedz jeszcze gdzie wpiąć to oświetlenie?:eusathink: w głośnik czy gdzieś indziej się to wpina ???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzięki ziomek,

a powiedz jeszcze gdzie wpiąć to oświetlenie?:eusathink: w głośnik czy gdzieś indziej się to wpina ???

to znaczy, że nie masz czerwonego oświetlenia?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no właśnie teraz aktualnie nie mam, ale w nowej tapicerce już ono jest.

dlatego pytam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czyli nie masz instalacji pod oświetlenie :thumbdown: jutro postaram się coś poszukać bo zaraz jadę do pracy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przeczytalem w dwa popoludnia caly watek i mam tylko dwa pytania:

1. Czy podświetlany wizytownik i uchwyt kubka z B5 lub A6 C5 się nada jest ten sam?

2. Lampki podświetlenia przestrzeni nóg z przodu można podpiąć pod coś innego niż moduł komfortu?

Jesli te kwestie już były to mnie do nich odeślijcie bo ich nie widziałem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ad 2. zamiast komfortu możesz podpiąć pod lampki białe/czerwone w drzwiach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...