Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Orange - Kara za zerwanie umowy ?

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Moze wiecie jaka jest kara za zerwanie umowy w orange, jakie sa procedury, gdy nie place rachunku i oni zwrywaja umowe ? :mysli: Wkur..a mnie ta sieć :decayed:

Opublikowano

ja placilem w era 16,6 zl za miesiac. Umowa na 3 lata. Na umowie 600zl... pomniejszane systematycznie z kazdym miesiacem. Przeszedlem do Play. Oni zalatwiali formalnosci... od ery dostalem fakturke do zaplaty ostatni abonament (wykozystany) plus kara. Co ciekawe z Play mam zdecydowanie lepszy zasieg... i to bez wlanczania sieci plus.... pozdrawiam

Opublikowano

jak dobrze pamiętam to oni wyliczają kare indywidualnie. Wszystko zależy od tego jaką masz kwotę w umowie za zerwanie umowy. Kiedyś to było 1500 zł, a teraz różnie. Oni to wyliczają podobno tak że 1500zł x (ilość miesięcy jaka Ci została do końca umowy) i dzielą to przez okres umowy. Tylko Ty np. zamiast 1500 zł możesz mieć 1200.

Ja w tym tygodniu też zrywam z nimi jedną umowę tyle że przy okazji będę pisał skargę. Zobaczymy co z tego wyjdzie :wink4:

Jeśli chodzi o nie płacenie rachunków to wyłączą Ci telefon, będą wydzwaniać, wysyłać pisma. Później odezwie się windykacja, będzie straszenie sądami. A na koniec trafisz na czarną listę i chcąc nie chcąc będziesz musiał wszystko zapłacić. :/ Oni w ch..a robić nas mogą, ale nam niestety nie wiele można.

Opublikowano

Kwota za zerwan ie umowy zalzey tyez jaki tel wzioles itp. Ja zerwalem i przeszlem do playa. I rachynki spadly o polowe za 2 telefony. Tel co dostalem z pleya poszedl na allegro i bylo na kare

Opublikowano

w umowie masz dokładnie napisane co i jak

jak nie bedziesz placil to chyba po 3 miesiacach odłączają ci telefon

Opublikowano

jak nie bedziesz placil to chyba po 3 miesiacach odłączają ci telefon

odlaczaja po 2 teraz.

Opublikowano

Zadzwoń na infolinię i wszystkiego się dowiesz :hi:

Opublikowano

Odszedłem od tych patafianów jak to jeszcze Idea była.Raz mnie wk**wili i wystarczyło.

Teraz o wielu lat mam Erę i jest lepiej choc ostatnio na przedłużeniu umowy też próbowali mnie podku**ić.

Na szczęście poszli po rozum do głowy. :decayed:

I zrozumieli że nie wolno robić stałych klientów w bambuko. :pali:

Opublikowano

Orange to sieć do d*py. Miałem najpierw Orange Mix35, babka zadzwoniła do mnie na telefon i namówiła mnie zna zmianę taryfy na Delfin. Ale nie wspomniała przy tym ze po przejściu stracę darmowe SMSy do Orange i kurde smsując z dziewczyna nabiłem sobie rachunek na ponad 150zl. c**j... nawet nie powiadamiają że się wykorzystało abonament, tylko zużyłem 35zł w ramach abonamentu Delfin i później płaciłem x2 za rozmowy po przekroczeniu. Tak wiec napisałem reklamacje że chce przejść z powrotem na Mixa. Firma do d*py kończę abonament i przechodzę do jakiejś innej.

Opublikowano

Orange to sieć do d*py. Miałem najpierw Orange Mix35, babka zadzwoniła do mnie na telefon i namówiła mnie zna zmianę taryfy na Delfin. Ale nie wspomniała przy tym ze po przejściu stracę darmowe SMSy do Orange i kurde smsując z dziewczyna nabiłem sobie rachunek na ponad 150zl. ch***j... nawet nie powiadamiają że się wykorzystało abonament, tylko zużyłem 35zł w ramach abonamentu Delfin i później płaciłem x2 za rozmowy po przekroczeniu. Tak wiec napisałem reklamacje że chce przejść z powrotem na Mixa. Firma do d*py kończę abonament i przechodzę do jakiejś innej.

kolego tutaj jest Twoja wina, abonament jest dla ludzi rozsądnych a nie dla, za przeproszeniem, "dzieciaków" które nawalają smsy co sekundę, takie jest moje zdanie :wink4:

ja mam abonament w Erze od ponad 3 lat, obecnie mam ponad 7 godzin rozmów do wszystkich sieci za niecałe 80 zł miesięcznie ale też udaje mi się go przekroczyć :kox:

niestety w abonamencie nikt nie będzie Tobie przypominał, że przekroczyłeś limit, bo w końcu na tym zarabiają :cool1: i nie sądzę, że Twoja skarga dużo da :polew:

Opublikowano

Skarga dała dużo, co prawda rachunek zapłacony, ale powrót do Mixa35 już jest :) A pan u góry mógłby troszkę bardziej z kulturą się zachowywać.

Opublikowano

Mnie tez wkur.... orange, zaplacilem kare 300zł teraz jestem w play płace rachunki po 60zł nawijam wiecej niz wczesniej a w orange mialem rachunki po 200 - 300zł :/ chore.

Opublikowano

Skarga dała dużo, co prawda rachunek zapłacony, ale powrót do Mixa35 już jest :) A pan u góry mógłby troszkę bardziej z kulturą się zachowywać.

Tacy są już ci z mongoli -może nie są źli ,ale nie owijają w bawełnę :rolleyes:

Opublikowano

a mnie denerwuje Era ze za telefon do Play place jak za mokre zborze. Pomiajajc to jest w miare ok . Kara wyliczana jest na zasadzie abonamentu z tego co sie orientuje. Wyzsza niz abonament napewno nie bedzie :wink4:

Opublikowano

Zajrzyj w umowe. Dzis pytalem o to w pracy. Orange ma wyzsze kary od Ery. Z tego co mowili to powyzej tysiaca nawet...

Zerwalem abomanent w erze. zaplacilem kare ktora zaraz mi sie zwrocila w play poniewaz 3 abonamenty dostalem po 50% :decayed: zasieg mam swietny. Przy czym telefon Motorola Defy

Opublikowano

Z tego co się orientuję to liczą to w jakiś popierdolony sposób. Liczą liczbę dni które pozostały do końca umowy razy coś bez promocji.

Ja nie wiem dlaczego narzekacie na orange. Jestem tak już kilkanaście lat i zawsze ale to zawsze dostaję za***iste warunki. (może na firmę inaczej to działa)

Opublikowano

Mam na firme tzn mialem do zeszłych wakacji od 10 lat, odkąd centertel przeszedł w idee. Nigdy nie nazekałem jak była idea, odkąd jest to poje.... ORANGE non stop mialem problemy z zasięgiem, abonent poza zasiegiem nawet jak miałem full zasięg itp nie wspominając o rachunkach. Mam jeszcze jeden w orange na firme jeszcze tez do wakacji... nie uzywam tego telefonu wogole, abonament mam za 60zł a rachunki mi przychodza po ponad 100zł ?? na bilingach jakies połaczenia z netem, smsy itp... dzwonilem do biura niejednokrotnie i im sie wszystko zgadza. Kolega ma to samo, 3 telefony na firme, abonament najwyzszy, a rachunki przychodza od 500 do 800zł miesiecznie..... zerwal z nimi umowe, kara 1500zł, poszedł do PLAY tak jak ja i teraz dzwoni tyle samo jak wczesniej i rachunki nie przekraczaja abonamentu za 70 kilka złotych..... mi przychodza rachunki po 50zł z groszami, a tez nawijam naprawde bardzo duzo...... mam abonament za 70kilka złotych ale ze przeniosłem do nich numer dali mi znizke 50% na cały okres umowy na abonament :D

Opublikowano

Skarga dała dużo, co prawda rachunek zapłacony, ale powrót do Mixa35 już jest :) A pan u góry mógłby troszkę bardziej z kulturą się zachowywać.

ja byłem bardzo kulturalny i raczej nie napisałem nic co by mogło Ciebie urazić :wink4: a wracając do Twojego problemu to Twój wysoki rachunek był tylko i wyłącznie Twoją winą :naughty:

Skarga dała dużo, co prawda rachunek zapłacony, ale powrót do Mixa35 już jest :) A pan u góry mógłby troszkę bardziej z kulturą się zachowywać.

Tacy są już ci z mongoli -może nie są źli ,ale nie owijają w bawełnę :rolleyes:

masz rację, nie jestem zły i nie owijam w bawełnę, po co siebie i innych oszukiwać przesłodzonymi słowami :gwizdanie:

a do ludzi co mają abonamenty w Play, jakie macie ilości darmowych minut? bo ja jak mi się kończyła umowa to przestudiowałem dokładnie wszystkie oferty wszystkich sieci i nic nie mogło przebić oferty, którą złożyła mi Era :mysli: dla przypomnienia: mam abonament za 75 zł, w tym 470 minut do wszystkich, dwa numery do Ery do których mam po 2000 minut i oni do mnie też, minuty wymienialne na smsy w stosunku 1:1 oraz na MB w stosunku 1:1 :przebiegly:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.