Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 ADR] Srebrny przedlift, info aktualizowane w I poście.


barszczyna

Rekomendowane odpowiedzi

nawet fajnie brzmi ten z ostatniego filmiku, nie burczy jak spod remizy ani cichy tez nie jest.

Luka3s- no lipaa na maxa bo nie ori pewnie co nie :no:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a co tam zrobiłeś? :wink4: wywaliłeś środkowy? :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a to jak ci sie słyszy? :wink4:

:good: ładnie jak na 1.6 bardzo przyzwoicie zero kiermaszowego buczenia a fajny basik, mi się podoba :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a co tam zrobiłeś? :wink4: wywaliłeś środkowy? :naughty:

brak kata i przelot zamiast środkowego :)

Ja też nie mam kata i myślałem o przelocie zamiast końcowego bo mi się rozsypał a kupić ori to drogi gips :mysli:

Tylko nie wiem jak to będzie chodzić... :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zabrałem się za niego jakieś 3 tygodnie temu: najpierw pompę wspomagania nową, a teraz reszta.Wczoraj poszedł do warsztatu, już drugi raz. Wszystkie usterki z pierwszego posta wyeliminowane + zawieszenie kompletne z tyłu zrobione. Wponiedziałek odbieram audiczkę i jadę jeszcze gaz wyregulować. ;)

Pozostaną teraz detale wizualne - w środku konsolę wstawić(ta dziura...), zabudowanie kierownicy porobić i fotele z przodu kupić, bo dziura na jednym, a drugi tak upieprzony, że szkoda gadać.

Mam też możliwość załatwienia po małych pieniądzach S8. :gwizdanie: Ale to niepewne, więc nic nie mówię, żeby nie zapeszyć.

Mały up pierwszego posta, fotki wrzucę, jak odbiorę i umyję. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na 100%. Postawiłem sprawę jasno. Auto jest MOJE. Ja w nie inwestuję i NIKOMU go nie oddam, chyba że mnie pobije na śmierć... A tak na poważnie, to tak. Auto jest już moje i nikt do niego dostępu nie ma. Ojciec ukrócił smycz pracownikom, bo nie szanowali i wszystkie osobówki ja z bratem będę miał. ;) Auto będzie jednak w środę, bo nadkola jeszcze zamawiali i dziś dopiero doszły, a jutro do późna w robocie siedzę, więc nie miałbym nawet kiedy odebrać.

Cóż... Finally, w końcu... Pozostaje modzić. :decayed: Zacznę od przednich lamp z II lifta. :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

podziwiam ;) ja bym się za niego w życiu nie zabierał.. gratuluje zapału ;) będzie może z niego furka :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niezła wyszła z tego epopeja :) Jednak fajnie, że zostaje u Ciebie, będzie co wnukom opowiadać :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ha ha ha... :polew: Nie no, auto odebrałem, ale teraz wyszła kolejna rzecz: nawiew nie działa dobrze. Ciągle napieprza ciepłym powietrzem. Za tydzień znów do mechaniora. Ale cała reszta już cycuś glancuś.

Zdjęcia robione skarpetą, tak na szybko. Ostatnie na kopcu Korfantego w Piekarach.

szawrc_003.jpg

szawrc_005.jpg

232523_004.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...