Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B5] Zawieszenie obniżone a komfort jazdy


HaVoK

Rekomendowane odpowiedzi

Co do obniżonego i twardego zawieszenia plastiki nic nie trzeszczały bynajmniej umie gorzej dołki i nierówności na drodze samemu jazda super ale w 5 osób porażka .

A jakie miałeś zawieszenie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zmieniłem teraz na gwint waitec i amorki tak wybieraja nierównosci ze szok lepiej niz ori

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja zmieniłem

z 15' i 1BA :decayed:

na 17' i 1BE :kox:

i powiem jedno:

W życiu nie wrócę do 1BA - można choroby morskiej się nabawić na naszych polskich drogach :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na gwincie? to może i tak

na 1BE to nawet moja kobieta powiedziała że się lepiej jeździ :witch::decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja zmieniłem

z 15' i 1BA :decayed:

na 17' i 1BE :kox:

i powiem jedno:

W życiu nie wrócę do 1BA - można choroby morskiej się nabawić na naszych polskich drogach :good:

I ja właśnie w takie coś mierzę, tyle że na razie zostaje 16". W planach 17 a w marzeniach 18 ;) . Przeczytałem na forum, że 1be jest wbrew pozorom dużo twardsze od 1ba. Jeśli chodzi o komfort, to raczej lepiej mi się jeździ samochodami z twardszym zawieszeniem. Ale zależy mi na tym, żeby nie odbijało się to na sztywności karoserii. Nie chciałbym po jakimś czasie nie móc otworzyć drzwi jak wjadę jednym kołem na krawężnik :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może jest to i rozwiązanie ale równie dobrze można plomby pogubić :gwizdanie:

Bez przesady :wink4:

O tych betonach i wypadających plombach najwięcej płaczą właściciele 1ba, tak jak na lpg narzekają właściciele diesli :wink4:

Trzeba się samemu przekonać :good:

ja zmieniłem

z 15' i 1BA :decayed:

na 17' i 1BE :kox:

i powiem jedno:

W życiu nie wrócę do 1BA - można choroby morskiej się nabawić na naszych polskich drogach :good:

Ja też już do 1BA nie wrócę, pierwszym modem do następnego auta będzie gwint :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może jest to i rozwiązanie ale równie dobrze można plomby pogubić :gwizdanie:

Bez przesady :wink4:

O tych betonach i wypadających plombach najwięcej płaczą właściciele 1ba, tak jak na lpg narzekają właściciele diesli :wink4:

Trzeba się samemu przekonać :good:

ja zmieniłem

z 15' i 1BA :decayed:

na 17' i 1BE :kox:

i powiem jedno:

W życiu nie wrócę do 1BA - można choroby morskiej się nabawić na naszych polskich drogach :good:

Ja też już do 1BA nie wrócę, pierwszym modem do następnego auta będzie gwint :)

dokładnie jak jest gwint odrazu inna jazda :good:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam 1be, auto faktycznie jest twardawe, ale tylko twardawe, ma fajna charakterystyke jak ktos lubi szybciej jezdzic, na 17" 225 latam i jest ok, na trasie łykam zakrety przy 150 na miekko, seria by jechala lusterkami po ziemi pewnie i bujala jak okręt, 1be wybiera bardzo fajnie nierowne drogi przy duzej predkosci nawet, nie ma tendencji do plywania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam 1be, auto faktycznie jest twardawe, ale tylko twardawe, ma fajna charakterystyke jak ktos lubi szybciej jezdzic, na 17" 225 latam i jest ok, na trasie łykam zakrety przy 150 na miekko, seria by jechala lusterkami po ziemi pewnie i bujala jak okręt, 1be wybiera bardzo fajnie nierowne drogi przy duzej predkosci nawet, nie ma tendencji do plywania.

Ale masz całą zawieche 1BE czyli sprężyny i amory czy tylko spręzyny z tej zawiechy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja jestem tylko ciekaw jak to jest jak jest gwint czy wahacze mocniej się nie sypią możecie cos powiedzięć z wlasnych doswiadczen

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no sila rzeczy szerokie kola i twarde zawiasy nie wydluzaja zywotnosci naszych cudownych wahaczy :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...