Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 ADP] Zielona seria, na lekkiej glebie


davidoff82

Rekomendowane odpowiedzi

ja mam podświetlane klamki chcesz to ci podeśle fotki :wink4:

Wojciu to jest fota mojej klamki :wink4:

Co do elektryki to podejrzewam ze kupujący niemiec w 1995 też myślał ze jest w standarcię i zamówil klime skórę, telefon, alu i inne pewnie liczyl na elektryke w standarcie, sprzedawca nie zapytał i klops. Co ciekawe to nie jest pierwsza audica na forum bez elektryki ale chyba pierwsza z takim wyposażeniem.:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja tez mam hak i narazie nie zamierzam go sciagac :tongue4: a mam odpinany :naughty: jest zima i "poduszka powietrzna" sie zawsze przyda czy do...zatrzymania "bliskich kolegow" :gwizdanie: czy tez do dojezdzania do muru :wallbash::decayed:

Ja będe jeżdzić z odpiętym bo nie do konca dobrze to wyglada, chodzi mi tylko o praktyczność.

Znalazłem taką fotkę z podświetleniem klamek, trochę widać...

9aada264bedca4a1med.jpg

Podaj lepszą fotkę, bo ciekwie brzmi, ale nic nie widać ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

az tak to te klamki nie musza swiecic jak halogenka :tongue4: maja nakierowac reke wysiadajacego :naughty: a nie go oslepiac wg mnie bardzo ladnie wyglada :gwizdanie:

ja tez mam hak i narazie nie zamierzam go sciagac :tongue4: a mam odpinany :naughty: jest zima i "poduszka powietrzna" sie zawsze przyda czy do...zatrzymania "bliskich kolegow" :gwizdanie: czy tez do dojezdzania do muru :wallbash::decayed:

Ja będe jeżdzić z odpiętym bo nie do konca dobrze to wyglada, chodzi mi tylko o praktyczność.

Znalazłem taką fotkę z podświetleniem klamek, trochę widać...

9aada264bedca4a1med.jpg

........Dawidzie mi chodzilo o hak zima :>..........

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tez diode wkladales? :chytry:

tak dioda jest w oprawce, przypiłowana i zmatowiona

fotka słaba muszę lepszą zrobić bo naprawdę ładnie świeci

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciężko mi zrobić lepszą fotę, mam słaby aparat :confused4:

3d959ab9e04ecbfbmed.jpg

takie foto mam...

PS. Zmieniamy już koła??? :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśni udało mi się kliknąć na Alledrogo komplet boczków w skórze czarnej od polifta z dekorami, klamkami, głośnikami, lampkami, przyciskami itd za 80 zł (od Anglika ale nie mam elektryki więc tylko prawy przód do rzeźby ale wiem już jak go zrobię) i komplet podświetlanych kratek za 20 zł :good:

jak tylko dojdzie paczuszka zaczynamy rzeźbić tymbardziej że pogoda będzie sprzyjać (na to wygląda przynjamniej)

taką fotkę dostałem od sprzedającego

7da3a0c95eb52267med.jpg

zaznaczone elementy oddaje do plastikarzy od zderzaków żeby zaspawali na gładko i maluję strukturą do plastkiów wszystkie uchwyty i będzi git, tak sądzę :)

1186ed51baa3a793med.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś przyszła paczuszka.

Tapicerki w super stanie, z lampkami, klamkami, głośnikami, dekorami, przyciskami po prostu full komplet. Ofkors z lifta.

cf5e75f8351387d7med.jpg

036ba9905e3bba0dmed.jpg

do tego łokieć komplet z tunelem od lifta w czarnej skórze i komplet podświetlanych kratek, gniazdo 12V z bagaznika lift, ori nakładki na śruby, ori alu i nowe gumy...

a569b522fb819693med.jpg

Fotki pozostałych gratów wrzucę, ale jest pomysł na modzenie wiosenne... :gwizdanie:

PS. Smarcik też mój (służbowy do pełnej dyspozycji) jest zajebiaszczy, 970 kg i 95 KM na zmiennych fazach idzie jak torpeda, na tylnej kanapie przy max odsunięciu jej do tyłu miejsca więcej niż w B5 ale bagażnika brak... Ogolnie świetna zabawka, jeżeli będę kiedyś kupował furkę dla żonki i maluszka to tylko taki ale może 1,5 109KM (póki co żonka smiga audisią)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aktualnie montuje graty które leżą już kilka tygodni w garażu...

3 boczki zamontowane, ręczny, tunel z podłokietnikiem itd... Fotki w pierwszym poście.

Czwarty boczek rezam właśnie z angola:

8847e16e627a8617med.jpg

wycieto te rynienki pod elektrykę, płótno plus żywica

c634f4764ca768dbmed.jpg

już jest pierwsza warstwa szpachli, jutro druga we wtorek wykańczam i montaż...

Tu jeszcze nowy nierozpoczęty projekt. Tak chcę obszyć kiere zdjęcie z Allegro ale strasznie mi się ta kierka podoba...

1d8f48d683a8f9d8med.jpg

579a1c819d07ad71med.jpg

po pierwszym szlifowaniu

e6247568f3777f03med.jpg

po drugim szpachlowaniu

bcadb3e3bdb7cba2med.jpg

po szlifowaniu na gotowo

e9b8445d4faae573med.jpg

i gotowe po malowaniu

d7c81f7d69521378med.jpg

b81562f702047648med.jpg

A to taka ostatnia fotka OT ze Smarta wcześniej widocznego... takie niewinne autostradowe igraszki...

5de85d142642c197med.jpg

najfajniejsze 1,3 jakim jeździłem :decayed: muszę go opisać dokładnie w zakładce "inne marki" bo kazak jest z niego nielichy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rzeczywiście sporo przyrezałeś to auto. Wszystkie modyfikacje na plus.

Szkoda tylko że lamp nie dałeś zespolonych.

Kiery nie obszywaj tylko wymień.

Tylna roleta to ori ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tymi kratkami to jak to przerobiles ze dmuchaja jak EU,chodzi mi o boczne te na szyby

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tymi kratkami to jak to przerobiles ze dmuchaja jak EU,chodzi mi o boczne te na szyby

A to one czymś sie róznią :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rzeczywiście sporo przyrezałeś to auto. Wszystkie modyfikacje na plus.

Szkoda tylko że lamp nie dałeś zespolonych.

Kiery nie obszywaj tylko wymień.

Tylna roleta to ori ?

Dziękuję, roleta ORI.

Po Golfie III którego pogoniłem bo rudział nie chciałem niszczyć sobie ocynku, teraz troszkę żałuję że nie mam zespolonych.

Roleta ORI z katalogu Zuberhor Audi A4 (80 zł na Allegro nówka)

Produkcja VOTEX, roleta akcesoryjna montowana na półkę a nie w półce jak z fabryki. Ale jest ORI i jest idento jak te na drzwi które też posiadam i są :good:

Z tymi kratkami to jak to przerobiles ze dmuchaja jak EU,chodzi mi o boczne te na szyby

A to one czymś sie róznią :mysli:

tak różnią się, jak dasz z Anglika to masz większy zakres regulacji w dół niż w górę tzn w górę nie dmucha prawie wcale.

przeróbka polega na podmianie samych kratek, czytaj tego kratowanego ruchomego plastiku, na ten ze starej kratki, wtedy dmuchają tak jak stare - manual dokładny w warsztacie, w razie czego służę pomocą i fotkami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tymi kratkami to jak to przerobiles ze dmuchaja jak EU,chodzi mi o boczne te na szyby

A to one czymś sie róznią :mysli:

tak różnią się, jak dasz z Anglika to masz większy zakres regulacji w dół niż w górę tzn w górę nie dmucha prawie wcale.

przeróbka polega na podmianie samych kratek, czytaj tego kratowanego ruchomego plastiku, na ten ze starej kratki, wtedy dmuchają tak jak stare - manual dokładny w warsztacie, w razie czego służę pomocą i fotkami.

kolego zapodaj linka do przerubki tych kratek z wersji eng na eu, bo chyba taka kratke kupilem i ona nie chce do gory sie podniesc tylko do polowy i podejrzewam ze sprzedajacy z allegro mnie w konia zrobil...

PS. sory za wtracenie sie w twoj watek...davidoff82

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kolego zapodaj linka do przerubki tych kratek z wersji eng na eu, bo chyba taka kratke kupilem i ona nie chce do gory sie podniesc tylko do polowy i podejrzewam ze sprzedajacy z allegro mnie w konia zrobil...

PS. sory za wtracenie sie w twoj watek...davidoff82

Nie ma sprawy...

http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=48982.0

tutaj masz komplet informacji czytaj uważnie, rano jade do Olsztyna w czwartek bedę z powrotem więc wtedy zrobię Ci foto manual ale to banalna sprawa.

Nic się nie przejmuj przeróbka trwa 3 minuty :wink4:

[br]Dopisany: 03 Maj 2011, 21:59_________________________________________________Obiecany foto manual.

Na przykładzie jednej kratki druga wiadomo że identycznie.

Potrzebne elementy

81884889cebdc514med.jpg

Tutaj podważyć, nie trzeba być jakoś mega delikatnym, ważne żeby wkrętak był szeroki

f1c5f91466c45766med.jpg

bc09b8aa3c8d7f7emed.jpg

To trzeba przełożyć z kontynentalnych kratek

370bfefe6ad3f906med.jpg

Tu jest różnica i dlatego nie odchylają sie w góre te angielskie...

ccb1d2ef6c528bc9med.jpg

i tyle....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ładnie modzisz :naughty: jeszcze jakiś gwint i będzie zacnie :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...