Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 ADR] Srebrny przedlift, info aktualizowane w I poście.


barszczyna

Rekomendowane odpowiedzi

Ogółem to stwierdziłem, że nie będę przy mrozach katował silnika gazem i jeżdżę tylko na PB. Cała instalacja wymaga kalibracji, no i wymiany filtrów + czyszczenia wtrysków, więc wolę benzynę. Czuć, że się jedzie, auto fajnie zbiera. ;d[br]Dopisany: 21 Luty 2011, 11:22_________________________________________________Haha, dziś stwierdziłem, że klaksonu nie ma. :D Chyba jakiś związek ma to z wystrzelonymi airbagami :wallbash:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewnie uderzenie poszło w stronę pasażera, tam siedzi klakson.

P1070327.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Klakson + czyszczenie pompy wspomagania i nowy płyn w sobotę.

Nieśmiałe plany modów na przyszłość (na 100% niejednokrotnie ulegną zmianie):

Trochę poczytałem forum i ułożyłem małą listę modów, które bym zaaplikował mojej ukochanej. Oczywiście wszystko po ogarnięciu mechanicznych bolączek, które są dla mnie w tej chwili priorytetem:

-Większe felgi, jakieś już mi się tam kołują pod letni zestaw opon.

-Gleba, bo na ori zawieszeniu strasznie się jeździ.

-Lampy przód polift (polećcie mi coś konkretnego, jako że jestem mało doświadczonym Audi Maniakiem, najlepiej zdjęcia.)

-Co do tylnych lamp, to nie mam pojęcia. Ale na pewno chcę je zmienić. ;)

-Odświeżenie wnętrza, czyli pewnie kiera S4 + czyszczenie/zmiana kokpitu (tutaj również proszę o jakieś pomysły.)

-W dalekiej przyszłości, jeśli nic dziwnego się nie stanie (czyt: nie wygram w totka :decayed: ) zrobiłbym swap na większy silnik (2.4?). Pytanie tylko, czy konstrukcja auta z silnikiem 1.8 to wytrzyma...

-Odmłodziłbym kolor samochodu + jakieś ładne zderzaki i progi.

Wszelkie sugestie i krytyka (konstruktywna + naprostowanie moich chorych wizji) są mile przeze mnie widziane. Weźcie pod uwagę, że mój staż na forum jest bardzo krótki, chociaż i tak dłuższy niż staż jako kierowca. :)

Pozdrawiam.

PS: Dodane do pierwszego posta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

-Gleba, bo na ori zawieszeniu strasznie się jeździ.

Oryginalne 1BE, czyli lekko obniżone tez jest OK

-Lampy przód polift (polećcie mi coś konkretnego, jako że jestem mało doświadczonym Audi Maniakiem, najlepiej zdjęcia.)

Nie ma co polecać. Wszystko juz w temacie napisałeś: POLIFT. :>

Silnika nie ruszaj. Jak nie chcesz 1.8, to naprawdę to sprzedaj i kup taki jak chcesz w normalnym stanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak sprzedawałem i na szczęście pozbyłem się ich i już założony II lift :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oO. To ty :tongue4:

Jakie masz zdanie na lampy typu dioda ... ale szczerze żeby przemówić wszystkim do głowy :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja w samochodzie miałem już lampy rożnego typu, ringi ,jakieś ledy jakieś diody i wszystko fajne do czasu potem przychodzi czas, i zachciewa się lamp po II lifcie i powiem szczerze nie zamienił bym ich na nic innego i tobie tez radze zakładać od razu II lift bo potem będziesz płakał :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...