Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Rezanie bixenonu

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Od razu widac ze bi-led górą pomimo za wysoko ustawionych swiatel :-)

Opublikowano

Witam Panowie , jest tu ktos moze kto by sie wypowiedzial na temat soczewki do a4b5 polift firmy SONAR ?? Mam mozliwość kupna takiej soczewki za smieszne pieniadze w dobrym stanie. Powiedzcie mi po dluzyszym czasie uzytkowania wszystko z nia jest ok ?? Pasuje normalnie w lampy valeo oryginalne ?? czy trzeba przerabiac ??


Bo mam jeszcze mozliwosc kupna ory xenon ( sama soczewke xenon valeo ) z elektryczna przeslona . Cena mala 120zł za komplet. Oplaca sie ??

Opublikowano

Soczewki z sonar to śmietnik

Bix valeo jak piszesz to pewnie valeo z b6 to również szału nie robi i zupełnie nie pasuje do lamp z b5

Jak chcesz siczewki do b5

Wkładać to hella3 lub hella intemo ale i tak lampa do rozklejania i trochę rezanie z mocowaniem

Opublikowano

Z checia ale nie moge nikogo znaleźć kto mi to ogarnie bo sam nie ryzykuje. Bidzoo pisal mi ale mam dac po nowym roku. A jak nie to moze kupie odblysnik jakis regenerowany valeo co wy na to bedzie jakis efekt z tego czy nie ma sensu bo szalu nie ma i wroci zaraz efekt ten co jest ??

Opublikowano

Mam nowe depo w idealnym stanie bierz takie. Świecą całkiem dobrze napewno lepiej jak stare valeo.

Opublikowano

Teraz piszesz o odblysniku ?? (depo)

Opublikowano

Całe projektory z lamp depo

Opublikowano

Dawaj na pw. Napisz mi cene ile chcesz za nie .


Bidzo z checia bym je kupil . Ale powiedz mi depo pasuja normalnie czy trzeba przerabia ?? Jak nie trzeba ida normalnie sa idealne to je biore

Opublikowano
  • Autor

Moim zdaniem lepiej orientuje lampy całej doprowadzić do porządnego stanu niż pakować zamienniki. Projektor w depozyt jest kiepski wiec wymiana go na orientację całej będzie i tak nieunikniona.

Opublikowano

A jest sens złożyć bixa i włożyć do niego bebechy z hida? :>

Wysłane z mojego Redmi 3S przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

Jeżeli to nie jest hid za 20zl z odpustu to pewnie

Opublikowano

A jest sens złożyć bixa i włożyć do niego bebechy z hida? :>

Wysłane z mojego Redmi 3S przy użyciu Tapatalka

Tylko czy w projektor bixenonowy wejdzie palnik hidowy ? Chodzi o mocowanie i kształt palnika
Opublikowano

Jeżeli to jest palnik d2s to tak. Bo palników hid masz ze 40 typów

Opublikowano

Zapewne masz hid h7

To musisz kupić zarniki D2s i adaptery żeby je podłączyć pod przetwornice hid

Opublikowano

No ale żarnik D2S ma inny kołnierz niż żarówka H7 , da się w projektor intemo włożyć żarówkę H7 ? U mnie ori żarnik osram D2S podłączony pod przetwornice hidową trochę mruga, na zwykłych hidowych żarnikach tego migotaniania nie było

Edytowane przez Mario82A4

Opublikowano

Przecież masz napisane że musisz kupić zarniki D2s i adaptery do nich żeby je podłączyć pod przetwornice hid

Opublikowano

Do projektorów hella intemo założyłem hid z alledrogo za około 150 zł żarówki d2s, a świeci to tak.

Mijania hid d2s (ponoć 4300K)

03f85d7bba5b9b1amed.jpg

Drogowe hid d2s (ponoć 4300K) + h7

3ecb987d41dc6ea8med.jpg

Mijania h7 jeszcze śniegu wtedy nie było

2ff7794997b188fcmed.jpg

Drogowe h7+h7

19b80358b08d36b0med.jpg

A w planach d4s osram xenarc® cool blue® intense + koito d4s niestety plany muszą poczekać bo mi żona przedwcześnie urodzi :D

Edytowane przez piter_swisio
Pisownia

Opublikowano
  • Autor

Powinno porównywać się w takich samych warunkach żeby było to miarodajne. Ale bezdyskusyjnie teraz napewno światła są dobre.

Opublikowano

Powinno porównywać się w takich samych warunkach żeby było to miarodajne. Ale bezdyskusyjnie teraz napewno światła są dobre.

1000% lepsze nawet na chińskim hid. Tylko ile te hid-y pociągną...

Porównanie bez śniegu dopiero jak się roztopi:/

Edytowane przez piter_swisio

Opublikowano
  • Autor

Wszystko kwestia jakie hidy ci się trafiły. Jedne są ok a inne od razu do reklamacji.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.