Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Montaż elementów pakietu oświetlenie w Audi A4 B6/B7

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Chcesz zamontować po jednej diodzie?

Nie myślałeś nad panelem led tak żeby było z 6 ledów? tak jak to jest w B8.

Co do opornika to starczy ci 0,75-1 kohm

Opublikowano

Tak myślałem o jednej diodzie. Myślisz że za mało 3W ? Chodzi mi tu bardziej o łatwość montażu - radiator jest więc przegrzewać się nie powinna. Osadzić jedną diodę też nie duży problem. Którą z tych co pokazałem byś mi polecił? I jaki przewód do nich położyć bo dzisiaj bym zrobił już wiązkę do nich.

Opublikowano

Przewód może być cienki ale ja bym chyba jednak pomyślał nad panelem LED jak B8.

U siebie mam lampki w dole tapicerki i ładnie mi oświetlają podłoże ale dopiero po otwarciu auta.

Dlatego też myślę nad LEDami w lusterku, planuje je podpiąć pod złącze w słupku A tak jak mam podpięte lampki pod deską.

Diody zapalały by się wtedy po otwarciu auta pilotem.

Kombinuj z jedna diodą i pokaż efekty może też zostanę przy jednej.

Opublikowano

Pokaż jaki panel masz na myśli ? Najlepiej podłączyć chyba pod lampkę podsufitki, ja mam tak oświetlenie pod nogami i wygląda to bardzo przyzwoicie i funkcjonuje równie dobrze :)

Opublikowano

Ja też mam pod lampkę podłączone. Tylko nie trzeba ciągnąć kabli do lampki. Można podłączyć się do jej złącza w słupku A przy nodze kierowcy.

Ja myślę nad takim panelem on jest już pod napięcie 12V albo o ori diodach.

Moduł panel 18LED 270lm 5050 C5W W5W BA9S (2579837377) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

  • 5 tygodni później...
Opublikowano

Panowie może ktoś poratuje - chodzi mi o pokazanie jak jest mocowana kostka 4-PIN w tylnych drzwiach z pakietem podświetlenia - tylne drzwi korby bez elektryki (tam podpinamy pod moduł silniczka)

zakładam że musi być mocowana gdzieś w obrębie dolnego głośnika.

Fotka z pakietem oświetlenia - tył korbki

tylnyboczekodwewntrzpod.jpg

Uploaded with ImageShack.us

Fotka z pakietem oświetlenia - tył elektryka szyb

wntrzedrzwitylnychzowie.jpg

Uploaded with ImageShack.us

Opublikowano

Jeśli dobrze kojarzę to kostka od strony drzwi ma mocowanie i przypina się ją w któryś otwór. Wydaje mi się że jest to w okolicach głośnika.

Zobacz tu: (ta kostka po lewej):

Wiązka el. drzwi tył Audi a4 b6 2.0 alt (2677368583) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

Opublikowano

Dzięki bobikos

z aukcji chodzi o to zdjęcie:

wizkadrzwitylnychodsupk.jpg

Uploaded with ImageShack.us

teraz czy koś wie jaki ta przypinka ma numer VAG bo w ETKA będzie to ciężko namierzyć.

Opublikowano

Witam panowie mam pytanko dot kratek mam wyłamany sówaczek w prawej kratce może komuś została prawa kratka lub ma uszkodzoną i sówaczek mu nie potrzebny stawiam dobry 4-pak +kw oczywiście :hi:

Opublikowano
Dzięki bobikos

z aukcji chodzi o to zdjęcie:

http://imageshack.us/a/img89/1002/wizkadrzwitylnychodsupk.jpg

Uploaded with ImageShack.us

teraz czy koś wie jaki ta przypinka ma numer VAG bo w ETKA będzie to ciężko namierzyć.

To jest przypinka z opaską :wink: : 8E0 971 848 L

Opublikowano
Witam panowie mam pytanko dot kratek mam wyłamany sówaczek w prawej kratce może komuś została prawa kratka lub ma uszkodzoną i sówaczek mu nie potrzebny stawiam dobry 4-pak +kw oczywiście :hi:

Sprecyzuj o czym piszesz. Suwaczek?

Opublikowano
Dzięki bobikos

z aukcji chodzi o to zdjęcie:

http://imageshack.us/a/img89/1002/wizkadrzwitylnychodsupk.jpg

Uploaded with ImageShack.us

teraz czy koś wie jaki ta przypinka ma numer VAG bo w ETKA będzie to ciężko namierzyć.

To jest przypinka z opaską :wink: : 8E0 971 848 L

Oj nie nie to nie to (8E0 971 848 L to kołeczek w blachę i opaska do chwycenia przewodu, kostka 3B0 972 732 posiada prowdnice na wsunięcie uchwytu) ... drochę mi to zeszło i jak by ktoś szukał to jest to 8Z0 971 848 F

Opublikowano

Panowie jakie pakiety oswietlenia wychodzily w B6?

NP: Oswietlenie nóg, oświetlenie kabiny np: nawiewy klamki?

Czy to można było sobie wszystko osobno zamówić?

Opublikowano

To się różniło wraz z czasem produkcji B6 i B7.

Oczywiście można było sobie zamówić pakiet oświetlenia (oczywiście zakres lampek adekwatny do danego roku produkcji).

Wersja z pakietem wewnętrznym S-line była zawsze wyposażona w pełny pakiet oświetlenia.

Opublikowano

Super dzięki za wyjaśnienie:)

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano

Kółeczka podświetlane do kratek przełożone (kupiłem używki podświetlane, ale moje ogólnie w lepszym stanie są więc przełożyłem kółka ze podświetlanych do moich oryginalnych :P)

Więc najlepiej lewą podłączyć pod włącznik świateł, środek pod ESP a prawą też pod ESP pociągnąć? Ściemnianie (+ i - na liczniku) będzie działać poprawnie?

Opublikowano

Ja jak to robiłem, to też przekładałem kółeczka, bo kupiłem wtedy w dobrej cenie szare kratki, a ja mam czarne. Ale kółka we wszystkich kolorach kratek są czarne.

Co do podłączenia, to nie chciało mi się tyle łączeń robić pod -ESP i włącznik, więc wymierzyłem długość kabli i zrobiłem jedną instalacje, podpiąłem pod włącznik świateł, przeciągnąłem sobie drucikiem do wszystkich kratek, oraz pod kubek który był podświetlany ale nie podłączony(podłączyłem) i pod wizytownik który mam nie podświetlany, ale może kiedyś będzie :decayed:

Przy okazji intuicyjnie spróbowałem podłączyć wtyki z kompa 2 pin (takie jak np. są podłączane diody led 'power' lub 'hdd' etc.) i pasują idealnie do ori wtyczek od kratek. Ale żeby te wtyki z PC były trochę grubsze dałem na nie koszulki termokurczliwe. :wink:

Opublikowano

Ja także wszystko podłączyłem do włącznika :)

Opublikowano

Nie tak dawno sam zainteresowałem się odpaleniem podświetlania nawiewów,

kiedy wyciągnąłem lewą kratkę, to okazało się, że ta jak i wszystkie pozostałe są podświetlane (wyprowadzenia z wtyczką)

Oryginalnie jednak z fabryki mój egzemplarz wyjechał bez podświetlanych nawiewów, więc wystarczyło tylko wykonać instalację

(lewa pod wyłącznik) (środek i prawa pod ESP) podłączyć i już świecą (koszt zerowy + ok godziny pracy) :thumbup1:

Posiadając Audi często tak jest, że człowiek bardzo pozytywnie potrafi się zaskoczyć, a pomyśleć, że już miałem rozglądać się za podświetlanymi kratkami... :wink:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.