Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Rezanie bixenonu


Gwerty

Rekomendowane odpowiedzi

Pany jakiej firmy zarniki D2S zalozyc zeby dobrze swiecily i nie byly mega drogie no i zeby to nie byly podroby. Moze ktos na forum ma. Co polecacie?

https://a4-klub.pl/index.php?/topic/369308-xenon-zarniki-d1s-d2s-philips-osram/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdecydowanie polecam Vertexy 4300. Porównywałem na żywo z Philipsami, z osramami i różnicy nie ma. Jeżdżę na nich rok

Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podeślij mi link jak nie tu to na tel ok.thx

Mimo tego ze mam ori przetwornice a żarniki jedne z najniższej półki to jest słabo,tak słabo ze moja boi się jeździć czarnuchem po zmierzchu..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podeślij mi link jak nie tu to na tel ok.thx

Mimo tego ze mam ori przetwornice a żarniki jedne z najniższej półki to jest słabo,tak słabo ze moja boi się jeździć czarnuchem po zmierzchu..

Bo wina pewnie są wypalone odblysniki soczewek a nie zarniki. Nawet super zarniki nie dadzą światła jeśli soczewki ori wypalone
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakies 2 lata temu dostałem od kolesia projektory bixy z c6 z 2006r i powiem ze na początku było ok tzn lepiej nawet na tych tanich palnikach.

Dosc duzo miałem problemów z parowaniem tzn duzo razy rozklejałem te lampy ale w końcu to ogarnąłem i przyznam ze nie było widać przebarwień a wiem o czym mowa bo ori były fatalne a i ksenony co zakupiłem miały zajechane odbłyśniki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na Pw wyslalem linka. Jak odblysniki masz ok, to zarniki juz sie wypalaja, te zwykle chinskie szybko traca moc, gowniany gaz maja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

thx.

Musze dać coś lepszego,te taniochy wziąłem od szwagra z hurt bo nie pala przetwornic.

Co dawałeś 4300 czy 6000???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Efekt od Gwert polecam 100%. Kupilem od tego kolego dwa nowiutkie projektory (odblysnik plus soczewka) wszystko od oryginalnych lamp valeo :) A oto efekt 4 zdjeć http://www.fotosik.pl/zdjecie/894ab4e2a39ff397

Dalej w galerii jest jak swiecialy z pol roku temu na h7 zarowkach ale firmowych , a teraz tak daje na hidach. W realu duzo lepiej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie moze glupie pytanie i nie bardzo na miejscu wiec prosze bez glopich kom. Kto poleci mi jakies dobre zarniki ale HIDY . Cos kto testowal i dobrze daja. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiecej szmocy Panie [emoji14] swieca mocniej i dalej.

Chyba tylko 50% szybciej wypala odblysniki i tyle
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie tak jak kolega wyżej pisze , nie oplaca sie zadnych zarowek plus 100 wat czy jakis 130% swiatla kupować. Mimo ze jest moze jakis efekt minimalny na drodze. TO duzo szybciej zużywa sie zarowka i odblysnik rownież.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Osramowskie xenarc night brikery d2s maja 70%, gdy mialy cos wypalic to by ich nie wyprodukowano, i nie bylyby najdrozsze :facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie co sie tym zajmujecie - probowaliscie moze upchnąć projektory Koito Q5 do zwyklych lamp w B6 lub do lamp bixenonowych ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...