Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Montaż elementów pakietu oświetlenie w Audi A4 B6/B7

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

super opis kolego,pozdro

Opublikowano

podświetlana była jeszcze wnęka nad popielniczką .Ma może foto jak to świeci w nocy?

Opublikowano

Zrobiłem dziś u siebie podświetlenie kratek od podstaw bo nie mialem ani instalacji ani diód w kratkach. Zastosowałem oporniki 470R ale zbyt mocno świecą. Chciałbym żeby świeciły powiedzmy na 50% obecnej mocy... Jaki zastosować opornik?

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano

    [*]pozyskanie lampki z B5 lift z diodami

Prześledziłem prawie cały wątek i kupiłem w końcu na allegro same diody. Widziałem lampki z B5, ale obawiałem si, że nie będą pasować.

Teraz widzę, że jednak pasują...

Ale znając moje szczęście, to kupując używane z B5 przyszłyby pewnie spalone :)

---------- Post dopisany 02-02-2013 at 21:28 ---------- Poprzedni post napisany 24-01-2013 at 17:23 ----------

7

[*]ori otwór ma chyba 8,3 mm wiec zaczynamy małym wiertłem 2-3 mm i potem skok co parę aż do zamierzonego rozmiaru

Przerabiałem ten temat na początku tygodnia. Najpierw wywierciłem otwory o średnicy 5mm, ale po założeniu okazało się, że są ciut za małe, bo światło odbijało się na krawędzi otworu. Zdjąłem i wywierciłem wiertłem 6,5mm złożyłem i jest idealnie. Światło rozprasza się i nie odbija na krawędzi otworów. Moim zdaniem nie ma sensu większego otworu, bo potem widać już oprawkę diod.

Opublikowano
jest sens robienia tej lampki ? :) na co ona swieci?
zobacz a sam ocenisz....

na gałkę biegów..mnie się podoba i własnie robię tylną

a tylna na co świeci?

Opublikowano

na siedzenie...trzeba ustawić odpowiedni kąt i dobrać odpowiednią (mocną) diodę aby był efekt jak z przodu.

Opublikowano

ma ktoś może fotkę, jak to wygląda z tyłu

Opublikowano
na siedzenie...trzeba ustawić odpowiedni kąt i dobrać odpowiednią (mocną) diodę aby był efekt jak z przodu.

A lampka jest do tego przystosowana wewnątrz?

Opublikowano

widziałem bodajże z A3 ale nasze A4 chyba nie mają...aczkolwiek jest dużo miejsca aby to wymodzić...

Opublikowano

U mnie w fotelach mam tylko AirBagi, wiec pod fotelem nie mam czerwonej kostki.

Przejrzałem cały wątek i niestety nie znalazłem jakie są numery czerwonych kostek (gniazdo i wtyczka) pod fotelem.

Może ktoś podać? Z góry dzięki!

Szkoda, że nikt nie zmienił tematu tego wątku, bo przecież opisuje się tutaj prawie cały pakiet oświetlenia. Wątek ma już 41 stron i cały czas ktoś w nim pisze. Może warto zebrać niezbędne informacje i dodać je w pierwszym poście?

Pozdrawiam

Opublikowano

Z tego co wyczytałem to lampki oświetlające przestrzeń na nogi świecą tylko po otwarciu drzwi. Może da się tak zakodować moduł, żeby świeciły również w momencie ręcznego włączenia lampki w podsufitce? Myślę, że to by było niezłe udogodnienie, gdy czegoś szukamy w trakcie jazdy :)

Opublikowano
Z tego co wyczytałem to lampki oświetlające przestrzeń na nogi świecą tylko po otwarciu drzwi. Może da się tak zakodować moduł, żeby świeciły również w momencie ręcznego włączenia lampki w podsufitce? Myślę, że to by było niezłe udogodnienie, gdy czegoś szukamy w trakcie jazdy :)

nie da rady:wink:

Opublikowano

A jakby zastosować odpowiednio diody i pociągnąć kabel z wyłącznika lampki w podsufitce aż do modułu komfortu?

---------- Post dopisany at 15:21 ---------- Poprzedni post napisany at 15:05 ----------

Panowie założyłem temat, który na pewno zaciekawi niejednego:

http://a4-klub.pl/uklad-elektryczny-16/konektory-piny-koncowki-kabli-wtyczek-260458/

zachęcam do udziału!

---------- Post dopisany 06-02-2013 at 17:48 ---------- Poprzedni post napisany 04-02-2013 at 15:21 ----------

Panowie jesteście pewni, że zasilanie dwóch lampek w przednich drzwiach jest wspólne? Wydaje mi się, że kiedyś wyczytałem, że niektóre wersje silniczków mają dwa wyjścia: dla lampki ostrzegawczej i oświetlającej.

Opublikowano
Panowie jesteście pewni, że zasilanie dwóch lampek w przednich drzwiach jest wspólne? Wydaje mi się, że kiedyś wyczytałem, że niektóre wersje silniczków mają dwa wyjścia: dla lampki ostrzegawczej i oświetlającej.

Ale niby po co miałoby to być oddzielnie, przecież nie będzie to błyskać na zmianę, tylko zapala się równo po otwarciu drzwi i gasi po zamknięciu (lub po określonym czasie gdy drzwi nie zostaną zamknięte).

Opublikowano

Chodzi mi tylko o obciążenie kabli, bo dwie lampki to nie jedna, a kabelki są tak cienkie, że skoda gadać...

Opublikowano
Chodzi mi tylko o obciążenie kabli, bo dwie lampki to nie jedna, a kabelki są tak cienkie, że skoda gadać...

przewody może cienkie ale wystarczające z przodu zasilanie z jednego pinu a z tyłu z różnych:wink:

to co napisał w tym wątku chyba na dziewiątej stronie kolega Bart-S tak jest prawidłowo

"Jeśli chodzi o przód - zasilanie obu lampek podpinasz do pinu nr 13 a masę do pinu 21 w gniazdku 32 pinowym. Natomiast z tyłu zasilanie lampek ułatwiających wsiadanie w pin 2 w 16-pinowej (brazowej) wtyczce w module drzwi. Zasilanie lampki ostrzegawczej - pin 3 w 16-pinowej (brazowej) wtyczce w module drzwi. Masa wspólna z pinu 6 w tej samej wtyczce. To wszystko"

Opublikowano
ma ktoś może fotkę, jak to wygląda z tyłu

lampkag.jpg

jutro pstryknę jak oświetla, generalnie środek tylnego siedziska

Opublikowano

Jakby ktoś mial takowe lampki na handel to prosze o kontakt :)

Opublikowano
ma ktoś może fotkę, jak to wygląda z tyłu

http://img801.imageshack.us/img801/2007/lampkag.jpg

jutro pstryknę jak oświetla, generalnie środek tylnego siedziska

czy z tyłu pasują diody takie jak z przodu?

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.