Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Rezanie bixenonu

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Pany jakiej firmy zarniki D2S zalozyc zeby dobrze swiecily i nie byly mega drogie no i zeby to nie byly podroby. Moze ktos na forum ma. Co polecacie?

https://a4-klub.pl/index.php?/topic/369308-xenon-zarniki-d1s-d2s-philips-osram/

Opublikowano

Zdecydowanie polecam Vertexy 4300. Porównywałem na żywo z Philipsami, z osramami i różnicy nie ma. Jeżdżę na nich rok

Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

Osram D2s 4300 to koszt 120pln sztuka

Opublikowano

W czerwcu sprzedalem tamto auto, ale bylem mega zadowolony. Teraz w b6 bede robil bixa i tez je zamowilem;)

Opublikowano

Podeślij mi link jak nie tu to na tel ok.thx

Mimo tego ze mam ori przetwornice a żarniki jedne z najniższej półki to jest słabo,tak słabo ze moja boi się jeździć czarnuchem po zmierzchu..

Opublikowano

Podeślij mi link jak nie tu to na tel ok.thx

Mimo tego ze mam ori przetwornice a żarniki jedne z najniższej półki to jest słabo,tak słabo ze moja boi się jeździć czarnuchem po zmierzchu..

Bo wina pewnie są wypalone odblysniki soczewek a nie zarniki. Nawet super zarniki nie dadzą światła jeśli soczewki ori wypalone
Opublikowano

Jakies 2 lata temu dostałem od kolesia projektory bixy z c6 z 2006r i powiem ze na początku było ok tzn lepiej nawet na tych tanich palnikach.

Dosc duzo miałem problemów z parowaniem tzn duzo razy rozklejałem te lampy ale w końcu to ogarnąłem i przyznam ze nie było widać przebarwień a wiem o czym mowa bo ori były fatalne a i ksenony co zakupiłem miały zajechane odbłyśniki.

Opublikowano

Na Pw wyslalem linka. Jak odblysniki masz ok, to zarniki juz sie wypalaja, te zwykle chinskie szybko traca moc, gowniany gaz maja.

Opublikowano

thx.

Musze dać coś lepszego,te taniochy wziąłem od szwagra z hurt bo nie pala przetwornic.

Co dawałeś 4300 czy 6000???

Opublikowano

5500k +50%

Opublikowano
  • Autor

50% czego?

Opublikowano

Efekt od Gwert polecam 100%. Kupilem od tego kolego dwa nowiutkie projektory (odblysnik plus soczewka) wszystko od oryginalnych lamp valeo :) A oto efekt 4 zdjeć http://www.fotosik.pl/zdjecie/894ab4e2a39ff397

Dalej w galerii jest jak swiecialy z pol roku temu na h7 zarowkach ale firmowych , a teraz tak daje na hidach. W realu duzo lepiej

Opublikowano

50% czego?

Więcej silnej woli by nie wrzucić do kosza ;)
Opublikowano

Wiecej szmocy Panie :P swieca mocniej i dalej.

Opublikowano

Panowie moze glupie pytanie i nie bardzo na miejscu wiec prosze bez glopich kom. Kto poleci mi jakies dobre zarniki ale HIDY . Cos kto testowal i dobrze daja. :)

Opublikowano

Wiecej szmocy Panie [emoji14] swieca mocniej i dalej.

Chyba tylko 50% szybciej wypala odblysniki i tyle
Opublikowano

Panowie tak jak kolega wyżej pisze , nie oplaca sie zadnych zarowek plus 100 wat czy jakis 130% swiatla kupować. Mimo ze jest moze jakis efekt minimalny na drodze. TO duzo szybciej zużywa sie zarowka i odblysnik rownież.

Opublikowano

Osramowskie xenarc night brikery d2s maja 70%, gdy mialy cos wypalic to by ich nie wyprodukowano, i nie bylyby najdrozsze :facepalm:

Opublikowano

Panowie co sie tym zajmujecie - probowaliscie moze upchnąć projektory Koito Q5 do zwyklych lamp w B6 lub do lamp bixenonowych ?

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.