Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B6 AWX] Logi dynamiczne ALVO wozu :) do oceny

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

co do obrotów podczas VAGowania to teraz będę robił tak jak mówisz (max 4300), dodatek dolałem Vavoline jak wyjeżdżę to zrobię log 13...

Opublikowano

tylko nie zapomnij wszystkiego zbędnego powyłączać przy 013 ;)

Opublikowano

co do obrotów podczas VAGowania to teraz będę robił tak jak mówisz (max 4300), dodatek dolałem Vavoline jak wyjeżdżę to zrobię log 13...

Ale to pewnie ze 2-3 zbiorniki musisz przejeździć z tym dodatkiem.

Jedno nie za wiele da.

A czekam cały czas aż z tym Mixolem będzie zrobiony test.

tylko nie zapomnij wszystkiego zbędnego powyłączać przy 013 ;)

Właśnie to miałem dodać :)

Opublikowano
  • Autor

no wiem mówicie o nawiewie, radiu i światłach tak ?? lukaszr to ja mam przez 3 tankowania lać ten specyfik ??

Opublikowano

no wiem mówicie o nawiewie, radiu i światłach tak ?? lukaszr to ja mam przez 3 tankowania lać ten specyfik ??

Fajnie by było. Z tego co słyszałem trzeba przejechać 2-3 razy żeby jakiś efekt był.

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano

alvaro - masz moze juz wyniki jak wygladaja korekcje po zastosowaniu Mixola/Vavoline'a? Jest jakis efekt?

Opublikowano

alvaro - masz moze juz wyniki jak wygladaja korekcje po zastosowaniu Mixola/Vavoline'a? Jest jakis efekt?

Boberek zalał to i po 3 chyba zbiornikach korekcje mu się poprawiły (jedna nawet z 1 na 0,5).

Opublikowano

no jest troche lepiej niż było

na zbiornik lałem 250ml mixolu tylko takiego zwykłego mineralnego anie żadne 2T syntetyczne bo to podobno nic nie da

sceptycznie podszedłem do tego ale okazało sie ze troche pomogło

Opublikowano

sceptycznie podszedłem do tego ale okazało sie ze troche pomogło

Nie przesadzaj, to nie jest trochę tylko całkiem nieźle.

A pamiętaj, że sprawdzaliśmy na niedogrzanym silniku.

Wczoraj mogliśmy zobaczyć - pamiętaj żebyśmy to zobaczyli za tydzień.

Opublikowano

A ile tego mixolu lejecie? I za każdym razem czy raz na jakiś czas?

  • 1 rok później...
Opublikowano

Ja przez jakis\czas dolewalem MIXOLU. Tak ok 100-150 ml na pelen bak i po ok.5 dolewce samochod mi stracil moc. Nie moglem sie rozpedzic powyzej 100 kmh. Sytuacja sie powtorzyla jeszcze ze dwa razy. Przejechalem kilkanascie kilometrow i znow wrocil do swojego pierwotnego stanu. Wszytsko jest OK ale ciekaw jestem dlaczego tak sie stalo. Chce profilaktycznie zastosowac jakis srodek do czyszczenia wtryskow ale nie wiem teraz jaki.

Opublikowano

Ja przez jakis\czas dolewalem MIXOLU. Tak ok 100-150 ml na pelen bak i po ok.5 dolewce samochod mi stracil moc. Nie moglem sie rozpedzic powyzej 100 kmh. Sytuacja sie powtorzyla jeszcze ze dwa razy. Przejechalem kilkanascie kilometrow i znow wrocil do swojego pierwotnego stanu. Wszytsko jest OK ale ciekaw jestem dlaczego tak sie stalo. Chce profilaktycznie zastosowac jakis srodek do czyszczenia wtryskow ale nie wiem teraz jaki.

Mixol nie służy do czyszczenia tylko smarowania wtrysków. A to że Ci zmuliło auto to nie wina Mixolu tylko widocznie lipnej ropy.

Ja od 6 mc leję ok 250ml na 60l ON i wszystko działa.

Opublikowano

Trzeniu a jakoś przekonałeś sie nas sensem lania tego - coś jest lepiej?

Opublikowano

Z tym mixolem to uważajcie koledzy, bo podobno turbinka sie od niego zapycha. :disgust:

Opublikowano

Z tym mixolem to uważajcie koledzy, bo podobno turbinka sie od niego zapycha. :disgust:

:polew: jak w życiu... leczysz jedno - pada drugie...

Opublikowano

Z tym mixolem to uważajcie koledzy, bo podobno turbinka sie od niego zapycha. :disgust:

:shocked::blink:

What ?

Opublikowano

Z tym mixolem to uważajcie koledzy, bo podobno turbinka sie od niego zapycha. :disgust:

To już wiem ze olej się nie pali :polew:

Opublikowano

Z tym mixolem to uważajcie koledzy, bo podobno turbinka sie od niego zapycha. :disgust:

To już wiem ze olej się nie pali :polew:

Dopalać spewnością musi się ale może zasyfia mocniej wydech? :mysli:

Chyba mało prawdopodobne.

Opublikowano

jak sie potrafi zapchać katalizator (a miałem tak w innym samochodzie) to z pewnością i na turbinie też się osadzi :angry:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.